Zamknij

"Zamiana z księżniczką 3": Zwiastun kolejnej części świątecznego hitu Netflixa [WIDEO]

22.10.2021 08:18
Zamiana z księżniczką 3 zwiastun
fot. "Zamiana z księżniczką 3"/Mark Mainz/NETFLIX © 2021

Świąteczny hit Netflixa powraca! "Zamiana z księżniczką 3" doczekała się oficjalnego zwiastuna. W ilu rolach tym razem pojawi się Vanessa Hudgens? 

"Zamiana z księżniczką" powraca w nowej odsłonie. W trzeciej części świątecznego filmu Netflixa Vanessa Hudgens pozostanie przy trzech wcieleniach, co potwierdziła już wcześniej sama aktorka. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy kolejnej zamiany! 

"Zamiana z księżniczką 3": Świąteczny hit Netflixa powraca [ZWIASTUN]

Kiedy ginie bezcenny przedmiot, królowa Margaret i księżniczka Stacy korzystają z pomocy sobowtórki, przebojowej Fiony, którą wspiera tajemniczy mężczyzna z jej przeszłości. Świąteczny romans rozkwita na nowo z całą mocą, a przy okazji dochodzi do pewnej... nieoczekiwanej zamiany. W 3. części "Zamiany z księżniczką" zobaczymy śledztwo rodem z filmów o Sherlocku Holmesie, a może i kradzież w stylu słynnych heist movies. W końcu w święta wszystko jest możliwe! Zobaczcie zwiastun "Zamiany z księżniczką 3":

"Zamiana z księżniczką 3" - Kiedy premiera na Netflix?

"Zamiana z księżniczką" to typowa opowieść oparta na schemacie znanym od wieków z "Księcia i żebraka", w której księżniczka zamienia się miejscami ze zwykłą dziewczyną. W filmie z 2018 roku zarówno w roli Margaret, jak i w roli Stacy wystąpiła Vanessa Hudgens ("High School Musical"). W sequelu świątecznego hitu do bohaterek dołączyła imprezowiczka Fiona, w roli której... także pojawiła się dawna  gwiazda Disneya.

Poza Vanessą Hudgens w trzeciej części filmu wystąpią m.in. Nick Sagar, Sam Palladio i Remy Hii. Za kamerą ponownie stanie Mike Rohl, a scenariusz - tak jak w przypadku poprzednich części - napisze Robin Bernheim. "Zamiana z księżniczką 3" trafi na Netflix już 18 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix