Zamknij

5 zapomnianych filmów świątecznych. Co warto obejrzeć przed Bożym Narodzeniem? [TYTUŁY]

Sylwia Bagińska
20.12.2019
Aktualizacja: 03.11.2020 16:11
Filmy świąteczne
fot. Shutterstock

Filmy świąteczne są ponadczasowe, dlatego niektóre trudno zapomnieć. Jeśli uwielbiasz oglądać stare produkcje i nie wiesz, co obejrzeć przed Bożym Narodzeniem, to dobrze trafiłeś. W naszym artykule podpowiadamy, jakie zapomniane filmy świąteczne warto obejrzeć. Każdy znajdzie coś dla siebie.  

Zapomniane filmy świąteczne. Co warto obejrzeć przed Świętami? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chce miło spędzić grudniowy wieczór. W naszym artykule podpowiadamy, jakie zapomniane filmy świąteczne warto obejrzeć.

Zapomniane filmy świąteczne [TYTUŁY]

  • „Rudolf czerwononosy Renifer”

Świąteczną zapomnianą produkcją jest bajka pt. „Rudolf czerwononosy Renifer”. Animacja opowiada o reniferze Rudolfie, którego największym marzeniem jest polecieć w zaprzęgu Świętego Mikołaja. Nie pozwala mu na to jego czerwony nos, który bardzo często jest obiektem drwin.

Czy Rudolfowi uda się spełnić marzenia i polecieć z innymi reniferami w zaprzęgu Świętego Mikołaja? Koniecznie musicie obejrzeć tę zapomnianą bajkę świąteczną.

  • „Śnięty Mikołaj”

„Śnięty Mikołaj” to historia o 35-leltnim rozwiedzionym mężczyźnie, który spędza wigilię razem ze swoim synkiem Charliem. Scotta Calvina i jego dziecko budzi w nocy łoskot. Okazuje się, że to Święty Mikołaj spadł z dachu. Główny bohater musi go zastąpić.

Scott w trakcie najbliższej Gwiazdki będzie najbardziej wyczekiwanym i wypatrywanym człowiekiem przez dzieci na całym świecie.

  • „Jack Frost”

Na naszej liście zapomnianych filmów świątecznych znalazła się także produkcja pt. „Jack Frost”. Słynny muzyk ginie w tragicznym wypadku. Po roku od śmierci wraca do swojego syna w postaci… bałwana.

„Jack Frost” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich osób, które uwielbiają się wzruszać.

  • „Wigilijny show”

„Wigilijny show” to film z 1988 roku na podstawie słynnej „Opowieści wigilijnej”. W noc przed Bożym Narodzeniem trzy duchy uświadamiają bezwzględnemu producentowi telewizyjnemu o wartości Świąt. W roli głównej Richard Donner.

Zobacz także: QUIZ: Sprawdź, który film powinieneś obejrzeć w święta Bożego Narodzenia

  • W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju”

Ostatnia na naszej liście zapomnianych filmów świątecznych jest produkcja pt. „W krzywym zwierciadle. Witaj, Święty Mikołaju”.

Główny bohater – Clark Griswold chce dla swojej rodziny zorganizować idealną Gwiazdkę. Przeszkadza mu ciągle prześladujący go pech.

Zagłosuj

Który z tych filmów świątecznych lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl