Zamknij

Znamy reżysera nowego filmu o Bondzie. Kiedy rozpoczną się zdjęcia?

Redakcja
20.09.2018 14:09
Znamy reżysera nowego filmu o Bondzie. Kiedy rozpoczną się zdjęcia?
fot. Instagram:@danielcraigofficialfans

Wielbiciele przygód Agenta 007 niecierpliwie czekali na informację, kto będzie odpowiadał za reżyserię produkcji po odejściu Dannego Boyla. Na szczęście producenci ujawnili nazwisko nowego reżysera, datę rozpoczęcia zdjęć oraz planowanej premiery.

Nowy film o przygodach kultowego Jamesa Bonda jest pozycją wyczekiwaną z niecierpliwością nie tylko przez fanów gatunku. Historie o Agencie 007 mają status kultowych i każdy nowy film to z założenia hit. Najnowsza część borykała się do tej pory z problemami. Premiera zapowiadanej na listopad 2019 roku produkcji musiała zostać przełożona ze względu na rezygnację złożoną w sierpniu 2018 roku przez reżysera. Danny Boyle, który stworzył między innymi "Slumdog. Milioner z ulicy" miał odejść ze względu na różnice twórcze. Nieoficjalnie mówiło się o konflikcie z Danielem Craigiem w kwestii doboru obsady, w tym również angażu dla Tomasza Kota. Fani zaczęli spekulować, kto mógłby go godnie zastąpić. Dziś producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli wraz z Danielem Craigiem podali nazwisko nowego reżysera.

Cary Fukunaga
fot. Instagram:@caryfukunagalovers

Kto wyreżyseruje nowego Bonda?

Informację o decyzji producentów 25. odcinka przygód Jamesa Bonda podała agencja Associated Press. Następcą Boyla został Cary Joji Fukunaga, twórca między innymi popularnego serialu "Detektyw". Jest również reżyserem filmów "Jane Eyre" oraz "Ucieczka z piekła". Jak wyjaśnili producenci:

- Wszechstronność i innowacyjność Fukunagi sprawiły, że stał się on doskonałym wyborem jako reżyser naszej następnej przygody z Jamesem Bondem.

Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się 4 marca 2019 roku w studiu Pienwood w Londynie. Ujawniono także nową datę premiery. Nowe przygody Bonda mają pojawić się w kinach 14 lutego 2020 roku.

RadioZET.pl/pap.pl/MF