Zamknij

Grigorij Czerwiński podbił serca Polek. Gwiazdor "Zniewolonej" poza planem wygląda zupełnie inaczej

Maciej Friedrich
14.08.2019 15:43
Grigorij Czerwiński podbił serca Polek. Gwiazdor "Zniewolonej" poza planem wygląda zupełnie inaczej
fot. screen:YouTube

Grigorij Czerwiński w doskonale przyjętym serialu "Zniewolona" wciela się w Michaiła Gawriłowa, postaci jednoznacznie negatywnej. Jednak poza planem aktor urzeka urokiem osobistym oraz urodą. Polscy fani serialu zachwycili się prywatnymi zdjęciami aktora. Jak Grigorij Czerwiński wygląda poza planem?

" Zniewolona" to w naszym kraju absolutny hit. Ukraiński serial kostiumowy bije w naszym kraju rekordy popularności i jest prawdziwym ewenementem. Polacy dawno tak żywiołowo nie reagowali na produkcję, która pojawiła się w TVP. Duża w tym zasługa świetnie dobranej obsady, która stworzyła przekonujących bohaterów, na których losy widzowie reagują bardzo emocjonalnie. Wcielająca się w główną bohaterkę Katerina Kowalczuk typowana jest na przyszłą gwiazdę światowego formatu.

Ogromną sympatię widzów zaskarbił sobie również Grigorij Czerwiński, choć wykreowany przez niego bohater zdecydowanie nie wzbudza sympatii. Fani "Zniewolonej" podkreślają jednak aktorski talent Czerwińskiego, który w roli Michaiła Gawriłowa, czarnego charakteru i dręczyciela głównej bohaterki, poradził sobie znakomicie. Jednak nie tylko aktorskie umiejętności stały się powodem zachwytu widzów.

Grigorij Czerwiński na prywatnych zdjęciach. Gwiazdor "Zniewolonej" zachwycił fanów

Fani "Zniewolonej", którzy zainteresowali się tym, jak Grigorij Czerwiński wygląda poza serialowym planem, nie kryli zachwytu i zdziwienia. Okazuje się, że bez charakterystycznego wąsika i stroju z epoki aktor jest niemal nie do poznania. Fani "Zniewolonej" nie ukrywali, że Grigorij jest bardzo przystojny.

- Ciasteczko! Przystojny! Dużo lepiej wygląda prywatnie.

- Bardzo dobrze gra ! No i przystojny, a że łajdak ? To mu akurat wybaczam, ponieważ mam słabość do takich "czarnych charakterów".

- Dużo lepiej wygląda prywatnie, ale rolę gra bardzo dobrze! Przystojny i gra swoją rolę ekstra!

Jak widać, nawet rola najgorszego złoczyńcy nie jest w stanie sprawić, że polscy widzowie przestaną darzyć sympatią gwiazdora "Zniewolonej". Prywatnie serialowy Michaił jest mężem aktorki Anny Nosatovej i ojcem 7-letniego syna Andrieja.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF