Zamknij

Zniewolona: Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jaworenko przyjechali do Polski [WIDEO]

Maciej Friedrich
21.08.2019 10:35
Zniewolona: Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jaworenko przyjechali do Polski [WIDEO]
fot. Instagram:@katerinakovalchyk

„Zniewolona” to ukraiński serial, który podbił serca polskich widzów i bije rekordy popularności. Na zaproszenie TVP do Polski przyleciały gwiazdy produkcji, Aleksiej Jaworenko i Katerina Kowalczuk. Na lotnisku powitano aktorkę jak prawdziwą gwiazdę.

Zniewolona” okazała się w Polsce prawdziwym hitem i podbiła serca krajowych widzów. Ukraiński serial kostiumowy zbiera bardzo dobre recenzje, ale to właśnie Polacy najmocniej zachłysnęli się fabułą, klimatem i obsadą produkcji. Szczególnie komplementowana jest odtwórczyni głównej roli Katerina Kowalczuk, której wróży się międzynarodową karierę oraz wcielający się w Grigorija Michaił Gawriłow. Ku wielkiemu zadowoleniu fanów ekranowi ulubieńcy odwiedzili Polskę na zaproszenie Telewizji Polskiej.

>> Zniewolona: Katerina Kowalczuk nago. Aktorka kusi gorącymi zdjęciami na Instagramie [FOTO]

Zniewolona: Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jaworenko w Polsce

We wtorek 20 sierpnia gwiazdy „Zniewolonej” przyleciały do Polski. Na warszawskim lotniku Chopina fani serialu powitali Katerinę Kowalczuk i Aleksieja Jaworenko. Dziś aktorzy będą gośćmi studia Telewizji Polskiej. Szczególnie wylewnie została przywitana Katerina, która odebrała bukiety kwiatów i była fotografowana przez dziesiątki fotoreporterów. Aktorka pojawiła się na lotniku w towarzystwie przystojnego bruneta. Para trzymała się za ręce, może więc podejrzewać, że mężczyzna jest partnerem Kowalczuk. Jak informuje „Super Express”, do Polski przylecieć ma także serialowy Grigorij, czyli Michaił Gawriłow.

Zniewolona: tego nie wiedzieliście o serialu. 7 CIEKAWOSTEK na temat ukraińskiego hitu

Prezes Zarządu TVP Jacek Kurski podkreślił, że zaproszenie gwiazd „Zniewolonej” było wyjściem naprzeciw oczekiwaniom polskich widzów.

Telewizja Polska zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów. Niezaprzeczalny sukces „Zniewolonej” i popularność odtwórców głównych ról wydały mi się oczywistym argumentem za tym, żeby zaprosić ekipę serialu „Zniewolona” do Warszawy. To właśnie charakteryzuje TVP – wsłuchiwanie się w głos widzów i dostarczanie im najlepszej możliwej rozrywki. Mam nadzieję, że ta wizyta przybliży bohaterom polskich fanów, a widzom serialu „Zniewolona” umożliwi jeszcze lepsze poznanie swoich idoli – podsumował.

Drugi sezon „Zniewolonej” został wyemitowany w Polsce wcześniej niż na Ukrainie ze względu na ogromną popularność serialu w naszym kraju.

Zniewolona, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie trzeci sezon?

Zagłosuj

Oglądasz "Zniewoloną"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF