Zamknij

Zniewolona: Katerina Kowalczuk podbije Hollywood? Zagra w nowym filmie [WIDEO]

Maciej Friedrich
30.10.2019 12:58
Zniewolona: Katerina Kowalczuk podbije Hollywood? Zagra w nowym filmie [WIDEO]
fot. Instagram:@katerinakovalchyk

Katerina Kowalczuk rolą w „Zniewolonej” otworzyła sobie drzwi do wielkiej kariery. Uwielbiana w Polsce rosyjska aktorka ma szansę na wielką międzynarodową karierę. Pochwaliła się krótkim nagraniem z planu filmu „Roy”. W kogo wcieli się gwiazda „Zniewolonej”?

Katerina Kowalczuk to piękna i utalentowana aktorka, którą polscy widzowie pokochali za rolę w serialu „Zniewolona”. Ukraińska kostiumowa produkcja zyskała w naszym kraju ogromny rozgłos, każdy z odcinków przyciągał przed ekrany średnio 3 miliony widzów. Nic dziwnego, że rosyjska aktorka stała się w Polsce prawdziwą gwiazdą. Mówi się nawet, że Kowalczuk zatańczy w „Dance, dance, dance. Tymczasem Katerina nie zwalnia tempa i chce podbić międzynarodowy rynek. Pochwaliła się nagraniem z planu filmu „Roy”, w którym zagra jedną z głównych ról.

Zniewolona: Katerina Kowalczuk na planie „Roy”. Aktorka pokazała nagranie z planu

Jak informuje „Super Express”, Katerina Kowalczuk zatrudniła menadżerkę ze Stanów Zjednoczonych. Jak widać, przyniosło to efekty. Aktorka przebywa aktualnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie realizowane są zdjęcia do filmu science-ficton „Roy” w reżyserii Josepha Fifelskiego. Gwiazda „Zniewolonej” zagra w nim jedną z głównych ról, wcielając się w kobietę-robota. Na Instagramie Kateriny pojawiło się krótkie nagranie z planu.

 Zniewolona: Katerina Kowalczuk nago. Aktorka kusi gorącymi zdjęciami na Instagramie [FOTO]

Pod wpisem Kateriny pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami. Wśród nich znalazło się wiele napisanych przez polskich fanów.

Gościu przed śmiercią zobaczy twój zabójczy uśmiech.

Cudowna jak zawsze i piękna – komplementowali internauci.

Jak podoba wam się Katerina w nowej odsłonie?

Zagłosuj

Masz zamiar obejrzeć "Roy" z Kateriną Kowalczuk?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF