Zamknij

Zniewolona: Katerina Kowalczuk zatańczy w "Dance Dance Dance"?

Sylwia Wamej
27.08.2019 15:15
Katerin Kowalczuk
fot. Kamil Piklikiwicz/ East News

Katerina Kowalczuk, gwiazda ukraińskiego serialu "Zniewolona" wystąpi w polskim show? Niewykluczone, że 26-letnią aktorkę zobaczymy w programie "Dance Dance Dance".

Katerina Kowalczuk wystąpi w "Dance Dance Dance"?

Katerina Kowalczuk to rosyjska gwiazda, którą pokochali polscy widzowie dzięki serialowi "Zniewolona".  26-letnia aktorka pojawiła się niedawno na prezentacji ramówkowej TVP, na której wręcz błyszczała. Niewykluczone, że Katerina zostanie dłużej w naszym kraju. Jak informował serwis Pudelek.pl być może aktorka "Zniewolonej" pojawi się w tanecznym show "Dance Dance Dance". Ponoć trwają negocjacje pomiędzy TVP a Kateriną Kowalczuk. Czy to znaczy, że młoda aktorka pojawi się w 2. edycji show? Na sprawdzone informacje trzeba póki co poczekać.

"Zniewolona" bije rekordy popularności w Polsce

Katerina Kowalczuk w jednym z najnowszych wywiadów wspominała, że nie spodziewała się tak dużej popularności w naszym kraju. "Wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem tu znana, a nawet bardzo znana. Jestem szczęśliwa z tego powodu, tym bardziej że nigdy wcześniej nie byłam w Polsce, a czuję się tu tak mile widziana" - mówiła Katerina Kowalczuk. Gwiazda nie spodziewała się też, że serial "Zniewolona" będzie bić rekordy popularności w Polsce.

"Staraliśmy się po prostu ożywić tę historię i zachęcić ludzi do jej śledzenia. To piękna opowieść i w dodatku w pięknej scenerii i ze wspaniałymi kostiumami. Nie myśleliśmy, że musimy zrobić z tego hit – po prostu dawaliśmy z siebie wszystko, jak zawsze. W końcu jesteśmy profesjonalistami – mówiła Katerina.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW