Zamknij

Zniewolona: już nie tylko w telewizji. O losach Katieriny będzie można przeczytać w książce

Roksana Orlicka
04.12.2019 14:14
Zniewolona powstaje książka o losach Katieriny
fot. Youtube/Screen

,,Zniewolona" to jeden z największych hitów Telewizji Polskiej. Fani ukraińskiej produkcji dowiedzieli się ostatnio, że na pewno powstanie 3. sezon przygód pięknej niewolnicy. Tymczasem potwierdzono, że jeszcze w tym roku ukaże się książka ,,Zniewolona. Bez prawa do miłości" oparta na popularnym serialu TVP. O czym będzie opowiadać, kiedy premiera i gdzie będzie dostępna?

,,Zniewolona" to jeden z najpopularniejszych seriali wyświetlanych w Telewizji Polskiej. Ta ukraińska produkcja podbiła serca Polaków, którzy chętnie śledzili losy pięknej i mądrej Katieriny. Odtwórcy głównych ról cieszą się wielką sympatią polskich widzów. Okazuje się, że powstanie 3. sezon ,,Zniewolonej". Trzeba będzie na niego poczekać do 2021 roku. Dla fanów mamy dobrą wiadomość - jeszcze w tym roku ukaże się książka ,,Zniewolona. Bez prawa do miłości". Podajemy szczegóły związane z fabułą. Wiemy, kiedy premiera!

Zniewolona: Powstała książka poświęcona popularnemu serialowi TVP

To już pewne, że jeszcze w tym roku premierę będzie miała książka ,,Zniewolona. Bez prawa do miłości". Będzie ona oparta na fabule znanej z popularnego serialu Telewizji Polskiej. Książka poświęcona ,,Zniewolonej" ma opisywać burzliwe losy pięknej i mądrej chłopki

Zobacz także: Zniewolona: sezon 3. potwierdzony! Wiemy, kiedy trafi do telewizji i ile będzie miał odcinków

Poniżej można znaleźć opis fabuły książki ,,Zniewolona. Bez prawa do miłości":

Katierina jest piękna i mądra. Jej matka chrzestna podjęła decyzję, że wychowa dziewczynę jak szlachetnie urodzoną pannę. Niestety, reszta świata postrzega ją zupełnie inaczej. Katierina jest traktowana jak zwykła chłopka. Na dodatek należy do najbogatszego ziemianina, Piotra Czerwinskiego. Jej życie zmienia spotykanie Aleksieja Kosacza. Piękna dziewczyna może jedynie marzyć o prawdziwym uczuciu. Za najmniejsze nieposłuszeństwo Katierina można zostać sprzedana. Czy Aleksiej zdecyduje się walczyć o kobietę?

Zniewolona: Książka o losach Katieriny. Kiedy premiera?

Już teraz mówi się o tym, że książka ,,Zniewolona. Bez prawa do miłości" będzie bestsellerem. Wydawnictwo można kupić już w przedsprzedaży. 

Książka trafi do oficjalnej sprzedaży 16 grudnia 2019 roku. Wydawcą jest Ringier Axel Springer Polska.

Zobacz także: Prezenty na święta dla mamy i taty - najlepsze pomysły na prezenty [GALERIA]

Zagłosuj

Oglądasz "Zniewoloną"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Plejada.pl/RO