Zamknij

Zniewolona odcinek 48: Co wydarzy się w ostatnim odcinku 2. sezonu?

Maciej Friedrich
30.08.2019 11:51
Zniewolona odcinek 48: Co wydarzy się w ostatnim odcinku 2. sezonu?
fot. screen:YouTube

„Zniewolona” podbiła serca polskich widzów. Ukraiński serial kostiumowy z Kateriną Kowalczuk w roli głównej bije w naszym kraju rekordy popularności. Już dziś, 30 sierpnia TVP wyemituje ostatni odcinek 2. sezonu. Czy Katia wyjdzie za mąż za Andrieja?

Zniewolona” okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ukraiński serial kostiumowy emitowany na antenie TVP bije rekordy popularności, a Polacy dosłownie oszaleli na punkcie historii Katii, w którą wciela się rewelacyjna  Katerina Kowalczuk. Produkcja tak spodobała się krajowym widzom, że gwiazdy serialu odwiedziły Polskę. Już dziś, 30 sierpnia, o godzinie 20.35 na antenie TVP1 obejrzymy ostatni odcinek 2. sezonu. Co wydarzy się w 48. odcinku „Zniewolonej”?

Zniewolona - ONLINE. Gdzie oglądać ukraiński serial w internecie? [VOD]

Zniewolona odcinek 48.: Ostatni odcinek 2. sezonu [30.08.2019]

W ostatnim odcinku 2. sezonu „Zniewolonej” będziemy świadkami przygotowań do ślubu Katii i Andrieja. Co ciekawe, zakochana w przyszłym mężu bohaterka będzie modlić się do Przenajświętszej Bogurodzicy, by pozwoliła jej dochować ukochanemu wierności. Czyżby miała jakieś wątpliwości co do swojej wierności? Producenci serialu zapowiedzieli szokujące zakończenie sezonu, być może chodzi właśnie o zdradę.

Finał 2. sezonu „Zniewolonej” zaskoczy również rozwiązaniem wątku Grigorija, w którego wciela się Michaił Gawriłow. Główny czarny charakter, który do tej pory nieustannie stanowił dla Wierbickiej zagrożenie, znalazł się na dnie. Gdy zmagający się z uzależnieniami bohater dowie się, że jego majątek trafi na licytację, załamie się i postanowi ze sobą skończyć. Popełni samobójstwo, strzelając sobie w skroń. Załamana Natalia wstąpi do zakonu, a nową właścicielką majątku Czerwińskich zostanie Katia. Czy ten swoisty „happy end” oznacza, że nie zobaczymy kolejnych odcinków „Zniewolonej”? Według producentów po ślubie dojdzie do niezwykłych wydarzeń. To one mogą być furtką do kolejnego sezonu.

Zniewolona, sezon 3: kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie kolejny sezon?

Zagłosuj

Czekasz na 3. sezon "Zniewolonej"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF