Zamknij

Zniewolona, sezon 3: Katerina Kowalczuk o kontynuacji serialu. Będzie nowy sezon?

Maciej Friedrich
03.09.2019 10:17
Zniewolona, sezon 3: Katerina Kowalczuk o kontynuacji serialu. Będzie nowy sezon?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Za nami finałowy odcinek 2. sezonu „Zniewolonej”, która pobiła serca polskich widzów. Fani zastanawiają się, czy powstanie 3. seria ukraińskiego serialu, wiele wątków wydaje się bowiem niedokończonych. Na temat kolejnej odsłony „Zniewolonej” wypowiedziała się gwiazda produkcji, Katerina Kowalczuk.

Zniewolona” to ukraiński serial kostiumowy, który w Polsce zdobył ogromną popularność, większą nawet niż w kraju, w którym został wyprodukowany. Emitowana przez TVP kostiumowa produkcja okazała się strzałem w dziesiątkę, bijąc rekordy oglądalności. Aktorzy wcielający się w główne role, w tym świetnie oceniana Katerina Kowalczuk, stali się w naszym kraju gwiazdami. Za nami finałowy odcinek 2. sezonu „Zniewolonej”, w którym byliśmy świadkami dramatycznych wydarzeń. Czy i kiedy powstanie 3. sezon? Na ten temat wypowiedziała się sama Kowalczuk.

Zniewolona sezon 3: Katerina Kowalczuk o nowym sezonie serialu

Fani z niecierpliwością czekają na informacje o 3. sezonie „Zniewolonej. Rzeczywiście, wiele wątków wydaje się niedokończonych i aż prosi o kontynuację. W wywiadzie dla „Tele Tygodnia” Katerina Kowalczuk nie ukrywała, że jest zachwycona serialem i rolą, jaką otrzymała. Chętnie zagrałaby w kolejnej odsłonie przygód Katii.

Nie miałabym nic przeciwko temu. Może więc wystarczy, że to sobie wymarzę? [...] Byłam podekscytowana, wiedziałam, że Katerina to postać tragiczna, piękna, na miarę Anny Kareniny z powieści Tołstoja „Wojna i pokój” – opowiada aktorka.

Zniewolona sezon 3: Powstanie nowy sezon?

Z kolei według informacji „Faktu” powstanie 3. sezonu „Zniewolonej” jest na tyle prawdopodobne, że TVP miało zabiegać o to, by nowa odsłona kręcona była w Polsce.

Kierownictwo TVP prowadzi już rozmowy z ukraińskim producentem serialu w sprawach współprodukcji nowych odcinków „Zniewolonej”. Możliwe więc, że w trzecim sezonie Kitty pojawi się w Warszawie i Krakowie. Te dwa miasta są brane pod uwagę jako plany serialowe – zdradził informator dziennika.

Telewizja Polska ani nie potwierdziła, ani nie zdementowała medialnych doniesień. Z kolei fani wydają się nie mieć wątpliwości, że to nie koniec „Zniewolonej”. Według wielu teorii zamaskowany jeździec z ostatniego odcinka ma wiele wspólnego z Kosaczem, a wątek będzie kontynuowany w nowej odsłonie serialu.

Zagłosuj

Jak sądzisz, czy pojawi się 3. sezon "Zniewolonej"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF