Zamknij

Zniewolona, sezon 3: serial wraca na antenę. Andriej i Lidia powrócą? Zobaczymy polskiego aktora

Maciej Friedrich
22.10.2019 10:37
Zniewolona, sezon 3: serial wraca na antenę. Andriej i Lidia powrócą? Zobaczymy polskiego aktora
fot. screen: YouTube

„Zniewolona” to ukraiński serial, który podbił serca polskich widzów i okazał się hitem TVP. Fani mają powody do zadowolenia, wiadomo bowiem, że zobaczymy 3. sezon. Scenarzyści mieli przygotować dla widzów sporo zaskoczeń, w tym powrót postaci, które mogliśmy uznać za martwe. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Zniewolona” to ukraiński serial kostiumowy, który okazał się w Polsce prawdziwym hitem. Krajowi widzowie pokochali dramatyczną historię Kateriny Wierbickiej, w którą wciela się  Katerina Kowalczuk. Serialowi aktorzy to w naszym kraju prawdziwe gwiazdy, a oddani fani produkcji z niecierpliwością oczekiwali na kolejne odcinki. Na szczęście wiadomo już, że obejrzymy 3. sezon „Zniewolonej”. Czego możemy się spodziewać w nowych odcinkach serialu?

Zniewolona, sezon 3: Co wydarzy się w nowym sezonie serialu?

W 3. sezonie „Zniewolonej” główna bohaterka ponownie przeżyje wiele dramatycznych sytuacji. Przypomnijmy, że pod koniec poprzedniego sezonu Andriej został pchnięty nożem. Bohater jednak przeżył i ponownie zobaczymy go na ekranie. Jak informuje „Super Express”, niespodziewanie powróci także Lidia Szeffer. Kobieta nie zginęła w pożarze domu i ponownie stanowi zagrożenie dla Kateriny. Być może to właśnie ona stoi za zamachem na Andrieja?

 Zniewolona: Katerina Kowalczuk nago. Aktorka kusi gorącymi zdjęciami na Instagramie [FOTO]

Ukraiński serwis glavred.info informuje, że 3. sezon „Zniewolonej” będzie produkcją ukraińsko-polską, a w jedną z postaci ma wcielić się polski aktor. Nie wiadomo jeszcze, o kogo chodzi. Mówi się o zaangażowaniu Macieja Musiała, który otrzymał już rolę między innymi w „Wiedźminie” Netflixa, jednak to wciąż jedynie plotki.

Zdjęcia do najnowszego sezonu serialowego hitu mają rozpocząć się pod koniec 2019 roku.

Zagłosuj

Czekasz na 3. sezon "Zniewolonej"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF