Zamknij

Zniewolona: sezon 3. potwierdzony! Wiemy, kiedy trafi do telewizji i ile będzie miał odcinków

Roksana Orlicka
03.12.2019 10:29
Zniewolona kadr z serialu
fot. Screen YouTube

"Zniewolona", czyli kostiumowy serial przedstawiający losy Katieriny, wróci na antenę TVP. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów ukraińskiej produkcji, która okazała się być prawdziwym hitem w Polsce. Twórcy "Zniewolonej" potwierdzają, że powstanie 3. sezon. Wiemy, kiedy i gdzie będzie można obejrzeć kolejną serię "Zniewolonej" w Polsce. Z ilu odcinków będzie się składać sezon? Szczegóły można znaleźć poniżej.

"Zniewolona" - 3 sezon ukraińskiego serialu powstanie! To już oficjalna wiadomość, którą potwierdziła scenarzystka serialu. Przypominamy, że poprzednie sezony produkcji cieszyły się dużą oglądalnością. Do tego stopnia, że Telewizja Polska zdecydowała się na zwiększenie liczby emitowanych odcinków "Zniewolonej". Warto wspomnieć, że ostatni odcinek 2. sezonu "Zniewolonej" wywołał wiele emocji. Kiedy kontynuacja przygód Katieriny trafi na ekrany? Z ilu odcinków będzie się składać 3. seria? Już wiemy!

Zniewolona: powstanie 3. sezon serialu. Ile będzie miał odcinków i kiedy zobaczymy go w Polsce?

"Zniewolona" wróci do polskiej telewizji. Talia Pristajecka, scenarzystka ukraińskiej produkcji, potwierdziła na swoim Facebooku, że trwają prace nad kolejną serią.

Serial stał się prawdziwym przebojem w Polsce. Niedawno pojawiły się niepokojące plotki, że kolejna seria może nie powstać. Wszystko ze względu na to, że aktorzy rozpoczęli starania o role w międzynarodowych produkcjach.

Zobacz także: Zniewolona: już nie tylko w telewizji. O losach Katieriny będzie można przeczytać w książce

Jednak fani mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ 3. sezon "Zniewolonej" na pewno powstanie. Co więcej, jak podaje portal Superseriale.se.pl - będzie to polsko-ukraińska koprodukcja. Nieoficjalnie mówi się również o tym, że w 3. serii "Zniewolonej" pojawi się polski aktor. 

Niestety, polscy fani muszą się uzbroić w cierpliwość. 3. sezon "Zniewolonej" pojawi się w Telewizji Polskiej dopiero w 2021 roku. Z ilu odcinków będzie się składać 3. sezon "Zniewolonej"? Na razie mówi się o 24 epizodach

"Zniewolona" ponadto będzie emitowana w kolejnych europejskich krajach. Mowa o Litwie, Chorwacji oraz Serbii. 2. sezon "Zniewolonej" zakończył się 30 sierpnia.

Zobacz także: Zniewolona, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon? [DATA PREMIERY]

RadioZET.pl/Plotek.pl/RO