Zamknij

Żona Sławomira w „Tańcu z gwiazdami”? „Terminy pasują jej idealnie”

Redakcja
04.10.2018 11:48
Żona Sławomira w „Tańcu z gwiazdami”? „Terminy pasują jej idealnie”
fot. Instagram:@superkajra

Magdalena Kajrowicz to żona Sławomira Zapały, którą bardzo często możemy zobaczyć u jego boku na koncertach i podczas wywiadów. Popularność Kajry wzrasta i być może już niedługo wyjdzie z cienia znanego małżonka. Otrzymała już drugą propozycję udziału w telewizyjnym show. Tym razem ma to być „Taniec z gwiazdami”.

Sławomir Zapała to piosenkarz, aktor, konferansjer i showman. Jego kariera w ostatnich latach rozwija się w oszałamiającym tempie. Samozwańczy król krajowego „rock-polo” stworzył hity, które nuci cały kraj. „Miłość w Zakopanem”, „Ni mom hektara” czy „Megiera” to piosenki, które słyszały nawet osoby niebędące zwolennikami stylu muzycznego Sławomira. Artyście na scenie i poza nią niemal zawsze towarzyszy ukochana żona, Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Para poznała się w Stanach Zjednoczonych w dość interesujących okolicznościach. 34-latka z wykształcenia jest aktorką. Widzowie mogli oglądać ją między innymi w serialach „Czas Honoru” i „Ojciec Mateusz. Wielu fanów przepowiadało Kajrze karierę solową. I rzeczywiście, Magdalena otrzymała kolejną propozycję występu w popularnym show.

Żona Sławomira zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”?

Jak podaje „Fakt”, żona Sławomira otrzymała propozycję udziału w popularnym programie Polsatu „Taniec z gwiazdami”.

– Magda dostała propozycję udziału w show Polsatu i zastanawia się nad podpisaniem umowy. Terminy pasują jej idealnie, bo sezon koncertowy rusza tak naprawdę późną wiosną, więc udałoby się jej pogodzić treningi z występami z zespołem męża – wyjawia dziennikowi znajoma Kajry i dodaje:

– Kocha tańczyć, ale boi się, czy sprosta zadaniu. Do tego ważne jest też zdanie męża.

Rzeczywiście Magdalena miała odrzucić zaproszenie do programu „Twoja twarz brzmi znajomo” właśnie z powodu wspólnych występów z mężem. Mówiło się nawet o obiekcjach samego Sławomira w kwestii solowej kariery małżonki. Miejmy nadzieję, że tym razem terminy pozwolą Kajrze zaistnieć na parkiecie „Tańca z gwiazdami”.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF