Zamknij

Zoom TV będzie emitować świąteczne filmy przez cały grudzień. Co zobaczymy?

18.11.2020 11:21
Zoom TV wyświetli filmy świąteczne
fot. Shutterstock

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W tym okresie nic nie sprawia takiej przyjemności, jak filmy świąteczne. Zoom TV będzie emitować w dniach 1-23 grudnia świąteczne produkcje. Jakie tytuły zobaczymy?

Zoom TV będzie emitować świąteczne filmy przez cały grudzień. Świąteczny czas sprzyja rodzinnym seansom filmowym. W tym roku oglądanie będzie można zacząć już na początku grudnia. Na antenie Zoom TV zostanie wyemitowanych aż siedemnaście filmów świątecznych. O jakich tytułach mowa?

Zobacz także:  "Kevin sam w domu" kończy 30 lat. Jak obecnie wyglądają gwiazdy kultowego filmu? 

Zoom TV będzie emitować świąteczne filmy przez cały grudzień

Filmy świąteczne są z reguły lekkie, radosne i często kończą się happy endem. Ich klimat sprawia, że sięgamy po nie co roku. Na platformach streamingowych już w połowie listopada wśród najpopularniejszych produkcji można znaleźć wiele świątecznych filmów. Okazuje się, że w tym roku sporo tytułów zostanie wyświetlonych również w telewizji.

Zoom TV zapowiada, że w grudniu będzie nadawać codziennie filmy świąteczne. Pierwszy seans jest zaplanowany na 1 grudnia 2020 roku. Cykl rozpocznie film "Święta z pazurem". Jest to historia singla, który nie zamierza niczego zmieniać w swoim życiu. Pewnego adoptuje bezdomnego kota. Dzięki temu poznaje piękną studentkę weterynarii. Poniżej można zobaczyć zwiastun:

Filmy świąteczne na Zoom TV będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 21.00, natomiast w weekendy emisja jest zaplanowana na godzinę 20.00. Zoom TV zapowiada, że widzowie obejrzą takie produkcje jak "Świąteczna dziewczyna", "Idealne święta", "Zaślubiny" i "Słodki smak świąt".

Najbliższe seanse:

  • "Święta z pazurem", 1 grudnia 2020, godzina 21.00 
  • "Świąteczne zauroczenie", 2 grudnia 2020, godzina 21.00

Zobacz także:  Holiday: 5 ciekawostek o popularnym filmie świątecznym 

RadioZET.pl/Press.pl