Zamknij

"Żużel": Tomasz Ziętek w pierwszym zwiastunie polskiego filmu. Kiedy premiera? [WIDEO]

17.06.2021 13:15
"Żużel": Tomasz Ziętek w pierwszym zwiastunie polskiego filmu. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Kino Świat

"Żużel" to nadchodząca polska produkcja o mistrzu żużlowym, który spotyka miłość swojego życia. Film z Tomaszem Ziętkiem doczekał się pierwszego zwiastuna. Kiedy premiera?

"Żużel" w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej to pierwszy od siedemdziesięciu lat film fabularny traktujący o tym niezwykłym, pełnym adrenaliny i niebezpieczeństw sporcie, który w naszym kraju ma miliony oddanych sympatyków. Kino Świat zaprezentowało pierwszy zwiastun produkcji. Poznaliśmy też datę premiery.

"Żużel" - zwiastun filmu z Tomaszem Ziętkiem w roli głównej

Zwiastun filmu "Żużel" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu poznamy losy młodego mistrza żużlowego, który na pozór wiedzie idealne życie. W głębi duszy walczy jednak z własnymi demonami, a jego życie dodatkowo komplikuje poznanie pięknej kobiety

W oficjalnym opisie filmu czytamy:

Mistrz żużlowy Lowa jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru. Pogodny, miły dla ludzi, "zwyczajny", ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy na drodze Lowy staje śliczna Roma. Czy zakochany w prędkości i motorach zawodnik, dla którego sport jest nie tylko szaleńczą, młodzieńczą pasją, ale też ucieczką od szarej rzeczywistości, znajdzie w swoim sercu miejsce na prawdziwą miłość?

"Żużel" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Dorota Kędzierzawska, twórczyni filmów "Jutro będzie lepiej" i "Pora umierać". W roli głównej zobaczymy Tomasza Ziętka ("Kamienie na szaniec", "Cicha noc", "Boże ciało"), a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi Mateusz KościukiewiczJagoda Porębska. Premiera filmu "Żużel" odbędzie się już 16 lipca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/ Kino Świat