Zamknij

Andrew Garfield zachwyca w zapowiedzi musicalu Netflixa "tick, tick…Boom!" od twócy "Hamiltona"

11.06.2021 10:45
Andrew Garfield zachwyca w zapowiedzi musicalu Netflixa "tick, tick…Boom!" od twócy "Hamiltona"
fot. Invision/East News

"tick, tick…Boom!" to jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Musical z Andrew Garfieldem doczekał się wreszcie pierwszej zapowiedzi wideo. Znamy też przybliżoną datę premiery.

"tick, tick…Boom!" to musical, a jednocześnie reżyserski debiut Lina-Manuela Mirandy, który stanowi adaptację autobiografii Jonathana Larsona. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy teaser i musimy przyznać, że zapowiada się wprost wybornie!

Zobacz także

"tick, tick…Boom!" - teaser musicalu Netflixa 

Pierwsza zapowiedź filmu "tick, tick…Boom!" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu poznamy historię Jona - mieszkającego w Nowym Jorku młodego kompozytora teatralnego, który na początku lat 90. zarabia na życie jako kelner, a w wolnych chwilach pracuje nad utworem, który ma stać się kolejnym przebojowym amerykańskim musicalem. Bohater, oczekując na zaprezentowanie światu swojego dzieła, zaczyna odczuwać coraz większą presję ze strony zarówno dziewczyny, jak i przyjaciela. W tle pojawi się również kwestia epidemii AIDS, która pustoszy środowisko artystyczne.

W głównej roli zobaczymy Andrew Garfielda, znanego przede wszystkim z roli Spider-Mana oraz występu w głośnej produkcji Mela Gibsona "Przełęcz ocalonych". Na ekranie towarzyszyć mu będą Alexandra Shipp, Robin de Jesús, Joshua Henry, MJ Rodriguez, Bradley Whitford, Tariq Trotter, Judith Light, a także gwiazda "High School Musical" - Vanessa Hudgens.

Reżyseruje Lin-Manuel Miranda - człowiek, który dał światu znakomitego "Hamiltona". Dokładna data premiery "tick, tick…Boom!" nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że film trafi do wybranych kin jesienią tego roku, a jeszcze przed rokiem 2022 trafi na Netflixa.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix