Zamknij

MAMY JUŻ:

 

57%

Bg Top Desktop
Bg Top Mobile

Akcja serce 2021

Podaruj SERCE pod choinkę!

 

W grudniowe dni często myślimy o spełnieniu marzeń naszych najbliższych. Mali podopieczni Fundacji Radia ZET też je mają, choć nie są one typowe dla maluchów w ich wieku. Oni pragną powrotu do zdrowia i możliwości cieszenia się z każdej chwili. Tak zwyczajnie, beztrosko… Niestety, los sprawił, że zmagają się z chorobą. Potrzebują wsparcia najbliższych, lekarzy, ale też ludzi dobrej woli, bo bez nich ich upór i determinacja nie zawsze wystarczają. Razem możemy im pomóc.

PARTNERZY AKCJI

ozdoba-1
fot.
ozdoba-2
fot.
ozdoba-3
fot.

DO AKCJI PRZYŁĄCZYLI SIĘ

 
P
fot. p

Grażyna Torbicka

 

Dziennikarka, prezenterka telewizyjna, konferansjerka. Chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Dziś z ogromnym zaangażowaniem wspiera Emilkę w jej drodze do samodzielności: Jesteś wielka. Twój uśmiech daje energię innym, też twojej mamie – Ilonce. Pamiętaj, na tej drodze, którą musisz pokonać nie jesteś sama. Superbohaterki mają wielką moc!

P
fot. p

Sanah

 

Piosenkarka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka. Wyróżnia ją niepowtarzalny styl pisania piosenek. Dziś swoje wyjątkowe słowa kieruje do Zuzi, która jest w trakcie swojej drogi do samodzielności: Bardzo chciałabym pozdrowić Zuzię i jej mamę. Życzę dużo cierpliwości i wytrwałości w codziennej walce.

P
fot. p

Paweł Domagała

 

Aktor, muzyk, piosenkarz. Prywatnie kochający tata i mąż. Dziś swoje serce otworzył dla 8 letniej Zuzi, mówiąc: I moja żona też jest Zuza, tak więc już Cię lubię. Życzę Ci zdrowia, wytrwałości. Jesteś super dziewczynką, mega silną, mega odważną! Prawdziwa księżniczka, nie ma co ukrywać! Pozdrawiam Cię i ciepło o Tobie myślę.

P
fot. p

Szymon Majewski

 

Dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk. Prowadzi audycję w Radiu Zet „Nie mam pytań”, w której brawurowo prowadzi inspirujące wywiady z wyjątkowymi ludźmi. Szymon jest pod wrażeniem trzyletniej Sary, trzyma za nią kciuki i z podziwem mówi: Masz tyle determinacji, tyle siły żeby przeć do przodu, żeby stawiać te kroki. Jestem zachwycony!

P
fot. p

Beata Tadla

 

Dziennikarka radiowa i telewizyjna, prezenterka telewizyjna. Beata angażuje się w akcję tegoroczną akcję SERCE. Dostajemy wiele energii od takich osób jak podopieczni Fundacji Radia ZET, bo oni mogą nas zainspirować do tego, żeby stawać się coraz lepszym i rozsiewać pomoc. To, jak Beata motywuje dzieci do walki o ich sprawność możecie usłyszeć na antenie Radia ZET.

P
fot. p

Joanna Jędrzejczyk

 

Polska zawodniczka MMA, muay thai, kickboxingu i boksu. Joanna wie doskonale z czym wiążą się codzienne, intensywne treningi. Jest prawdziwą wojowniczką tak jak Olek, który dzielnie pokonuje trudności związane z chorobą: Olku uwierz w to, że jutro może być ten dzień przemiany. To nasza wiara i marzenia decydują o tym, czy będą żywe. Nie poddawaj się. Trzymam za Ciebie kciuki.

P
fot. p

Kayah

 

Wokalistka, autorka tekstów, producentka muzyczna, prezenterka radiowa. Jej piosenka „Supermenka” stała się przebojem. Dziś Kayah zwraca się do Jagody, która jest prawdziwą Supermenką w walce o swoją sprawność: Jestem z ciebie taka dumna, że robisz postępy i tak trzymaj. Wierzę, że ci się uda, codziennie o jeden kroczek dalej. Trzymam za ciebie kciuki.

P
fot. p

Dawid Kwiatkowski

 

Piosenkarz, autor tekstów. Dawid poświęcił swoje życie na tworzenie muzyki. Jego piosenki towarzyszą nam na co dzień w radiu. Dziś głos Dawida, jest skierowany do Julki: Jesteś naprawdę silną dziewczyną i wielu z nas może Ci tej siły zazdrościć. Słuchając tego, jak walczysz jestem pewny, że wszystko będzie dobrze.

slajd 3

Tomasz Gollob

 

Polski żużlowiec, 7-krotny mistrz świata na żużlu. Tomasz bardzo dobrze wie, co to znaczy walczyć o swoje zdrowie, ponieważ sam doznał bardzo ciężkiej kontuzji. Teraz wspiera Julię w dążeniu do sprawności: Wiem ile trudu i zaangażowania to kosztuje, ale wierzę, że ciężka praca daje efekty.

slajd 2

Robert Korzeniowski

 

Polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy. Robert doskonale wie, co znaczą codzienne, treningi i ile energii pochłaniają. Właśnie dlatego teraz dodaje siły Mikołajowi: Trenujesz tak jak olimpijczycy, rehabilitujesz się i walczysz o to, by dojść do pełnego zdrowia. Trzymam za Ciebie kciuki.

slajd 1

Jarosław Boberek

 

Aktor filmowy, dubbingowy i teatralny, reżyser polskiego dubbingu, lektor. Swoje życie zawodowe poświęcił dubbingowaniu najpopularniejszych postaci z bajek, a teraz dopinguje Antosia i jego mamę w drodze do sprawności: Wiem, że życie nie szczędzi Wam wyzwań, ale gdyby nie Wy, świat byłby inny, pusty. Jesteście moimi bohaterami.

ozdoba-1
fot.
ozdoba-2
fot.
ozdoba-3
fot.

POMÓŻ PODOPIECZNYM FUNDACJI RADIA ZET 

odzyskać zdrowie i sprawność

 
Zuzanna Huberska

Zuzanna, 8 lat

 

Jest po usunięciu guza mózgu IV stopnia złośliwości.

dowiedz się więcej >
Sara Derbis

Sara, 3 lata

 

Ma rozszczep kręgosłupa, przepuklinę oponowo – rdzeniową, wodogłowie, niedowład nóg, pęcherz neurogenny, stopy końsko-szpotawe i padaczkę.

dowiedz się więcej >
Natalia Wawryczuk

Natalia, 8 lat

 

Ma wady genetyczne takie jak: agenezja ciała modzelowatego, hipoplazja robaka móżdżku, rozszczep podniebienia miękkiego, hipotonia mięśni, dysmorfia w obrębie twarzoczaszki, czy niedowidzenie.

dowiedz się więcej >
Mikołaj Pieszczyk

Mikołaj, 6 lat

 

Ma zaburzenia koordynacji ruchowej.

dowiedz się więcej >
Mikołaj Faldowski

Mikołaj, 6 lat

 

Choruje na SMA typu I.

dowiedz się więcej >
Lena Woźniak

Lena, 4 lata

 

Ma deformację lewej kończyny dolnej.

dowiedz się więcej >
Julia Wójcik

Julka, 8 lat

 

Jest po usunięciu guza mózgu IV stopnia złośliwości.

dowiedz się więcej >
Julia Ruszczyk

Julia, 12 lat

 

Ma zespół wad wrodzonych: rozszczep podniebienia, niedosłuch, niedowidzenie, wada serca, dysplazja stawów biodrowych, refluks przełykowo-żołądkowy, nerki ektopiczne.

dowiedz się więcej >
Jagoda Sinicka

Jagoda, 5 lat

 

Ma dysmorfię, niskorosłość, opóźnienie rozwoju psychosomatycznego, wzmożone napięcie mięśniowe w stopach oraz obniżone napięcie mięśniowe w tułowiu.

dowiedz się więcej >
Franciszek, 4 lata

Franciszek, 4 lata

 

Ma opóźnienie rozwoju psychoruchowego i padaczkę.

dowiedz się więcej >
Emilia Konieczny

Emilia, 10 lat

 

Lat ma encefalopatię niedotlenieniowo-niedokrwienną, niedowład czterokończynowy, wadę kręgosłupa, padaczkę i niedowidzenie.

dowiedz się więcej >
Dominika Dajczak

Dominika, 13 lat

 

Ma zespół wad wrodzonych mózgu, mózgowe porażenie dziecięce, dysplazję przegrodowo-oczną, padaczkę, opóźnienie psychoruchowe i wzmożone napięcie mięśniowe.

dowiedz się więcej >
Damian Popołkiewicz

Damian, 12 lat

 

Cierpi na artrogrypozę.

dowiedz się więcej >
Aleksander

Aleksander, 4 lata

 

Choruje na czterokończynowe porażenie mózgowe.

dowiedz się więcej >
Anotni

Antoni, 8 lat

 

Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę, agenezję ciała modzelowatego, dysplazję bioder, niedowidzenie i niedosłuch.

dowiedz się więcej >

Wyślij SMS

o treści

„Serce”

pod numer

7245

za 2,46 zł z VAT.

dowiedz się więcej >
ozdoba-1
fot.
ozdoba-2
fot.
ozdoba-3
fot.
Szymon Majewski trzyma kciuki za Sarę

Szymon Majewski trzyma kciuki za Sarę

Szymon Majewski trzyma kciuki za Sarę

Joanna Jędrzejczyk o akcji SERCE

Joanna Jędrzejczyk o akcji SERCE

Joanna Jędrzejczyk o akcji SERCE