Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

BARAN (21 marca - 19 kwietnia)

30.08.2018 19:00

Zobacz horoskopy Wróżbity Macieja dla Barana. Sprawdź, co czeka Cię w miłości, zdrowiu i pracy. W tym miejscu znajdziesz zawsze aktualny horoskop 2018 miesięczny dla Barana. Zobacz horoskop na wrzesień 2018 w poniższym wideo.

Horoskop 2018 - Baran: prognozy astrologiczne na najbliższe miesiące. Miłość, zdrowie, praca, życie prywatne - wszystkie najważniejsze kwestie, które chcielibyście poznać w horoskopie na 2018 rok. Wróżbita Maciej Skrzątek przygotował przepowiednie na najbliższy miesiąc dla Barana.

Horoskop 2018 - BARAN

W poniższym artykule znajdziecie zawsze aktualny horoskop 2018 dla Barana na dany miesiąc. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop 2018 dla Barana przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop 2018 dla Barana dotyczy osób urodzonych od 21 marca do 19 kwietnia. Jest to pierwszy astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Barana to między innymi Jackie Chan, Charlie Chaplin czy Vincent Van Gogh.

Wróżbita Maciej - Horoskop na 2018 rok

Horoskop Wróżbity Macieja na 2018 rok uważany jest przez wiele osób za jedno z najlepszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji o nadchodzącej przyszłości. Wróżbita Maciej często przedstawiany jest jako tarocista ze 100% skutecznością w przepowiadaniu tego, co czeka nas w życiu.

Wróżbita Maciej specjalizuje się głównie w magii, tarocie, runach, numerologii, a także we wróżeniu z kart klasycznych. Ma on prawie dwudziestoletnie doświadczenie i stworzył on autorskie rozkłady kart tarota. W tej chwili można go usłyszeć m.in. w Meloradiu w poniedziałki od 18.00 do 20.00, gdzie podczas programu "MELOMAGIA Z WRÓŻBITĄ MACIEJEM" odpowiada na pytania słuchaczy.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

Oceń