Zamknij

Horoskop dla Baranów na marzec

Redakcja
28.02.2018 14:09
wróżbita Maciej, horoskop
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Baranów nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Horoskop 2018 - BARAN: PRACA

Zodiakalny Baran w marcu tego roku postawi na finanse i realizację zawodową, o czym mówi karta Waleta Monet. Bardzo dobrze byłoby, gdyby zodiakalne Barany rozpoczęły nowe przedsięwzięcia związane z pracą.

Horoskop 2018 - BARAN: FINANSE

Jeśli chodzi o finanse, musicie przygotować się na odpływ materialny, który będzie się pojawiał mimo waszego zaangażowania. Karta Asa Mieczy oznacza, że bardzo dobrze by było, gdybyście na przykład otworzyli własną firmę lub postawili na siebie.

Horoskop 2018 - BARAN: MIŁOŚĆ

W uczuciach nie będzie stabilnie, jednak to praca i finanse będą dla was priorytetem, więc sprawy uczuciowe i życie osobiste może być zaniedbane.

Horoskop 2018 - BARAN: ZDROWIE

Jeśli chodzi o zdrowie, zodiakalne Barany powinny zwrócić uwagę na sprawy dotyczące kości. Karta Asa Monet oznacza sprawy związane właśnie z kośćmi: kręgosłup, dolny odcinek kręgosłupa, nogi, kolana - to są wasze słabe punkty.

Jaka jest dla was rada? Przede wszystkim zastanowić się nad tym, co chcecie robić w swoim życiu - głównie jeśli chodzi o sprawy zawodowe i karierę.

Jakie jest natomiast ostrzeżenie? Uważajcie na różnego rodzaju pułapki czy niebezpiecznych ludzi, o czym mówi karta Wieży. Oznacza ona: spodziewaj się niespodziewanego.

Jeśli będziesz bardzo zrównoważony i będziesz konsekwentnie realizować swoje zamierzenia, powinien być to dobry miesiąc.

RadioZET.pl