Zamknij

BLIŹNIĘTA (23 maja - 21 czerwca)

Redakcja
30.08.2018 19:20
BLIŹNIĘTA - horoskop 2018 Wróżbity Macieja [AKTUALNY HOROSKOP 2018]
fot. Radio ZET

Zobacz horoskopy Wróżbity Macieja dla Bliźniąt. Sprawdź, co czeka Cię w miłości, zdrowiu i pracy. W tym miejscu znajdziesz zawsze aktualny horoskop 2018 miesięczny dla Bliźniąt. Zobacz horoskop na wrzesień 2018 w poniższym wideo.

Horoskop 2018 - Bliźnięta: prognozy astrologiczne na najbliższe miesiące. Miłość, zdrowie, praca, życie prywatne - wszystkie najważniejsze kwestie, które chcielibyście poznać w horoskopie na 2018 rok. Wróżbita Maciej Skrzątek przygotował przepowiednie na najbliższy miesiąc dla Bliźniąt.

Horoskop 2018 - BLIŹNIĘTA

W poniższym artykule osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku znajdą zawsze aktualny horoskop 2018. Bliźnięta w każdej chwili mogą tu sprawdzić, co czeka ich w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop 2018 dla Bliźniąt przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop 2018 dla Bliźniąt dotyczy osób urodzonych od 23 maja do 21 czerwca. Jest to trzeci astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Bliźniąt to między innymi Morgan Freeman, Clint Eastwood czy Lenny Kravitz.

Wróżbita Maciej - Horoskop na 2018 rok

Horoskop Wróżbity Macieja na 2018 rok uważany jest przez wiele osób za jedno z najlepszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji o nadchodzącej przyszłości. Wróżbita Maciej często przedstawiany jest jako tarocista ze 100% skutecznością w przepowiadaniu tego, co czeka nas w życiu.

Wróżbita Maciej specjalizuje się głównie w magii, tarocie, runach, numerologii, a także we wróżeniu z kart klasycznych. Ma on prawie dwudziestoletnie doświadczenie i stworzył on autorskie rozkłady kart tarota. W tej chwili można go usłyszeć m.in. w Meloradiu w poniedziałki od 18.00 do 20.00, gdzie podczas programu "MELOMAGIA Z WRÓŻBITĄ MACIEJEM" odpowiada na pytania słuchaczy.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.