Zamknij

Horoskop dla Bliźniąt na kwiecień

Redakcja
25.03.2018 22:58
Horoskop 2018 - BLIŹNIĘTA: KWIECIEŃ 2018. Horoskop Wróżbity Macieja
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Bliźniąt nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Bliźnięta w kwietniu 2018 roku czeka niezadowolenie, ale będzie ono wynikać z tego, że będziecie trochę rozkapryszeni.

Horoskop 2018 - BLIŹNIĘTA: PRACA, FINANSE

W pracy i w finansach czekają was nowe szanse i nowe możliwości. Karta Ośmiu Buław oznacza szybkość, zdobywanie i pójście naprzód.

Horoskop 2018 - BLIŹNIĘTA: MIŁOŚĆ

W uczuciach nie widać rewelacji. Karta Asa Mieczy jest to karta odcięcia, odseparowania, a nawet rozstania. W tym miesiącu postawicie na siebie.

Horoskop 2018 - BLIŹNIĘTA: ZDROWIE

Zodiakalne Bliźnięta w kwietniu 2018 roku jeśli chodzi o zdrowie powinny zwrócić uwagę na sprawy kobiece, ginekologiczne, natomiast mężczyźni - na dolegliwości dermatologiczne.

Przed czym tarot ostrzega zodiakalne Bliźnięta? Przed tym, że niektóre rzeczy czy też niektórzy ludzie mogą odejść z twojego życia w tym miesiącu. Natomiast ty masz iść naprzód.

Jaka jest rada z moich kart tarota? Karta Papieża mówi o tym, że nie powinieneś zapominać o doradcach. W chwilach kryzysu czy gdy będziesz miał problem pamiętaj o tym, że inni mogą ci pomóc.

RadioZET.pl