Zamknij

Horoskop dla Bliźniąt na marzec

Redakcja
28.02.2018 16:26
Horoskop 2018 - BLIŹNIĘTA: MARZEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Bliźniąt nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Bliźnięta w marcu tego roku będą podchodzić do życia bardzo bezwzględnie, a nawet bezlitośnie, na co wskazuje karta Śmierci. Jest to karta wyrokowania - karta, która mówi o tym, że zodiakalne Bliźnięta mogą chcieć zmienić całkowicie swoje życie, ale też pozbyć się z niego tych, którzy im przeszkadzają.

Horoskop 2018 - BLIŹNIĘTA: PRACA, FINANSE

W sprawach finansowych i zawodowych będziecie odnosić sukcesy, o czym mówi karta Gwiazdy. Jest to karta spełnienia marzeń - możecie awansować czy też po prostu odnieść sukcesy materialne. W tej kwestii marzec będzie dobrym miesiącem.

Horoskop 2018 - BLIŹNIĘTA: MIŁOŚĆ

W uczuciach podobnie czeka was stabilizacja, o czym mówi karta Królowej Monet. Jest to karta poczucia bezpieczeństwa i karta stałości. Zodiakalne Bliźnięta, które są w związkach mogą mieć lepsze poczucie bezpieczeństwa, natomiast te samotne mogą spotkać kogoś na stałe.

Horoskop 2018 - BLIŹNIĘTA: ZDROWIE

W zdrowiu pojawia się karta Króla Kielichów, która mówi przede wszystkim o problemach skórnych. Uważajcie na różnego rodzaju zmiany dermatologiczne czy też komplikacje związane ze skórą.

Jaka jest rada dla was, zodiakalne Bliźnięta? Przede wszystkim - żeby wyruszyć naprzód i nie trzymać się schematów. Nie trzymać się tego, co wam wadzi, co wam przeszkadza. Karta Ośmiu Kielichów jest to właśnie to karta wyruszenia naprzód i pójścia dalej.

Jakie jest ostrzeżenie? Żeby nie unosić się pychą, zarozumialstwem. Karta Sześciu Buław jest oczywiście kartą sukcesów, ale należy pamiętać, żeby w tych sukcesach nie zgubić siebie.

RadioZET.pl