Zamknij

BYK (20 kwietnia - 22 maja)

Redakcja
30.08.2018 19:34
BYK - horoskop 2018 Wróżbity Macieja [AKTUALNY HOROSKOP 2018]
fot. Radio ZET

Zobacz horoskopy Wróżbity Macieja dla Byka. Sprawdź, co czeka Cię w miłości, zdrowiu i pracy. W tym miejscu znajdziesz zawsze aktualny horoskop 2018 miesięczny dla Byka. Zobacz horoskop na wrzesień 2018 w poniższym wideo.

Horoskop 2018 - Byk: prognozy astrologiczne na najbliższe miesiące. Miłość, zdrowie, praca, życie prywatne - wszystkie najważniejsze kwestie, które chcielibyście poznać w horoskopie na 2018 rok. Wróżbita Maciej Skrzątek przygotował przepowiednie na najbliższy miesiąc dla Byka.

Horoskop 2018 - BYK

W poniższym artykule znajdziecie zawsze aktualny horoskop 2018 dla Byka na dany miesiąc. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop 2018 dla Byka przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop 2018 dla Byka dotyczy osób urodzonych od 20 kwietnia do 22 maja. Jest to drugi astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Byka to między innymi Jack Nicholson, Mark Zuckerberg czy Megan Fox.

Wróżbita Maciej - Horoskop na 2018 rok

Horoskop Wróżbity Macieja na 2018 rok uważany jest przez wiele osób za jedno z najlepszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji o nadchodzącej przyszłości. Wróżbita Maciej często przedstawiany jest jako tarocista ze 100% skutecznością w przepowiadaniu tego, co czeka nas w życiu.

Wróżbita Maciej specjalizuje się głównie w magii, tarocie, runach, numerologii, a także we wróżeniu z kart klasycznych. Ma on prawie dwudziestoletnie doświadczenie i stworzył on autorskie rozkłady kart tarota. W tej chwili można go usłyszeć m.in. w Meloradiu w poniedziałki od 18.00 do 20.00, gdzie podczas programu "MELOMAGIA Z WRÓŻBITĄ MACIEJEM" odpowiada na pytania słuchaczy.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.