Zamknij

Horoskop dla Byków na kwiecień

Redakcja
25.03.2018 22:45
Horoskop 2018 - BYK: KWIECIEŃ 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Byków nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Byki w kwietniu 2018 roku mogą liczyć na serdeczność ze strony otoczenia oraz pomoc ze strony innych ludzi.

Horoskop 2018 - BYK: PRACA, FINANSE

W pracy i w finansach czeka was doszkalanie się, zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych. Pamiętajcie - nie jest to miesiąc zarabiania, a jest to miesiąc zdobywania nowego pułapu.

Horoskop 2018 - BYK: MIŁOŚĆ

W uczuciach możecie niepotrzebnie się przejmować tym, czym nie powinniście. Będzie to dobry miesiąc, ale musicie uwolnić się od myśli, które mogą wam zepsuć nastrój.

Horoskop 2018 - BYK: ZDROWIE

W zdrowiu zodiakalne Byki muszą zwrócić uwagę na dolną część pleców, odcinek lędźwiowy. Karta Asa Monet oznacza bardzo często dolegliwości związane właśnie z tymi częściami ciała.

Przed czym tarot ostrzega zodiakalne Byki w kwietniu 2018? Przed wydawaniem pieniędzy oraz przed stratami finansowymi. Uważajcie na wszelkiego rodzaju zakupy czy też chybione inwestycje.

Jaka jest dla was rada? Karta Świata oznacza otwarcie na świat. Może powinniście bardziej się otworzyć czy też po prostu spróbować wprowadzić zmiany do swojego życia.

RadioZET.pl