Zamknij

Horoskop dla Byków na marzec

Redakcja
28.02.2018 16:11
Horoskop 2018 - BYK: MARZEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Byków nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Byki w marcu tego roku będą spragnione całkowicie nowego życia, o czym mówi karta Asa Buław. Może to być zmiana wyglądu, zapisanie się na siłownie, czy po prostu zmiana miejsca pracy, zmiana miejsca zamieszkania. W tym miesiącu będziecie chcieli nowego.

Horoskop 2018 - BYK: PRACA, FINANSE

W pracy i w finansach raczej nic się nie zmieni, o czym mówi karta Ósemki Mieczy, która jest kartą blokad i ograniczeń. Możecie być wręcz zniewoleni sprawami zawodowymi, co też może was bardzo męczyć.

Horoskop 2018 - BYK: MIŁOŚĆ

W uczuciach postawicie na zdobywanie. Karta Królowej Buław jest to karta zdobywania, bardzo dobra karta na romanse i przelotne układy. Ale nie jest to karta która sprzyja związkom stałym. Zodiakalne Byki, zrównoważone z natury - w tym miesiącu możecie trochę poszaleć.

Horoskop 2018 - BYK: ZDROWIE

W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na sprawy związane z układem oddechowym, o czym mówi karta Waleta Miecza. Jest to karta, która właśnie reprezentuje sprawy związane z tymi narządami.

Jaka jest rada dla was? Przede wszystkim nie wysilajcie się, odpuście sobie, wyluzujcie, nie angażujcie się tak bardzo w sprawy, które was dotyczą.

A jakie jest ostrzeżenie dla was, dla zodiakalnych Byków? Przede wszystkim żeby nie być naiwnym - karta Głupca mówi właśnie o naiwności. Karta Głupca mówi o tym, że możecie zaufać temu, komu nie powinniście. Uważajcie na podpisywanie wszelkich umów, uważajcie na to, co i komu mówicie.

RadioZET.pl