Zamknij

Horoskop - Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Karolina Piotrowska
01.03.2020 16:25
Horoskop - Baran (21 marca - 19 kwietnia)
fot. Shutterstock

Aktualny horoskop dzienny dla Barana na jutro i na dziś znajdziecie zawsze na RadioZET.pl. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższej przyszłości w życiu prywatnym i zawodowym, na co warto zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop dzienny dla Barana i inne informacje znajdziecie poniżej.

Horoskop miesięczny - BARAN: przepowiednie na cały rok

Horoskop dzienny dla Barana, jak również tygodniowy i miesięczny horoskop do końca roku sprawdzicie na RadioZET.pl.

Główne przepowiednie, jeśli chodzi o horoskop tygodniowy dla Baranów, dotyczą takich sfer życiowych jak na przykład zdrowie, finanse, praca, miłośćHoroskop opisowy dla Barana na kolejne dni, tygodnie i miesiąceaż do końca roku to horoskop ogólny. Nie jest on przypisany do konkretnej osoby i nie jest to horoskop z daty urodzenia, a dotyczy wszystkich, którzy urodzili się w terminie od 21 marca do 19 kwietnia.

Horoskop dzienny - Baran: miłosny, na jutro i na dziś [TAROT]

Baran horoskop miłosny na dziś, na jutro i na cały rok zgodnie z dopasowaniem znaków zodiaku na podstawie daty urodzenia powinien sprawdzać z Wagą, Bliźniętami lub Skorpionem. Horoskop dla Barana sugeruje, aby unikać związków z Koziorożcem, Panną i Rakiem, jednak nie oznacza to, że z tymi znakami zodiaku horoskop miłosny dla Barana się nie sprawdzi.

Kobieta Baran ma duże poczucie humoru i lubi marzyć, również o ideale mężczyzny i miłości do końca świata jak z filmów. Trzeba jednak na nią uważać, ponieważ kobieta Baran potrafi być dwulicowa i przez to może ranić swojego partnera.

Mężczyzna Baran, gdy obiera sobie konkretny cel, który chce osiągnąć, nic nie jest w stanie go powstrzymać. Takie osoby są wyjątkowo uparte. Mężczyzna spod znaku Barana jest również energiczny, towarzyski i - co ciekawe - lubi podrywać.

Horoskop tygodniowy - Baran: ZDROWIE, finanse, praca i miłość

Barany w pracy uwielbiają zmiany i wyzwania, a nie znoszą rutyny i nudy. To właśnie one potrafią zabić w nich chęć do pracy, pomysłowość i kreatywność. Często zdarza się, że osoby spod znaku Barana są pracoholikami, a dodatkowo bardzo dużo wymagają od innych. Zodiakalne Barany to osoby przywódcze, które uwielbiają zarządzać innymi ludźmi. Niestety jednak bardzo źle znoszą krytykę, uważają, że wszystko wiedzą najlepiej. Najlepiej sprawdzą się w takich zawodach jak np. adwokat, inżynier, architekt, kierowca, menadżer, nauczyciel, wojskowy, sportowiec.

BARAN - znak zodiaku: charakterystyka i cechy w horoskopie

Osobom urodzonym pod znakiem Barana przypisuje się silną wolę i wytrwałe dążenie do celu, nie boją się wyzwań. Zodiakalny Baran otacza się gronem przyjaciół, ale jednocześnie potrafi być zaborczy. Jest bardzo wymagający wobec innych, ale sam też dużo daje od siebie. Są to również osoby, na których można polegać i są wyjątkowo lojalne w związkach.

Podobnie jak Lew i Strzelec, Baran należy do trygonu ognistego, czyli grupy znaków, których żywiołem jest Ogień. Ma to duży wpływ na ich charakter. Osoby urodzone pod znakiem Barana znane są ze swojego gwałtownego temperamentu. Barany bywają też nieprzewidywalne, niestabilne i niezwykle żywiołowe. Ogień powoduje, że osoby urodzone w jego znakach mają skłonności do pomagania innym, ale mogą też być dla nich bardzo niebezpieczne. Barany są tego typowym przykładem, ponieważ nie stronią od pomagania innym i na ogół ich działaniem kierują dobre intencje, ale mogą też być nerwowe, impulsywne, porywcze i zmienne, właśnie jak ich żywioł.

Barany są też bardzo gościnne, kochające i zależy im na rodzinie. Są zdolne do dużych poświęceń i świetnie nadają się na rodziców. Jednocześnie jednak są szczere, czasem aż do bólu, przez co zdarza się, że mówią przykre rzeczy prosto w oczy, wliczając także swoich najbliższych.

Znak zodiaku BARAN - od kiedy do kiedy? [HOROSKOP BARAN]

Baran to pierwszy astrologiczny znak zodiaku. Horoskop dzienny dla Barana obejmuje osoby urodzone od 21 marca do 19 kwietnia. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Barana to między innymi Jackie Chan, Charlie Chaplin czy Vincent Van Gogh. 

Szczęśliwe kamienie dla Barana to: diament, ametyst, rubin, turkus, granat. Kwiatem Barana jest m.in. róża, fioletowy bez i czerwony goździk. Metal charakteryzujący Barana to żelazo. Szczęśliwym miesiącem Barana jest październik. Sprzyjające kolory to m.in. indygo, żółty, czerwony. Opiekuńczą planetą dla tych osób jest Mars, czyli planeta mitycznego boga wojny. Jest to też symbol męskiego pierwiastka i wszystkiego, co się z nim wiąże: namiętności, męskiej siły, ale też agresji, gniewu, dumy i pychy.