Zamknij

Horoskop - Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

Karolina Piotrowska
01.03.2020 16:41
Horoskop - Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)
fot. Shutterstock

Aktualny horoskop dzienny dla Bliźniąt na jutro i na dziś znajdziecie zawsze na RadioZET.pl. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższej przyszłości w życiu prywatnym i zawodowym, na co warto zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop dzienny dla Bliźniąt i inne informacje poniżej.

Horoskop miesięczny i tygodniowy - BLIŹNIĘTA: przepowiednie na cały rok

Główne przepowiednie, jeśli chodzi o horoskop tygodniowy dla Bliźniąt, dotyczą takich sfer życiowych jak na przykład zdrowie, finanse, praca, miłośćHoroskop tygodniowy dla Bliźniąt na kolejne dni, tygodnie i miesiąceaż do końca roku to horoskop ogólny. Nie jest on przypisany do konkretnej osoby i nie jest to horoskop z daty urodzenia, a dotyczy wszystkich, którzy urodzili się w terminie od 23 maja do 21 czerwca.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt, jak również tygodniowy i miesięczny horoskop do końca roku sprawdzicie na RadioZET.pl.

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP dzienny: miłosny, na jutro i na dziś [TAROT]

Bliźnięta horoskop miłosny na dziś, na jutro i na cały rok zgodnie z dopasowaniem znaków zodiaku na podstawie daty urodzenia powinny sprawdzać z Wodnikiem, Baranem lub Strzelcem. Horoskop dla Bliźniąt zgodnie z tym nie sprawdzi się z Rakiem i Koziorożcem, jednak nie oznacza to, że związki z tymi znakami zodiaku i horoskop miłosny dla Bliźniąt się nie sprawdzą. 

Kobieta Bliźnięta ma bardzo dobre poczucie humoru, dzięki czemu potrafi przyciągać do siebie ludzi. Wszyscy podziwiają jej niezwykły urok osobisty. Czasami może mieć opinię zbyt gadatliwej. Uwielbia dyskutować o ważnych sprawach i zagadnieniach, ale jednocześnie kocha plotkować. Prowadzi aktywne życie zawodowe i towarzyskie, a obowiązki domowe nie są dla niej najważniejsze.

Mężczyzna Bliźnięta nazywany jest typem Piotrusia Pana, czyli wiecznego chłopca, którego cechuje duży urok osobisty. Uwielbia być w centrum uwagi i potrafi zabawić wszystkich wokół, a także znaleźć wspólny temat nawet z osobami z całkowicie innym charakterem od niego. Uwielbia podróże, sztukę, jest typem marzyciela.

Horoskop roczny - BLIŹNIĘTA: PRACA, ZDROWIE i finanse

Najważniejsze cechy zodiakalnych Bliźniąt to m.in. otwartość i niezwykła ciekawość świata. To, co nowe dla Bliźniąt, jest najbardziej interesujące. Jest to ich dużą zaletą, jednak Bliźnięta rzadko kiedy zajmują się czymś dłużej i dokładniej. Zodiakalne Bliźnięta cały czas poszukują nowych doświadczeń, również w pracy. Cały czas chcą się kształcić i pogłębiać swoją wiedzę.

Są prawdziwymi myślicielami czy wręcz filozofami. Chociaż Bliźnięta są inteligentne, a ich wiedza jest dość wszechstronna, ale powierzchowna. Żywe zainteresowanie najczęściej zamienia się u nich szybko w tak zwany "słomiany zapał". Zagadnienia, które już zdążyli poznać, niestety najczęściej zupełnie przestają ich interesować.

Bliźnięta najlepiej sprawdzą się w takich zawodach jak np. handlowiec, dziennikarz, pracownik mediów, kadrowiec, urzędnik, informatyk, ilustrator, nauczyciel.

Znak zodiaku BLIŹNIĘTA: charakterystyka i cechy w horoskopie

Bliźnięta to znak zodiaku, dla którego opiekuńczą planetą jest Merkury, a żywiołem zodiakalnych Bliźniąt jest powietrze. Obie te rzeczy mają duży wpływ na ich charakter. Mówi się, że to właśnie dzięki niemu mają "lotny umysł" i muszą być ciągle w ruchu. Jedną z najważniejszych cech osób urodzonych spod znaku Bliźniąt jest zmienność. Ludzie, którzy są zodiakalnymi Bliźniętami, żyją w ciągłej pogoni za nowymi znajomościami, przeżyciami, sytuacjami.

Osoby urodzone jako Bliźnięta lubią popisywać się swoją wiedzą w towarzystwie, a w ten sposób wzbudzać zachwyt przyjaciół i znajomych. Do życia podchodzą lekko, chcą, by toczyło się bez kłopotów, liczy się dla nich przyjemność. Często zmieniają swoje poglądy i zdanie na różne tematy, a szczególnie jeśli wiedzą, że mogą na tym skorzystać. Takie zachowanie sprawia, że Bliźnięta przez jednych są uwielbiane, a inni wręcz nie znoszą ich towarzystwa.

Zodiakalne BLIŹNIĘTA - od kiedy do kiedy? [HOROSKOP, DATY]

Bliźnięta to trzeci astrologiczny znak zodiaku. Horoskop dzienny dla Bliźniąt obejmuje osoby urodzone od 23 maja do 21 czerwca. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Bliźniąt to Morgan Freeman, Clint Eastwood czy Lenny Kravitz. 

Szczęśliwe kamienie Bliźniąt to: agat, kryształ górki, topaz. Kwiatem zodiakalnych Bliźniąt jest niezapominajka. Metal charakteryzujący Bliźnięta to rtęć. Szczęśliwym miesiącem Bliźniąt jest sierpień. Sprzyjające kolory to m.in. żółty i szary.