Zamknij

Horoskop - Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Karolina Piotrowska
01.03.2020 16:22
Horoskop - Byk (20 kwietnia - 22 maja)
fot. Shutterstock

Aktualny horoskop dzienny dla Byka na jutro i na dziś znajdziecie zawsze na RadioZET.pl. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższej przyszłości w życiu prywatnym i zawodowym, na co warto zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop dzienny dla Byka i inne informacje poniżej.

Horoskop miesięczny - BYK: przepowiednie na cały rok

Główne przepowiednie, jeśli chodzi o horoskop tygodniowy dla Byków, dotyczą takich sfer życiowych jak na przykład zdrowie, finanse, praca, miłośćHoroskop tygodniowy dla Byka na kolejne dni, tygodnie i miesiąceaż do końca roku to horoskop ogólny. Nie jest on przypisany do konkretnej osoby i nie jest to horoskop z daty urodzenia, a dotyczy wszystkich, którzy urodzili się w terminie od 20 kwietnia do 22 maja.

Horoskop dzienny dla Byka, jak również tygodniowy i miesięczny horoskop do końca roku sprawdzicie na RadioZET.pl.

BYK - horoskop dzienny: miłosny, na jutro i na dziś [TAROT]

Byk horoskop miłosny na dziś, na jutro i na cały rok zgodnie z dopasowaniem znaków zodiaku na podstawie daty urodzenia powinien sprawdzać z Rybami, Panną lub Rakiem. Horoskop dla Byka zgodnie z tym nie sprawdzi się z Baranem, Skorpionem i Wodnikiem, jednak nie oznacza to, że związki z tymi znakami zodiaku i horoskop miłosny dla Byka się nie sprawdzą. 

Kobieta Byk potrafi osiągnąć zamierzone cele i wytrwale dąży do ich realizacji. Doskonale wie, czego chce od życia. Uwielbia być w centrum uwagi mężczyzn, a swoją urodę potrafi podkreślić odpowiednim makijażem, ubraniem i fryzurą. Ma świetne wyczucie stylu.

Mężczyzna Byk ceni sobie spokojne życie. Nie lubi być zaskakiwany, podobnie nie cieszą go niespodzianki. Byki kochają kobiety, jednak życiowa partnerka powinna być przede wszystkim wierna.

Horoskop tygodniowy - BYK: PRACA, ZDROWIE i finanse

W pracy Byki to osoby racjonalne i zdeterminowane, które potrafią osiągnąć sukces. Często zdarza się, że osoby spod znaku Byka mają talent do pomnażania dóbr materialnych i pięcia się po szczeblach kariery, choć w życiu nie cechuje ich chęć rywalizacji. Liczy się dla przede wszystkim nich dobrobyt. Osoby urodzone pod znakiem Byka niezwykle cenią sobie dobra materialne. Lubią brać od życia to, co najlepsze. Niestety, często przez to popadają w długi. Zodiakalne Byki to osoby, dla których jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest niezależność.

Byk jest lojalny wobec swojego szefa, ma w sobie bardzo dużo ambicji i jest też bardzo dokładny. Dla Byka praca to środek do osiągnięcia celu, jakim są pieniądze. Byki są systematyczne, uwielbia przestrzegać zasad. Byk zrobi wszystko, aby wywiązać się z przydzielonych mu obowiązków. Osoby spod tego znaku to urodzeni konserwatyści, którzy nienawidzą zmian. Najlepiej sprawdzą się w takich zawodach jak np. artysta, kasjer, doradca finansowy, ogrodnik, ekolog, projektant, restaurator. 

Znak zodiaku BYK: charakterystyka i cechy w horoskopie

Są to osoby rozważne, które rzadko popełniają błędy. Zodiakalne Byki cechuje również lojalność. Dzięki temu przyjaźń z Bykiem jest trwała i przynosi wiele radości. Byki niestety bywają czasem egoistyczne, przez co mogą tracić w oczach innych. Nie ufają innym od samego początku, ale po bliższym poznaniu otwierają się na drugą osobę. Dla swoich przyjaciół zawsze są opiekuńczy, ciepli i liczą się z ich zdaniem.

Byki są spokojne, nie pozwalają sobie na emocjonalne huśtawki - są zrównoważone emocjonalnie i twardo stąpające po ziemi, ale też nieco zdystansowane i daleko im do romantyzmu oraz marzycielstwa.

Żywiołem zodiakalnych Byków jest Ziemia. Opiekuńczą planetą dla tych osób jest Wenus. Obie te rzeczy mają duży wpływ na ich charakter. Osoby urodzone pod znakiem Byka mają bardzo praktyczny stosunek do życia - jest to cecha związana ze znakami związanymi właśnie z żywiołem Ziemi. Natomiast Wenus daje zodiakalnym Bykom powodzenie towarzyskie i szczęście w miłości.

Zodiakalny BYK - od kiedy do kiedy? [HOROSKOP]

Byk to drugi astrologiczny znak zodiaku. Horoskop dzienny dla Byka obejmuje osoby urodzone od 20 kwietnia do 22 maja. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Byka to między innymi Jack Nicholson, Mark Zuckerberg czy Megan Fox. 

Szczęśliwe kamienie dla Byka to: szafir, agat i karneol. Kwiatem zodiakalnego Byka jest np. róża, bez, lilia, hiacynt i jaśmin. Metal charakteryzujący Byka to miedź. Szczęśliwym miesiącem Byka jest wrzesień. Sprzyjające kolory to m.in. jasnozielony oraz jasnoniebieski.