Zamknij

Horoskop - Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Karolina Piotrowska
01.03.2020 16:17
Horoskop - Lew (23 lipca - 23 sierpnia)
fot. Shutterstock

Aktualny horoskop dzienny dla Lwa na jutro i na dziś znajdziecie zawsze na RadioZET.pl. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższej przyszłości w życiu prywatnym i zawodowym, na co warto zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop dzienny i miłosny dla Lwa oraz inne informacje poniżej.

LEW - HOROSKOP dzienny: miłosny, na jutro i na dziś [TAROT]

Lew horoskop miłosny na dziś, na jutro i na cały rok zgodnie z dopasowaniem znaków zodiaku na podstawie daty urodzenia powinny sprawdzać ze Strzelcem, Bykiem i Baranem. Horoskop dla Lwa zgodnie z tym nie sprawdzi się ze Skorpionem i Koziorożcem, jednak nie oznacza to, że związki z tymi znakami zodiaku i horoskop miłosny dla Lwa się nie sprawdzą. 

Zodiakalny Lew jest wspaniałym partnerem i miłość jest dla niego najważniejsza. Są czułymi kochankami, którzy dają dużo swojemu partnerowi lub partnerce. Poświęca im mnóstwo uwagi, zasypuje czułościami i prezentami. Lew ma wielkie serce. Cechuje go również ciepło, humor i charyzma, co sprawia, że jest niezwykle atrakcyjny dla innych. Zawsze wspiera i motywuje swoją drugą połówkę.

Kobieta Lew uwielbia luksusy, błyszczeć i być najważniejszą osobą w towarzystwie. Chce zawsze cieszyć się życiem i ten cel stawia na pierwszym miejscu. Jest również bardzo serdeczna wobec innych osób z jej otoczenia.

Mężczyzna Lew jest pewny siebie i podobnie jak kobiety urodzone jako Lwy uwielbia być gwiazdą w towarzystwie. Często się popisuje, aby zwrócić na siebie uwagę innych. Bywa narcystyczny i skupiony tylko na sobie.

Horoskop tygodniowy - LEW: PRACA, ZDROWIE i finanse

Główne przepowiednie, jeśli chodzi o horoskop tygodniowy dla Lwa, dotyczą takich sfer życiowych jak na przykład zdrowie, finanse, praca, miłośćHoroskop tygodniowy dla Lwa na kolejne dni, tygodnie i miesiąceaż do końca roku to horoskop ogólny. Nie jest on przypisany do konkretnej osoby i nie jest to horoskop z daty urodzenia, a dotyczy wszystkich, którzy urodzili się w terminie od 23 lipca do 23 sierpnia.

Najważniejsze cechy zodiakalnego Lwa to m.in. lojalność, odwaga i uczciwość. Lwy są charyzmatyczne, dobrze zorganizowane, uwielbiają analizować. Te cechy sprawiają, że doskonale nadają się na stanowiska kierownicze. Bardzo dobrze potrafią zarządzać zespołem, a ludzie lubią z nimi pracować. Lwy w pracy tworzą sympatyczną atmosferę. Są serdeczne i wiedzą, jak zmotywować współpracownika i kiedy można pożartować. Lew nie lubi jednak odmiennego zdania i sprzeciwu.

Zodiakalne Lwy najlepiej sprawdzą się w takich zawodach jak np. menadżer, kierownik, dyrektor, ale też artysta, pracownik branży rozrywkowej/muzycznej, projektant wnętrz.

Znak zodiaku LEW: charakterystyka i cechy w horoskopie

Lew to znak zodiaku, dla którego opiekuńczą planetą jest Słońce, a żywiołem zodiakalnych Lwów jest ogień. Obie te rzeczy mają duży wpływ na ich charakter. Ogień powoduje, że osoby urodzone w jego znakach mają skłonności do pomagania innym, ale mogą też być dla nich bardzo niebezpieczne. Lwy są tego typowym przykładem, ponieważ nie stronią od pomagania innym i na ogół ich działaniem kierują dobre intencje, ale mogą też być nerwowe, impulsywne, porywcze i zmienne, właśnie jak ich żywioł.

Osoby urodzone jako Lwy są jednymi z najbardziej kochających i wspaniałomyślnych znaków. Lwa trudno nie zauważyć. Gdziekolwiek się znajdą, zodiakalne Lwy emanują charyzmą i humorem. To dusze towarzystwa i często są również bardzo zabawni. Lwy potrafią rozbawić każdego. Kochają życie, co również sprawia, że są uwielbiane przez innych ludzi. Potrafią być jednak egocentryczne, agresywne w rywalizacji i skłonne do "robienia scen".

Zodiakalne Lwy są również bardzo hojne - zarówno w kwestii własnego czasu, ale również jeśli chodzi o pieniądze, uwagę czy miłość. Ich pierwszy odruch to dawać innym. Lwy nie mają w sobie nic ze skąpca. 

Zodiakalny LEW - od kiedy do kiedy? [HOROSKOP, DATY]

Lew to piąty astrologiczny znak zodiaku. Horoskop dzienny dla Lwa obejmuje osoby urodzone od 23 lipca do 23 sierpnia. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Lwa to Robert De Niro, Madonna czy Napoléon Bonaparte.

Szczęśliwe kamienie Lwa to: topaz czy chryzolit. Kwiatem zodiakalnych Lwów jest słonecznik, lawenda, pomarańcza. Metal charakteryzujący Lwa to złoto. Szczęśliwym miesiącem Lwa jest lipiec. Sprzyjające kolory to m.in. żółty i złoty we wszystkich odcieniach.  Podobnie jak Baran i Strzelec, Lew należy do trygonu ognistego, czyli grupy znaków, których żywiołem jest ogień.