Zamknij

Horoskop - Panna (24 sierpnia - 22 września)

Karolina Piotrowska
01.03.2020 16:32
Horoskop - Panna (24 sierpnia - 22 września)
fot. Shutterstock

Aktualny horoskop dzienny dla Panny na jutro i na dziś znajdziecie zawsze na RadioZET.pl. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższej przyszłości w życiu prywatnym i zawodowym, na co warto zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop dzienny i miłosny dla Panny i inne informacje poniżej.

Horoskop miesięczny - PANNA: przepowiednie na cały rok

Miłosny horoskop dzienny dla Panny, jak również tygodniowy i miesięczny horoskop do końca roku sprawdzicie na RadioZET.pl.

Główne przepowiednie, jeśli chodzi o horoskop tygodniowy dla Panny, dotyczą takich sfer życiowych jak na przykład zdrowie, finanse, praca, miłośćHoroskop tygodniowy dla Panny na kolejne dni, tygodnie i miesiąceaż do końca roku to horoskop ogólny. Nie jest on przypisany do konkretnej osoby i nie jest to horoskop z daty urodzenia, a dotyczy wszystkich, którzy urodzili się w terminie od 24 sierpnia do 22 września.

PANNA - HOROSKOP dzienny: miłosny, na jutro i na dziś [TAROT]

Panna horoskop miłosny na dziś, na jutro i na cały rok zgodnie z dopasowaniem znaków zodiaku na podstawie daty urodzenia powinny sprawdzać z Bykiem, Koziorożcem i Wodnikiem. Horoskop dla Panny zgodnie z tym nie sprawdzi się z Bliźniętami i Baranem, jednak nie oznacza to, że związki z tymi znakami zodiaku i horoskop miłosny dla Panny się nie sprawdzą. 

Zodiakalna Panna jest perfekcjonistką. Ludzie spod tego znaku są zwykle opanowani i niewzruszeni. Często ma też bardzo wysokie standardy w innych obszarach życia, przez to często trudno sprostać ich oczekiwaniom. Nie akceptują zdrady, kłamstw i nieszczerości.

Kobieta Panna jest bardzo odpowiedzialna. Nie wdaje się w romanse, daleka jest od przelotnych znajomości i flirtu z przypadkowymi osobami. Jeśli się zakocha, to całkowicie - jest bardzo oddana w związku.

Mężczyzna Panna imponuje płci przeciwnej swoją inteligencją. Bardzo lubi flirtować i co ciekawe, wielu mężczyzn spod tego znaku to single.

Horoskop tygodniowy - PANNA: PRACA, ZDROWIE i finanse

Najważniejsze cechy zodiakalnej Panny to m.in. szczerość, niewinność i życzliwość, a także honorowość. Takie osoby są niezwykle szczere, mają otwarty umysł i są bardzo opanowane. Myślą logicznie, mają umysł analityczny i cechuje je pracowitość. Osoby spod znaku Panny są bystrzy i obdarzeni przenikliwą inteligencją.

Potrafi zdystansować się z łatwością od swoich emocji i podejmować trudne decyzje, od których wszyscy inni ludzie zazwyczaj uciekają. Panna w swoim zachowaniu ma bardzo jednoznaczne podejście - skupić się na zadaniu i od razu wziąć się do pracy.

Panny są bardzo oszczędne. Nie obnoszą się z pieniędzmi i nie lubią otaczać się luksusowymi przedmiotami. Są bardzo bezpośrednie: jeżeli coś leży im na sercu, od razu to mówią. Niestety, to często może generować konflikty, a przez to Panny mogą uchodzić za osoby, które wszystko krytykują.

Zodiakalne Panny najlepiej sprawdzą się w takich zawodach jak np. redaktor, weterynarz, nauczyciel, adwokat, księgowy albo technik.

Wszystko o zodiakalnej PANNIE: charakterystyka i cechy w horoskopie

Panna to znak zodiaku, dla którego opiekuńczą planetą jest Merkury, a żywiołem zodiakalnych Panien jest ziemia. Obie te rzeczy mają duży wpływ na ich charakter. 

Osoby urodzone jako Panny są wnikliwe, mają niesamowite wyczucie czasu i potrafią dostarczyć pomocne informacje zawsze w odpowiednim momencie. Panna jest idealną osobą, aby poradzić się w trudniej sytuacji. Jeśli nie wiemy co robić i potrzebujemy dokładnej analizy sytuacji oraz rady, jak się zachować, warto się do niej zwrócić.

Często Panny w wariancie niekorzystnym cechuje negatywne nastawienie, przez co trudno jej dostrzec dobro w innym człowieku lub jego potencjał. Potrafią być bardzo drażliwe i niespokojne, a nawet tracić panowanie nad sytuacją. Zodiakalne Panny, gdy są narażone na duży stres, mogą być też często nadmiernie drobiazgowa. To powoduje u nich niepokój i uniemożliwia podjęcie decyzji w trudnej sytuacji.

Zodiakalna PANNA - od kiedy do kiedy? [HOROSKOP, DATY]

Panna to szósty astrologiczny znak zodiaku. Horoskop dzienny dla Panny obejmuje osoby urodzone od 24 sierpnia do 22 września. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Panny to Julian Tuwim, Freddie Mercury czy Agata Christie.

Szczęśliwe kamienie Panny to krzemienie. Kwiatem zodiakalnych Panien jest jaśmin lub hiacynt. Metal charakteryzujący Panny to platyna. Szczęśliwym miesiącem Panny jest wrzesień. Sprzyjające kolory to m.in. żółty, brązowy i zielony, czyli kolory ziemskie - pasujące do jej żywiołu.