Zamknij

Horoskop - Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Karolina Piotrowska
01.03.2020 13:04
Horoskop - Rak (22 czerwca - 22 lipca)
fot. Shutterstock

Aktualny horoskop dzienny dla Raka na jutro i na dziś znajdziecie zawsze na RadioZET.pl. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższej przyszłości w życiu prywatnym i zawodowym, na co warto zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop dzienny i miłosny dla Raka oraz inne informacje poniżej.

RAK - HOROSKOP dzienny: miłosny, na jutro i na dziś [TAROT]

Rak horoskop miłosny na dziś, na jutro i na cały rok zgodnie z dopasowaniem znaków zodiaku na podstawie daty urodzenia powinien sprawdzać ze Strzelcem, Bykiem, Lwem. Horoskop dla Raka zgodnie z tym nie sprawdzi się z Bliźniętami i Baranem, jednak nie oznacza to, że związki z tymi znakami zodiaku i horoskop miłosny dla Raka się nie sprawdzą. 

Zodiakalny Rak znany jest jako opiekun. To najżyczliwszy i najbardziej opiekuńczy ze wszystkich znaków, który dodatkowo posiada prawdziwy dar kreatywności i ponadprzeciętną intuicję. Wie, jak dbać o innych i zwykle kocha to robić.

Kobieta Rak uwielbia dbać o ognisko domowe. Jest typową romantyczką i jeśli zgodzi się wziąć ślub, to tylko z miłości. Potrafi prowadzić dom, opiekować się dziećmi, jest oddana swojemu partnerowi. Interesuje się problemami swojej rodziny. Jest osobą delikatną.

Mężczyzna Rak, kiedy znajdzie swoją jedyną ukochaną, z wybranką serca zbuduje bardzo trwały związek. Wspólny dom będzie dla niego ostoją i miejscem, w którym będzie mógł schronić się przed światem. 

Horoskop tygodniowy - RAK: PRACA, ZDROWIE i finanse

Główne przepowiednie, jeśli chodzi o horoskop tygodniowy dla Raka, dotyczą takich sfer życiowych jak na przykład zdrowie, finanse, praca, miłośćHoroskop tygodniowy dla Raka na kolejne dni, tygodnie i miesiąceaż do końca roku to horoskop ogólny. Nie jest on przypisany do konkretnej osoby i nie jest to horoskop z daty urodzenia, a dotyczy wszystkich, którzy urodzili się w terminie od 22 czerwca do 22 lipca.

Najważniejszą cechą zodiakalnego Raka jest m.in. lojalność. Osoby spod tego znaku zodiaku są dobrze zorganizowane, lubią planować. Muszą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, dlatego doskonale nadają się do organizacji wszelkich przedsięwzięć. Raki są wyważone, empatyczne i logicznie myślą.

Raki to osoby bardzo obowiązkowe i terminowe. Logicznie myślą i uwielbiają analizować różne sprawy. Są to osoby, które nie boją się wyzwań. Rak angażuje się w swoją pracę, kiedy w nią uwierzy. Jeżeli pracodawca go zmotywuje, będzie miał fantastycznego pracownika.

Zodiakalny Rak najlepiej sprawdzi się w takich zawodach jak np. historyk, archiwista, architekt ogrodów, szef kuchni, ekolog i nauczyciel.

Wszystko o zodiakalnym RAKU: charakterystyka i cechy w horoskopie

Rak to znak zodiaku, dla którego opiekuńczą planetą jest Księżyc, a żywiołem zodiakalnych Raków jest woda. Obie te rzeczy mają duży wpływ na ich charakter. Domeną zodiakalnych Raków są emocje, nawet w większym stopniu niż w przypadku pozostałych znaków wodnych, czyli Ryb i Skorpiona.

Osoby urodzone jako Raki są niezwykle wyczulone na emocje, zarówno swoje, jak i innych. Są autentyczni, szczerzy i hojni - czasem aż do przesady. Są też zadziorni, cechuje ich życzliwe poczucie humoru, co w dużej mierze wynika z wpływu sąsiadujących znaków: Bliźniąt i Lwa.

Ludzie spod znaku Raka są domatorami. Postrzegają swój dom jako miejsce, w którym mogą się schronić przed światem. Niezależnie od płci są skupieni na rodzinie. Większość z nich ma lub chce mieć dzieci. Gdy się ich doczekają, poświęcają im mnóstwo uwagi i obsypują je czułościami.

Raki źle znoszą krytykę, ale same uwielbiają wytykać błędy innym. To osoby, które lubią być komplementowane. Kompletnie jednak nie odnajdują się w sytuacji, w której ktoś im coś wypomina. Wówczas stają się aroganckie i nieznośne. Niestety, Rak potrafi być również przewrażliwiony i zakompleksiony. Osoby spod tego znaku można bardzo łatwo przekonać do zmiany zdania, dlatego muszą one pracować nad pewnością siebie, samokontrolą i budowaniem poczucia bezpieczeństwa.

Zodiakalny RAK - od kiedy do kiedy? [HOROSKOP, DATY]

Rak to czwarty astrologiczny znak zodiaku. Horoskop dzienny dla Raka obejmuje osoby urodzone od 22 czerwca do 22 lipca. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Raka to Nikola Tesla, Czesław Miłosz i Ernest Hemingway.

Szczęśliwe kamienie Raka to szmaragd, perła, opal i kamień księżycowy. Kwiatem zodiakalnych Raków jest tulipan. Szczęśliwym miesiącem Raka są czerwiec, lipiec lub sierpień. Sprzyjające kolory to m.in. srebro.