Zamknij

Horoskop - Ryby (19 lutego - 20 marca)

Jolanta Waligóra
27.02.2020 13:08
Horoskop - Ryby (19 lutego - 20 marca)
fot. PIXABAY

Jaka jest zodiakalna Ryba? Na stronie radiozet.pl znajdziecie wszystko o cechach charakteru Ryb, miłości, pracy, kamieniach, datach, kobietach Rybach oraz mężczyznach Rybach. Przedstawiamy także szczegółową charakterystykę zodiakalnych Ryb. Opisowy horoskop dla Ryb, horoskop dzienny, horoskop tygodniowy oraz horoskop miesięczny można znaleźć poniżej. Sprawdź, co mówi horoskop o zodiakalnych Rybach!

Horoskop dzienny dla Ryb, horoskop tygodniowy i horoskop miesięczny dla osób spod tego znaku zodiaku. Przedstawiamy wszystko o miłości Ryb, ich cechach charakteru, kobietach Rybach i mężczyznach Rybach. Na radiozet.pl znajdziecie charakterystykę zodiakalnych Ryb.

Ryby – horoskop opisowy, horoskop dzienny, horoskop tygodniowy, horoskop miesięczny

Ryby to dwunasty i zarazem ostatni astrologiczny znak zodiaku. Osoby spod tego znaku zodiaku urodziły się pomiędzy 19 lutego a 20 marca. Co ciekawe, znak Ryb wywodzi się z mezopotamskiej konstelacji, która była złożona z dwóch części - ryby (ryby północnej) oraz jaskółki (ryba południowa). Na znaku zawsze wyobrażane były w przeciwnych kierunkach i niekiedy związane były wstęgą. Najczęściej przedstawiano je w wyobrażeniach miesięcy i zawodów.

Horoskop Ryby – cechy charakteru osób spod tego znaku zodiaku

Według horoskopu zodiakalne Ryby to marzyciele. Zdecydowanie bliżej im do bujania w obłokach niż twardego stąpania po Ziemi. Uwielbiają fantazjować i żyją marzeniami. Najczęściej optymistycznie podchodzą do życia. Ponadto osoby spod tego znaku zodiaku są szczere i otwarte, przez co zazwyczaj posiadają spore grono przyjaciół.

Ryby mają artystyczną duszę. Uwielbiają sztukę i chętnie z nią obcują. Dla zodiakalnych Ryb bardzo ważny jest również samorozwój. Interesują się także duchową stroną życia. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają skłonności do mistycyzmu. Uwielbiają zagadkowe tematy i tematy tabu. Bez wątpienia fascynują je zjawiska paranormalne oraz astrologia i wróżby.

Zodiakalne Ryby są niezwykle wrażliwe i bardzo krytyczne wobec siebie. Często mają niską samoocenę, co bez wątpienia przeszkadza im w życiu. Rzadko są pewne siebie i zazwyczaj żyją w stresie.

Wedle horoskopu Ryby są również bardzo zmienne. Na pewno nie należą do tych osób, które twardo trzymają się swojego zdania. Są raczej podatne na sugestie oraz manipulację innych. Osoby spod tego znaku zodiaku mają również problem w podejmowaniu decyzji. Wszystko dlatego, że same nie do końca wiedzą, czego chcą.

Zodiakalne Ryby są zazwyczaj także dość naiwne. Niestety niektórzy ludzie wykorzystują ich słabość i nimi manipulują.

Ryby są bardzo emocjonalne. Nie potrafią utrzymać emocji na wodzy i często wybuchają, nawet w tych najmniej odpowiednich momentach. Jeśli zdenerwujemy zodiakalną Rybę, najlepiej dać jej czas na ochłonięcie i uporanie się z własnymi emocjami.

Wśród pozytywnych cech charakteru Ryb wymienić można m.in. towarzyskość, empatię, lojalność, intuicję, kreatywność oraz gotowość do poświęceń dla bliskich.

Wśród negatywnych cech charakteru Ryb natomiast wymienić można m.in. egoizm, wrażliwość, emocjonalność, krzykliwość, skłonności do wpadnięcia w nałogi, podatność na manipulację i naiwność.

Ryby – miłość

Osoby urodzone pod znakiem zodiaku Ryby są bardzo romantyczne oraz czułe. Miłość dla Ryb jest niezwykle ważna i cenna. Jeśli już znajdą swoją bratnią duszę, są gotowe wiele poświęcić. Wierzą w prawdziwą miłość na całe życie i nie spoczną, póki jej nie znajdą. O wielką miłość zodiakalne Ryby potrafią walczyć do końca.

Kobieta Ryby jest bardzo ostrożna i niezwykle wrażliwa. Łatwo ją skrzywdzić. Osoby spod tego znaku zodiaku mają skłonności do idealizowania innych ludzi. Przyjaźń i miłość dla kobiet Ryb jest najważniejsza. Jeśli już kochają albo się z kimś przyjaźnią to najczęściej na całe życie. Kobieta Ryby jest także osobą rodzinną. Z pewnością będzie dobrą żoną oraz matką. Potrzebuje mężczyzny, przy którym przede wszystkim będzie się czuła bezpiecznie.

Mężczyźni Ryby są sympatyczni oraz troskliwi. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są również bardzo chwiejne emocjonalnie, dlatego w związku potrzebują stabilizacji. Mężczyźni Ryby szukają przede wszystkim kobiet silnych i pewnych siebie. U płci przeciwnej cenią sobie zaradność oraz niezależność. Mężczyzna Ryba wierzy w bratnią duszę i nie spocznie, póki nie znajdzie swojego ideału.

Horoskop Ryby – praca

Z uwagi na to, że zodiakalne Ryby nie do końca wiedzą, czego chcą, zazwyczaj trudno im znaleźć pracę, która w pełni zaspokoiłaby ich aspiracje. Osoby spod znaku zodiaku Ryby z pewnością sprawdzą się na stanowiskach związanych ze sztuką. Mogą być dobrymi aktorami, muzykami, rzeźbiarzami, malarzami oraz dziennikarzami.

Ryby – charakterystyka osób spod tego znaku zodiaku

Żywiołem Ryb jest woda, a planetą rządzącą Neptun. Szczęśliwym metalem jest cyna. Kamieniem zodiakalnych Ryb jest biały diament, a kolorem niebieskozielony. Szczęśliwa pora roku to zima. Znaki zgodne z Rybami to Rak oraz Skorpion. Znaki niezgodne to natomiast Bliźnięta, Panna oraz Strzelec.

Znane osoby spod znaku zodiaku Ryb to m.in. Róża Luksemburg, Jean Harlow, Michał Anioł, Victor Hugo, Albert Einstein, Andrzej Wajda, Elizabeth Taylor, Michael Caine, Sharon Stone, Chuck Norris, Bruce Willis, Rihanna, Stanisław Ignacy Witkiewicz, Zdzisław Beksiński, Fryderyk Chopin, Jarosław Iwaszkiewicz, Zygmunt Krasiński, Justin Bieber, Sandro Botticelli, Georg Ohm, Antonio Vivaldi, Flavor Flav, Andrzej Grabowski, Ryszard Kapuściński.

RadioZET.pl