Zamknij

Horoskop - Skorpion (23 października - 21 listopada)

Jolanta Waligóra
27.02.2020 13:16
Horoskop - Skorpion (23 października - 21 listopada)
fot. SHUTTESRSTOCK

Horoskop dzienny dla Skorpiona, horoskop tygodniowy i horoskop miesięczny dla znaku zodiaku Skorpion. Daty dla znaku zodiaku Skorpion i informacje, od kiedy i do kiedy, można znaleźć na radiozet.pl. Jaki jest zodiakalny Skorpion? Sprawdzamy wszystko o miłości Skorpionów, cechach charakteru, rodzinie, pracy oraz przedstawiamy ogólną charakterystykę znaku zodiaku Skorpion.

Jaki jest zodiakalny Skorpion? Horoskop dzienny, horoskop tygodniowy, horoskop miesięczny dla Skorpiona. Na radiozet.pl znajdziecie wszystko o miłości Skorpionów, cechach charakteru, rodzinie i pracy osób spod tego znaku zodiaku.

Skorpion – horoskop opisowy: dzienny, tygodniowy, miesięczny

Daty dla znaku zodiaku Skorpion to 23 października – 21 listopada. Najprościej mówiąc oznacza to, że wszystkie osoby urodzone we wspomnianym przed chwilą okresie, są zodiakalnymi Skorpionami. Osoby spod tego znaku zodiaku są zazwyczaj inteligentne i niezwykle bystre. Bardzo ostrożnie dobierają słowa i rozsądnie dozują informacje o sobie. Skorpiony są dobrymi obserwatorami, a do tego nierzadko obdarzone są niezwykłą intuicją. Zazwyczaj wyciągają więc trafne wnioski ze swoich obserwacji i z łatwością „rozgryzają” słabe i mocne strony u drugiego człowieka. Jest to jedna z charakterystycznych cech Skorpionów, które niewątpliwie mogą okazać się bardzo przydatne w życiu.

Horoskop Skorpion – cechy charakteru

Według horoskopu Skorpiony są niezwykle zaangażowane we wszystko, co robią. Ponadto mają ogromną siłę woli i systematycznie dążą do wyznaczonych sobie celów. Warto także wiedzieć, że zodiakalne Skorpiony mają tendencję do skrajnych zachowań. Większość sytuacji przeżywają bardzo emocjonalnie, ale posiadają także zdolność do okazywania zewnętrznego spokoju. Najprościej mówiąc, Skorpiony mogą bardzo przeżywać różnorakie sytuacje wewnątrz, a na zewnątrz zachować  niezwykłe opanowanie. Skorpiony są obdarzone także bardzo dużą siłą psychiczną. Co należy podkreślić, osoby spod tego znaku zodiaku nie boją się nowych wyzwań i chętnie je podejmują.

Zodiakalne Skorpiony są tajemnicze i zagadkowe. Z łatwością ukrywają swoje emocje i uczucia, przez co czasami odbierane są jako chłodne i niedostępne. Może to wynikać z faktu, iż osoby spod tego znaku zodiaku bardzo boją się zranienia, dlatego wytwarzają pewnego rodzaju „skorupę”, która ma ich przed tym ochronić.

Według horoskopu Skorpiony pociągają wszelkiego rodzaju mroczne tematy oraz tematy tabu. Interesuje ich także władza. Zdarza się, że posuwają się nawet do manipulacji innymi ludźmi. Osoby spod tego znaku zodiaku niezwykle cenią sobie przy tym niezależność.

Skorpiony bardzo ostrożnie wchodzą w relację z drugim człowiekiem, ponieważ nie chcą być zranione. Gdy jednak zaufają jakiejś osobie, są jej bardzo oddane. Zawsze wysłuchają i doradzą w różnych sytuacjach. Można liczyć na ich trafny osąd. Zrobią wszystko, co w ich mocy, by pomóc drugiej osobie, która jest dla nich bliska. Mogą więc być wspaniałymi przyjaciółmi. Wystarczy jedynie dać im czas, ponieważ dużo go potrzebują, by wejść w relację z innym człowiekiem.

Horoskop Skorpion – miłość

W miłości Skorpiony nierzadko są bardzo zaborcze. O swojego partnera albo partnerkę są zazdrosne, czego czasem nie potrafią ukryć. Zodiakalne Skorpiony w miłości początkowo mogą wydawać się chłodne i zdystansowane. Warto jednak pamiętać o tym, że pod tą „skorupą” kryje się wiele emocji oraz uczuć.

Jeśli Skorpiony kogoś naprawdę kochają, są w stanie dużo poświęcić dla tej drugiej osoby. Niezwykle boją się jednak zranienia, dlatego nigdy nie wybaczą zdrady ani kłamstwa.

Mężczyźni Skorpiony są zazwyczaj dość skomplikowani. Z łatwością jednak odnajdują się w nowych sytuacjach i bez problemu podejmują ważniejsze decyzje. Nie boją się także nowych wyzwań. Mężczyźni Skorpiony są również bardzo energiczni. W związkach jednak bywają zazdrośni oraz samolubni. Zazwyczaj chcą, by ich partnerki były uległe.

Kobieta Skorpion jest bardzo zdecydowana i doskonale wie, czego chce. Nie boi się mówić o swoich potrzebach. Jest także zdeterminowana i konsekwentnie spełnia swoje postanowienia, by osiągnąć zamierzone cele. Kobiety spod znaku zodiaku Skorpion są niezwykle lojalne i przyjacielskie. Należy także mieć na uwadze, że według horoskopu Skorpiony są także zaborcze. Nie znoszą, gdy ich partnerzy dają im powody do zazdrości.

Znak zodiaku Skorpion – praca

W pracy Skorpiony, dzięki swojej ponadprzeciętnej intuicji, doskonale sprawdzą się w roli psychologów albo terapeutów. W tym zawodzie niewątpliwie pomoże im także ich łatwość oceniania sytuacji i trafne wyciąganie wniosków. Z kolei dzięki swojemu zainteresowaniu do odkrywania tajemnic, osoby spod znaku zodiaku Skorpion, będą także dobrymi detektywami. Sprawdzą się również w takiej dziedzinie jak kryminalistyka oraz – co ciekawe – medycyna. Ponadto Skorpiony mogą szukać pracy jako makler giełdowy, doradca klienta, dyrektor handlowy, policjant, przedsiębiorca oraz żołnierz.

Skorpion – charakterystyka zodiakalnego Skorpiona

Żywiołem zodiakalnego Skorpiona jest woda, a planetą rządzącą Pluton. Ich szczęśliwym metalem jest natomiast żelazo, a kamieniem malachit. Kolorem osób spod znaku zodiaku Skorpion jest niebieski, a rzadziej zielony. Szczęśliwą porą roku jest jesień. Znaki zgodne do zodiakalnego Skorpiona to Rak i Ryby. Znaki niezgodne to natomiast Byk, Lew oraz Wodnik.

Sławne osoby spod znaku Skorpiona to między innymi: Maria Antonina, Maria Skłodowska-Curie, Picasso Pablo, Fiodor Dostojewski, Grace Kelly oraz Bill Gates.

RadioZET.pl