Zamknij

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Jolanta Waligóra
27.02.2020 13:22
Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)
fot. PIXABAY

Charakterystyka Strzelca, cechy charakteru, miłość, praca i daty, dostępne są na stronie radiozet.pl. Horoskop dzienny dla zodiakalnego Strzelca, tygodniowy i miesięczny można znaleźć poniżej. Jaki jest zodiakalny Strzelec? Przedstawiamy najważniejsze informacje o osobach spod znaku zodiaku Strzelec – cechy charakteru, miłość i praca.

Jaki jest zodiakalny Strzelec? Horoskop dzienny, horoskop tygodniowy, horoskop miesięczny dla zodiakalnego Strzelca na stronie radiozet.pl. Przedstawiamy cechy charakteru Strzelca, jego miłość i pracę.

Horoskop Strzelec – cechy charakteru

Jaki jest Strzelec? Zodiakalne Strzelce to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia. Jest to dziewiąty znak zodiaku. Osobom spod tego znaku patronuje planeta Jowisz. Strzelce są przede wszystkim bardzo pogodni i entuzjastyczni. Mają optymistyczne podejście do życia. Zodiakalne Strzelce uwielbiają być w ruchu. Ciągle poszukują nowych doświadczeń, przygód i wyzwań. Są zawsze otwarte na nowe działania i chętnie je podejmują. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku nie znoszą nudy i marazmu. Strzelców cechuje także duże poczucie humoru. Są również bardzo towarzyscy. Warto także wspomnieć, że zodiakalne Strzelce lubią sport i są bardzo energiczne. Przede wszystkim stawiają na sporty ekstremalne, które dostarczają im niezbędnej adrealiny. Nie lubią stać w miejscu, dlatego są w ciągłym ruchu.

Wedle horoskopu Strzelce uwielbiają poszerzać swoje horyzonty. Lubią się uczyć i dowiadywać nowych rzeczy. Chętnie doskonalą też swoje umiejętności. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku zazwyczaj cechuje ponadprzeciętna inteligencja. Strzelców cechuje także ogromna pasja. Jeśli już znajdą coś, co ich interesuje, realizują się w tym, jak mało kto. Interesuje ich przede wszystkim filozofia oraz religia. Zodiakalni Strzelcy wedle Horoskopu lubują się także w sztuce.

Osoby urodzone pod znakiem zodiaku Strzelec są niezwykle impulsywne. Gwałtownie i najczęściej bez namysłu podejmują działania, rzadko kiedy wcześniej analizując sytuację. To jedne z tych osób, które zanim zdążą pomyśleć, już powiedzą.  

Strzelce są z reguły szczęściarzami. Śmiało można powiedzieć, że osoby spod tego znaku zodiaku są w czepku urodzeni. Bardzo często przytrafiają im się niesamowite historie, których wielu mogłoby im pozazdrościć.

Jak mówi Horoskop, Strzelce nie lubią tajemnic i zawiłości. Uwielbiają natomiast stawiać sprawy jasno i przejrzyście. Źle się czują w sytuacji, gdy są jakieś niedopowiedzenia. Zodiakalne Strzelce są również bardzo szczerzy i uczciwi. Nie lubią owijać w bawełnę. Nie boją się jasno komunikować swojego zdania w żadnej kwestii. Strzelce są również bardzo bezpośrednie.

Jeśli chodzi o negatywne cechy charakteru Strzelców, to wśród wad wymienić można m.in. zarozumiałość oraz nieczułość.

Strzelce – miłość

Strzelce w miłości nie są skrępowane. Jeśli ktoś ich zainteresuje, nie wstydzą się tego pokazać. Bez problemu także komunikują, że ktoś im się podoba i wpadł im w oko. Na pewno nie będą stali w kącie i jedynie przyglądali się swojemu obiektowi westchnień. Zodiakalne Strzelce nie marnują też czasu na długie podchody tylko od razu zapraszają na randkę. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są ludźmi czynu. Więcej robią, niż mówią.

Według horoskopu Strzelce są bardzo optymistyczne i radosne, dlatego nie mają większych problemów z poznawaniem nowych ludzi. Wprost uwielbiają kontakt z drugim człowiekiem. W miłości Strzelce często przejmują inicjatywę – nie boją się flirtować. Z drugą połówką chętnie podejmą kolejne wyzwania.

Kobieta Strzelec jest osobą żądną przygód. Uwielbia nowe wyzwania i nienawidzi stać w miejscu. Ma wielu przyjaciół, którzy bardzo cenią jej poczucie humoru i wieczny optymizm do życia. Przeważnie w drugim człowieku widzi tylko te dobre strony, co niestety może jej przysporzyć niemałych problemów. Kobieta Strzelec bardzo ceni sobie życie rodzinne. W drugiej połówce poszukuje przede wszystkim zrozumienia. Zodiakalne Strzelce są również bardzo tolerancyjne.

Mężczyzna Strzelec jest dość zmienny. W miłości Strzelec poszukuje kobiety, która przede wszystkim nadąży za jego energicznym i szybkim tempem życia. Ważne jest, by druga połówka dotrzymała mu kroku. W relacjach z drugą osobą szybko podejmuje decyzje.

Horoskop Strzelec – praca

Osoby spod znaku zodiaku Strzelec uwielbiają kontakt z drugim człowiekiem. Dlatego doskonale sprawdzą się na takich stanowiskach, w których wymagany jest kontakt z inną osobą. Mogą być przykładowo nauczycielami. Zodiakalne Strzelce są również dobrymi mówcami. Na pewno sprawdzą się między innymi w takich zawodach jak wydawca, tłumacz, sędzia, sportowiec, coach, leśniczy.

Strzelec – charakterystyka tego znaku zodiaku

Żywiołem osób urodzonych spod znaku zodiaku Strzelec jest ogień. Planetą rządzącą Jowisz. Szczęśliwym metalem jest natomiast cyna, a kamieniem turkus. Najlepsze kolory dla zodiakalnego Strzelca to niebieski oraz żółty. Ich pora roku to z kolei końcówka jesieni. Znaki zodiaku zgodne ze Strzelcami to Baran i Lew. Znaki niezgodne to natomiast Bliźnięta, Panna oraz Ryby.

RadioZET.pl