Zamknij

Horoskop - Waga (23 września - 22 października)

Jolanta Waligóra
27.02.2020 13:34
Horoskop - Waga 23 września - 22 października
fot. SHUTTERSTOCK

Horoskop dzienny dla Wagi można znaleźć na stronie radiozet.pl. Horoskop tygodniowy dla Wagi i horoskop miesięczny 2020 zamieszczamy poniżej. Jaka jest zodiakalna Waga, jakie ma cechy i co wiadomo o jej miłości? Na radiozet.pl będzie można znaleźć charakterystykę zodiakalnych Wag, cechy charakteru osób spod tego znaku zodiaku i informacje o miłości Wagi.

Horoskop dzienny dla Wagi, horoskop tygodniowy i horoskop miesięczny dla osób spod tego znaku zodiaku dostępny na stronie radiozet.pl. Sprawdzamy, co warto wiedzieć o miłości Wagi, rodzinie, cechach charakteru i przedstawiamy ogólną charakterystykę znaku zodiaku Waga.

Waga – cechy charakteru zodiakalnych Wag

Znak zodiaku Waga przypada wszystkim osobom, które urodziły się pomiędzy 23 września a 22 października.  Zodiakalne Wagi są zazwyczaj bardzo inteligentne. Posiadają szeroką wiedzę i uwielbiają długie dyskusje na różnorakie tematy. Osoby spod znaku zodiaku Waga są również niezwykle oczytane i uwielbiają dowiadywać się nowych rzeczy. Dzięki temu potrafią się wypowiedzieć praktycznie na każdy temat.

Jedną z ważniejszych cech zodiakalnych Wag jest potrzeba harmonii. Osoby spod tego znaku zodiaku są niezwykle wrażliwe na piękno. Warto jednak zaznaczyć, że nie są przy tym w żadnym wypadku płytkie. Zodiakalne Wagi są prawdziwymi estetami. Nie powinien zatem nikogo dziwić fakt, że Wagi mają słabość do sztuki i bardzo się nią interesują.

Wagi starają się unikać zbędnych konfliktów i choć w niektórych krajach waga jest symbolem sądownictwa i sprawiedliwości, to osoby spod tego znaku zodiaku raczej starają się nie wydawać ostrych sądów w żadnych sprawach. O wiele bardziej Wagi wolą żyć w spokoju. Dlatego też niechętnie podejmują większe i bardziej ryzykowane wyzwania.

Zodiakalne Wagi uwielbiają innych ludzi, a więź z drugim człowiekiem jest dla nich niezwykle istotna. Wagi źle się czują w samotności, o wiele bardziej wolą przebywać wśród bliskich. Warto zaznaczyć także, że są niezwykle wyrozumiale, ale przy tym nierzadko wymagające.

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, to Wagi są dość leniwe i trudno je przekonać do rozpoczęcia jakiejkolwiek aktywności sportowej. Wagi zdecydowanie nie lubią się przemęczać. Z przyjemnością jednak wybiorą się na krótszą pieszą lub rowerową wycieczkę, a także pójdą potańczyć.

Horoskop Waga – miłość

Miłość dla Wagi jest niezwykle ważna. Osoby spod tego znaku zodiaku wprost uwielbiają być zakochane. Są niezwykle towarzyskie, dlatego łatwo przychodzi im wejście w związek z drugą osobą. Zazwyczaj zodiakalne Wagi mają duże powodzenie.  Łatwo oczarowują innych, dlatego nierzadko mają wielu wielbicieli. Warto jednak mieć na uwadze, że Wagi mają skłonności do romansowania i nie do końca wiedzą, czego tak naprawdę chcą w miłości. Wagi z jednej strony marzą o prawdziwej i wielkiej miłości, a z drugiej pragną pozostać niezależne. Dlatego w związku zodiakalne Wagi potrzebują odpowiedniej swobody. W przeciwnym wypadku mogą przyjąć postawę obronną.

Dla Wag każde miejsce na randkę jest dobre. Dla osób spod tego znaku zodiaku wystarczy jedynie ciekawa rozmowa i odpowiednia osoba.

Horoskop Waga – rodzina

Według horoskopu dla Wagi rodzina jest bardzo ważna. Zrobi wszystko, co w jej możliwości, by jej bliscy byli szczęśliwi i żeby nic nigdy im nie brakowało. Dla drugiej osoby, która jest dla niej ważna, jest w stanie zrobić naprawdę wiele i dużo poświęcić. Zodiakalne Wagi niezwykle troszczą się o swojego partnera/partnerkę, dzieci i dom, który – dzięki swojemu zmysłowi artystycznemu - z przyjemnością same udekorują.

Ponadto Wagi są idealnymi przyjaciółmi. Potrafią słuchać i doradzać swoim bliskim. Osoby spod tego znaku zodiaku są zatem doskonałym wsparciem w trudnej sytuacji.

Znak zodiaku Waga – praca

W pracy Wagi są niezwykle sumienne. Niełatwo przychodzi im jednak podejmowanie decyzji i nowych wyzwań, dlatego o wiele bardziej sprawdzą się na takim stanowisku, w którym nie trzeba szybko decydować.

Wagi w pracy zawsze starają się postępować sprawiedliwie. Jeśli przykładowo będą uważać, że ktoś bardziej od nich zasłużył na awans w pracy, przyznają to bez ogródek i poprą kandydaturę koleżanki/kolegi.

Wagi w pracy wedle horoskopu bez problemu potrafią także rozwiązywać konflikty. Są dobrymi mediatorami, które ze spokojem potrafią wysłuchać dwóch stron i po głębszej analizie jakiejś sytuacji/zdarzenia, zaproponować dogodne dla wszystkich rozwiązanie sprawy. Wiele osób bardzo ceni tę cechę charakteru Wag.

Osoby o tym znaku zodiaku, z uwagi na cechy charakteru Wag, najlepiej sprawdzą się w zawodach typowo artystycznych oraz intelektualnych. Na pewno nie można zamknąć ich samych w biurze, ponieważ wtedy źle się będą czuły i nie będę efektywne. Dużym atutem w pracy dla Wag będzie kontakt z drugim człowiekiem. Zodiakalne Wagi mogą być doskonałymi psychologami, prawnikami, mediatorami oraz artystami, na przykład malarzami, rysownikami, kompozytorami, muzykami, dyrygentami, aktorami czy piosenkarzami.

Znak zodiaku Waga – charakterystyka

Szczęśliwe kolory zodiakalnych Wag to różowy, żółty, pomarańczowy, niebieski, jasnozielony. Jeśli chodzi o szczęśliwe kamienie, to wymienić można: malachit, diament, opal, szmaragd, jasny szafir, lapis lazuli. Szczęśliwe rośliny to: figowiec pospolity, malwa, aloes. Szczęśliwe zapachy: róża, fiołek, lilia, mirra, szafran. Szczęśliwe metale to natomiast: miedź, stop złota ze srebrem.

RadioZET.pl