Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 1 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

01.10.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Jaki będzie początek miesiąca? Którym znakom pierwszy dzień października przyniesie nowy, lepszy układ gwiazdy, a które znaki będą musiały walczyć z przeciwnościami losu? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 1 października 2020 i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Wybacz dziś sobie i przestać wytykać sobie ciągle stare błędy. Nie możesz ich już naprawić, ale możesz zadbać o to, by więcej ich nie popełnić i by wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość.

Praca i finanse: To dobry dzień, by pomyśleć o swoim rozwoju i poszerzeniu zawodowych kompetencji. Bardzo Ci się to teraz przyda, a szef z pewnością doceni to, że chcesz się rozwijać. Zastanów się tylko, w jakim kierunku. 

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje cele i nie musisz martwic tym, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci humor. To będzie dobry dzień.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli chcesz kochać i uszczęśliwiać innych ludzi, najpierw zadbaj o to, by pokochać i uszczęśliwić siebie. Nie mając w sobie miłości, nie będziesz mógł obdarzyć nią innych, więc najpierw zacznij od siebie.

Praca i finanse:  Doceń dziś osobę, na którą zawsze możesz liczyć i której możesz powierzyć najbardziej odpowiedzialne zadania, mając pewność, że zostaną wykonane perfekcyjnie i na czas. Taki współpracownik to skarb.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś powodów do narzekań. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje zamierzenia i cieszyć się tym dniem bez obaw, że twoje plany pokrzyżują jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Określi swoje priorytety w relacji z innymi i zastanów się, czym chcesz się kierować. Jasno powiedz o tym, co dla Ciebie ważne, by nie było nieporozumień. Szkoda tracić czas na domysły.

Praca i finanse:  Nie przypisuj sobie sukcesów innych osób. To nie tylko nieprofesjonalne, ale zwyczaj nieuczciwe. Jeśli ktoś zapracował na swój sukces, szczerze mu pogratuluj i weź się do pracy, zamiast zazdrościć.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata, dzięki czemu nie będziesz musiała martwić się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci ten dzień.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie dziś Cię nieustannie obserwował i nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku. Nie wahaj się podejść do tej osoby i zagadać. Gwiazdy mówią, że to może być wspaniała przygoda.

Praca i finanse: Nie daj się dziś wciągnąć w żadne biurowe intrygi ani czyjeś prywatne rozgrywki, bo w końcu sam możesz paść ich ofiarą i zrazić do siebie większość zespołu. Konflikty ze współpracownikami nie są Ci przecież teraz potrzebne.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Możesz cieszyć się tym dniem i nie musisz martwić o to, że twoje plany zostaną pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Czasem trzeba pozwolić komuś odejść nie dlatego, że ta osoba nie miała dla Ciebie znaczenia, ale dlatego, że Ty nie miałeś znaczenia dla niej. Najwyższy czas spojrzeć prawdzie w oczy i przestać się oszukiwać.

Praca i finanse:  Początek roku akademickiego to dobry pomysł, aby… pomyśleć o własnej edukacji! Nawet jeśli ten etap masz już dawno za sobą, może warto pójść na jakiś kurs, albo może nawet… wrócić na studia? Koniecznie o tym pomyśl!

Zdrowie:  Możesz mieć dziś obniżony nastrój z powodu prywatnych rozterek i kłopotów w życiu osobistym. Staraj się jednak nie poddawać chandrze i znaleźć sobie zajęcie, które skutecznie odciągnie Twoją głowę od smutnych myśli.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Pamiętaj, że żadna relacja w Twoim życiu nie jest kompletnie bezwartościowa. Nawet te złe mogą się przydać i służyć jako… zły przykład oraz lekcja na przyszłość. Najważniejsze, byś ją porządnie odrobił.

Praca i finanse:  Nie upieraj się dziś sztywno przy swoim, bo może się okazać, że wcale nie masz racji lub że ktoś ma nieco lepszy pomysł niż Ty. Czasem warto posłuchać innych, by nabrać dystansu i świeżym okiem spojrzeć na problem.

Zdrowie: Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny – będziesz cieszył się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Możesz spodziewać się, że wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zmuszaj nikogo do niczego, nawet jeśli bardzo tego pragniesz. Wymuszone rzeczy są zazwyczaj niewiele warte, a wymuszone uczucia kompletnie nie mają sensu i nie przetrwają próby czasu.

Praca i finanse: Jeśli ciągle tylko narzekasz, że innym powodzi się lepiej niż Tobie i kompletnie nic nie robisz, aby poprawić swoja sytuację, nie dziw się, że nic się nie zmienia. Od narzekania jeszcze nic dobrego się nie wydarzyło.

Zdrowie: Czarne myśli, które będą dziś zaprzątać Twoją głowę, zadziałają jak samospełniająca się przepowiednia. Niestety wszystko, co dziś pomyślisz – stanie się Twoim udziałem. To nie będzie najlepszy dzień dla Ciebie.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przejmuj się tym, że pewna osoba ciągle o Tobie plotkuje i opowiada o Tobie różne historie. Najwyraźniej sama jest tak nudna i nieciekawa, że gdyby mówiła o sobie, nikt by tego nie słuchał.

Praca i finanse:  Będziesz podejmował dziś szybkie i jednoznaczne decyzje, co może sprawić, że ktoś pomyśli, że jesteś władczy i nie znosisz sprzeciwu. Nie przejmuj się tym jednak, robisz tylko to, czego wymaga sytuacja.

Zdrowie: Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Możesz realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Zapowiada się dobry dzień.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś ostrożny, bo jeśli Ty nie docenisz bliskiej Ci osoby, możesz być pewien, że zrobi to ktoś inny, a Ty zostaniesz z niczym więcej niż pretensją do samego siebie. Lepiej ciesz się tym, co masz.

Praca i finanse: Niegrzecznego zachowania i opryskliwości wobec innych nie można wytłumaczyć stresem czy doczuwaną presją. Panuj nad emocjami i pamiętaj, że jeśli przekroczysz granice ogólnie przyjętych norm, nie będzie dla tego żadnego usprawiedliwienia.

Zdrowie: Mimo ćwiczeń, diety i licznych wyrzeczeń nie możesz schudnąć i twoja waga stoi w miejscu? Koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Być może twoje kłopoty mają podłoże hormonalne i konieczne będzie leczenie.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zamiast patrzeć ludziom na ręce albo zaglądać w nie swoje sprawy, lepiej spójrz w lustro i upewnij się, czy nadal możesz sam sobie spojrzeć w oczy bez uczucia wstydu i zażenowania.

Praca i finanse: Jeśli ktoś w czymś Ci pomaga, postaraj się odwdzięczyć tym samym. Pamiętaj, że czasem dobre relacje znaczą więcej niż wykształcenie i pozycja zawodowa, bo to często dzięki innym ludziom osiągamy sukces.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie, a twoja kondycja fizyczna będzie bez zarzutu. To dobry dzień, by wypróbować nowych aktywności fizycznych i podnieść sobie poprzeczkę w codziennych treningach.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli przez kogoś zaczynasz myśleć o sobie źle, mieć kompleksy i czuć się gorszy, to zastanów się, czy ta relacja jest na pewno dla Ciebie dobra i czy przypadkiem nie wpadłeś w sidła wampira energetycznego.

Praca i finanse: Zrób wreszcie to, co planujesz od dawna i nie odkładaj tego na wieczne jutro. W takim tempie i przy kompletnym braku motywacji nigdy nie osiągniesz swojego celu. Czas wziąć się za siebie.

Zdrowie: Twój organizm będzie wysyłał Ci dziś sygnały mówiące o tym, że jest bardzo zmęczony i natychmiast potrzebuje odpoczynku. Pomyśl o krótkim urlopie i koniecznie trochę zwolnij tempo. Zadbaj o swoje zdrowie.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 1 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli skrupulatnie przez długi czas broniłeś komuś dostępu do swojego prywatnego życia i konsekwentnie sugerowałeś, że to nie jest sprawa tej osoby, nie dziw się, że wreszcie to do niej dotarło i przestała zadawać pytania, na które i tak nie dostawała odpowiedzi. 

Praca i finanse:  Ponieważ rozmowy biznesowe z dostawcą usług, z których jeszcze do niedawna korzystałeś, przestały Ci się opłacać, będziesz unikał kontaktu z ich przedstawicielem handlowym. Nie jest to zbyt profesjonalne zachowanie. Czy nie lepiej powiedzieć wprost, że nie jesteś już zainteresowany?

Zdrowie: To dobry dzień, by zadbać o swoją sylwetkę. Jeśli nie będziesz się ruszał, przez jesień i zimę wyhodujesz sobie izolację termiczną godną prawdziwego niedźwiedzia. Nie rezygnuj więc z treningów i dbaj o dietę.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 28 września do 4 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris