Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 10 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

10.09.2020 00:01
Horoskop dzienny

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop na czwartek 10 września 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Sprawy sercowe zaczną Ci się dziś wymykać spod kontroli, a Ty nie będziesz już sam wiedziała ni czego pragniesz, ani w którą stronę chcesz zmierzać. Gwiazdy mówią, że odpowiedzi na wszystkie pytania są w Tobie. Musisz je tylko odnaleźć.

Praca i finanse:  Nie spóźniaj si e na spotkania, a te, których jesteś organizatorem, zaczynaj o czasie, bo w przeciwnym razie inni mogą pomyśleć, że ich lekceważysz  i nie szanujesz ich czasu. To niezbyt profesjonalne zachowanie.

Zdrowie:  Możesz być dziś niespokojny i czuć się zagubiony. To skutek niezbyt korzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Gwiazdy radzą, byś znalazł sposób na odnalezienie wewnętrznej równowagi. Dobrym pomysłem może okazać się joga.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie naciskaj na kogoś, by złożył przed Tobą ważną i długoterminową deklarację, jeśli widzisz, że albo nie ma na to ochoty, albo nie jest na to gotowy. Taka wymuszona obietnica nie będzie zbyt wiele warta.

Praca i finanse: Pewien sekret, który został Ci powierzony, sprawi, że będziesz podenerwowany i nie będziesz się mógł na niczym skupić. Jeśli chcesz poczuć ulgę, podziel się nim z kimś. Wybierz tylko odpowiednią, zaufaną osobę.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by wszelkie nieprzyjemne dolegliwości trzymały się od Ciebie z daleka. Nie zmarnuj tego.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś poczujesz, jak bliskie przyjaźnie stają się coraz odleglejsze i coraz mniej w nich emocji. To doskonały dzień, by zadbać o te relacje i zrobić coś, co tchnie w nie nowe życie. Oczywiście jeśli nadal Ci na nich zależy.

Praca i finanse:  Wydawało Ci się, że swój zawodowy cel niemalże trzymasz już w rękach, a zostałeś z niczym? Zastanów się, czy liczysz na odpowiednich ludzi i czy nie zawiódł Cię ktoś, w kim pokładałeś wielkie nadzieje.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci dobrą energię i radość.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś szukał pretekstu, by odezwać się do kogoś, za kim bardzo tęsknisz. Wcale jednak nie musisz! Odezwij się tak po prostu, bez wymyślania fałszywych powodów. Przyznaj, co czujesz.

Praca i finanse:  Nadal nie możesz przezwyciężyć wakacyjnego rozleniwienia i choć minęła już pierwsza dekada września, Ty wciąż stoisz w miejscu i nie wiesz, w którą ruszyć stronę. Najwyższy czas to zmienić i ułożyć plan działania.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej formie i nie będziesz mieć powodów do narzekania na swoje zdrowie. Gwiazdy ześlą Ci witalną energię i siłę, więc wystarczy, że to wykorzystasz, a zrealizujesz wszystko, co sobie postanowisz.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś wprost nie będziesz się mógł opędzić od adoratorów. Twój czarujący uśmiech będzie przyciągał jak magnes, Ty jednak nie będziesz nikim zainteresowany. Jeśli nie poczułeś szybszego bicia serca, skoda tracić czas.

Praca i finanse: Jeśli chcesz zdobyć coś, co ma dla Ciebie dużą wartość, musisz postępować rozważnie i metodycznie. Nie spiesz się. Obserwuj, wyciągaj wnioski i układaj plan działania, a gdy nadarzy się odpowiednia okazja – idź po to jak po swoje.

Zdrowie:  Będziesz dziś w bardzo dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Merkury, który się dziś Tobą opiekuje, sprawi, że będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem, a także spokojem i harmonią wewnętrzną.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zemsta najlepiej smakuje na zimno. Nawet jeśli będziesz miał dziś do niej okazję, gwiazdy radzą, byś zaczekał i nie robił niczego pochopnie. Nadarzy się jeszcze lepsza sytuacja, a wtedy zatriumfujesz.

Praca i finanse:  Jeśli będziesz działać chaotycznie, bez planu ani bez wyraźnie określonego celu, w końcu zaczniesz kręcić się w kółko i donikąd nie dojdziesz. Czas zacząć robić wszystko bardziej metodycznie, a mniej spontanicznie.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, więc nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Gwiazdy zapewnią Ci świetne samopoczucie i dobrą kondycję. Warto to wykorzystać i zaplanować sobie po południu aktywny wypoczynek.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Bliska Ci osoba będzie dziś dla Ciebie niezwykle miła i czarująca, a Ty zaczniesz… być podejrzliwy. Gwiazdy mówią, że Twoja intuicja się nie myli – coś jest na rzeczy. Nagła adoracja może być wynikiem wyrzutów sumienia.

Praca i finanse: Czeka Cię dziś poważna rozmowa z szefem na temat Twojego wynagrodzenia oraz zakresu obowiązków. Niestety nie będziesz zadowolony z finału tej rozmowy ani z ustaleń, które zostaną na niej zrobione.

Zdrowie: Nie będziesz dziś w najlepszej formie. Wydarzenia tego dnia, zwłaszcza te w pracy, skutecznie popsują Ci humor i sprawią, że będziesz miał ochotę uciec na drugi koniec świata.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś zarzuci Ci dziś brak spontaniczności, a Ty w głębi serca będziesz musiał przyznać, że ma rację. Nie martw się tym jednak – wszystkiego można się nauczyć, jeśli tylko się chce. Zwłaszcza jeśli znajdziesz dobrego nauczyciela.

Praca i finanse:  Będziesz dziś ospały i rozleniwiony, a wszystko będzie Ci szło jak po grudzie. Zastrzyk energii do działania gwiazdy ześlą Ci dopiero w drugiej części dnia. Rano musisz więc poratować się dużą mocną kawą.

Zdrowie:  Nie będziesz dziś mieć powodów do narzekania na swoje zdrowie. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać. Nie przejmuj się obniżoną energią na początku dnia – gwiazdy ześlą Ci mnóstwo sił witalnych po południu. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych nie da się wszystkiego zaplanować, choć tak bardzo to lubisz. Musisz jednak przywyknąć do tego, że uczucia to nie zadania w pracy, które można ułożyć w sztywny harmonogram.

Praca i finanse: Dzisiejszy dzień w pracy może być dla Ciebie ciężki, ale możesz liczyć na wsparcie Twojego zespołu. Twoi współpracownicy nie tylko pomogą Ci wykonać Twoje obowiązki, lecz także poprawią Ci humor.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrym nastroju, a twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz o nic martwić. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wspominaj dziś nieudanych spraw z przeszłości, bo położą się one cieniem na Twoją teraźniejszość i mogą zniszczyć ważną dla Ciebie relację. Zamknij za sobą ten rozdział i patrz w przyszłość.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układać się po twojej myśli. Wszystko, czego się dotkniesz, będzie wychodziło Ci lepiej niż dobrze, co wzbudzi uznanie szefa i lekką zazdrość współpracowników. Nie przejmuj się tym jednak.

Zdrowie:  Na wieczór zaplanuj sobie odpoczynek i nie forsuj swojego organizmu. Potrzebujesz teraz relaksu i spokoju. Gwiazdy radzą byś słuchał tego, co podpowiada Ci twój organizm. On wie najlepiej, co dla niego dobre.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Marzysz o porywającym romansie jak z hollywoodzkich filmów? Los da Ci taką okazję. Zastanów się jednak, czy warto. A co jeśli się zakochasz, a rozstanie okaże się potem dla Ciebie bardzo bolesne?

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dziś spokojny i dobry dzień. Wszystko będzie toczyć się swoim rytmem, a Ty poczujesz już atmosferę zbliżającego się weekendu. Nie osiadaj tylko na laurach i pracuj wytrwale do końca dnia.

Zdrowie:  Mroczki, które widzisz przed oczami wieczorem przed pójściem spać, mogą być zarówno objawem przemęczenia, jak i zwiastunek poważniejszych kłopotów ze zdrowiem. Nie bagatelizuj tego i skonsultuj się z okulistą.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 10 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś poczujesz, jak bardzo brakuje Ci pewnej osoby, którą kiedyś odprawiłeś z kwitkiem, licząc na to, że wróci, kiedy tylko pstrykniesz palcami. Niestety, Koziorożcu, źle oceniłeś sytuację, a zwłaszcza – tę osobę.

Praca i finanse:  Szef zadba o to, byś dziś się nie nudził, i przygotuje dla Ciebie listę zadań długą jak egipski papirus. Będzie też oczekiwał, że wszystko skończysz przed weekendem, więc pracuj wytrwale – nie masz dużo czasu.

Zdrowie:  Po lecie zauważyłeś na swoim ciele więcej pieprzyków i piegów? Warto iść do dermatologa i pozwolić obejrzeć je specjaliście. Duża ekspozycja na słońce, którego w te wakacje nie unikałeś, mogła mieć fatalny wpływ na kondycję Twojej skóry.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 7 do 13 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris