Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 13 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

13.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Co Cię dziś spotka i czy ten dzień będzie dla Ciebie szczęśliwy? Poznaj horoskop dzienny na czwartek 13 sierpnia 2020 dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli Ci na kimś zależy, to ostatni moment, abyś zawalczyło o tę osobę. Jeśli nie zrobisz tego teraz, potem będzie już za późno. Gwiazdy mówią, że to ostatni dzwonek, by nie zmarnować swojej szansy.

Praca i finanse: W pracy dzień zapowiada się niezwykle spokojnie i leniwie. Szef będzie bardzo wyrozumiały i nie będzie stwarzał presji czasu. Możesz spokojnie zając się wykonywaniem swoich wszystkich obowiązków.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Będziesz w dobrej kondycji i nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy Cię wspierają.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zaczniesz nowego rozdziału w swoim życiu, jeśli nadal będziesz oglądać się za siebie i tęsknić za przeszłością. Gwiazdy radzą, byś zamknął za sobą drzwi tego, co już było i otworzył się na to, co przed Tobą.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się bardzo dobry i efektywny dzień. Będziesz mieć wprawdzie dużo pracy, ale wszystkie zadanie uda Ci się wykonać szybko i bez problemów. Choć pod koniec dnia będziesz odczuwać zmęczenie, będziesz też z siebie dumny.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawać Ci dziś żadnych powodów do zmartwień. Będziesz się cieszyć świetnym samopoczuciem i dobra kondycją zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Nie zmarnuj tego.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował dziś narzucić Ci swoje zdanie w bardzo ważnej dla Ciebie kwestii. Nie pozwól na to i zrób wszystko, by postawić na swoim. To próba sił, która niestety jest konieczna.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry i spokojny dzień. Wszystkie sprawy będą toczyć się swoim zwykłym rytmem, a Ty nie musisz obawiać się żadnych niespodziewanych i nieprzyjemnych wydarzeń. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Słuchaj dziś swojego ciała i rób to, co Ci podpowiada. Twój organizm sam wie, co jest dla niego najlepsze, dlatego nie zmuszaj się do czegoś, czego kompletnie nie czujesz. Podążaj za swoim wewnętrznym głosem.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz starała się dziś komuś przypodobać i zabiegał o czyjeś względy. Gwiazdy radzą jednak, byś wyluzował i nie spinał się tak bardzo. Okaże się bowiem, że ta osoba lubi Cię najbardziej, gdy jesteś sobą.

Praca i finanse:  Unikaj dziś w pracy ludzi obłudnych, którzy mówią jedno, a robią drugie. Gwizdy mówią, że nie można im ufać i lepiej nie wchodzić z nimi w żadne bliższe relacje poza tym, co jest koniecznie, by wykonać swoje obowiązki.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz po prostu cieszyć się tym dniem bez obaw, że pokrzyżują Ci go jakieś nieprzewidziane dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie odmawiaj dziś sobie przyjemności i pamiętaj, że żyje się tylko raz. Gdybyś miał się wahać, czy coś zrobić, czy lepiej odłożyć to na później, to gwiazdy nie mają żadnej wątpliwości i mówią, być nie zastanawiał się dłużej. Rób dziś to, na co masz ochotę.

Praca i finanse: Dostaniesz dziś propozycję zarobienia dodatkowych pieniędzy. Choć odbędzie się to kosztem Twojego wolnego czasu, gwiazdy mówią, być nie wahał się ani chwili i ją przyjął – bardzo Ci się to opłaci.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnym humorze, a Twój nastrój będzie wprost wyśmienity. Dzięki korzystnemu wpływowi Jowisza będziesz mieć skłonność do szaleństwa i nietuzinkowych pomysłów. Zapowiada się ciekawy dzień.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś do Twoich drzwi zapuka ktoś z przeszłości. Zanim jednak otworzysz, zastanów się, czy warto. To co było, już nie wróci, a czasu nie da się cofnąć. Jesteś już w innym miejscu swojego życia – czy warto się cofać?

Praca i finanse:  Nie zamartwiaj się rzeczami, na które nie masz wpływu. Część decyzji nie należy do Ciebie i nie możesz ich zmienić. Zamiast tego postaraj się jak najlepiej dostosować do bieżącej sytuacji i w niej odnaleźć.

Zdrowie:  Uważaj dziś na swój wzrok. Długie godziny spędzone przy komputerze czy przed ekranem monitora lub telewizora, mogą sprawić, że będziesz miał wrażenie, że widzisz znacznie gorzej. Pozwól oczom odpocząć.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie miał dziś dość udawania i robienie dobrej miny do złej gry i powie Ci, co tak naprawdę o Tobie myśli. Możesz spodziewać się, że usłyszysz kilka przykrych, ale prawdziwych słów na swój temat.

Praca i finanse: Uważaj dziś na swoje finanse, bo może się okazać, że jedna nieprzemyślana decyzja zakupowa pociągnie za sobą całą lawinę pechowych wydarzeń, które mocno nadszarpną Twój domowy budżet.

Zdrowie: Twoje zdrowie fizyczne nie będzie sprawiało Ci dziś kłopotów, ale z powodu nieprzyjemnego incydentu, do którego dziś dojdzie, będziesz zdenerwowany i pozbawiony energii. Uważaj, by złych emocji nie wyładować na kimś innym.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie prawił Ci dziś mnóstwo komplementów. Zamiast je ignorować czy im zaprzeczać, po prostu w nie uwierz. Gwiazdy mówią, że są szczere, a ktoś chce Ci zrobić przyjemność.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie się dziś układać po twojej myśli. Możesz bez obaw realizować wszystkie swoje plany i dążyć do celu, który sobie wyznaczyłeś. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Nie będziesz miał dziś powodów do narzekania na swoje zdrowie. Gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by tego dnia nie zakłóciły Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś pozna dziś Twoje prawdziwe oblicze i niestety ten widok nie bardzo mus się spodoba. Nie przejmuj się tym jednak. Jeśli ktoś nie akceptuje Cię takiego, jakim jesteś, nie ma sensu utrzymywać takiej relacji.

Praca i finanse: W pracy będziesz dziś stanowczy i zdecydowany, dzięki czemu uda Ci się osiągnąć swój cel, choć to wcale nie będzie łatwe. Gwiazdy mówią, że za Twoją konsekwencję spotka Cię nagroda.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują Ci planów na dzisiejszy dzień. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single mają dziś szansę na randkę z uroczą i czarującą osobą, która sprawi, ze zapomnicie o całym świecie. Skorpiony w związkach przypomną sobie początki związku z partnerem. Będzie bardzo romantycznie.

Praca i finanse:  Skup się dziś na swojej karierze zawodowej i nie pozwól, by cokolwiek lub ktokolwiek odciągnęło Cię od realizacji Twojego celu. Gwiazdy radzą, byś spisał sobie priorytety, ustalił plan i według niego działał.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać. Będziesz mieć mnóstwo siły do realizacji wszystkich swoich planów.

W Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zgadzaj się na ustępstwa, które godzą w Twoje potrzeby i pragnienia. Jeśli ktoś próbuje zmusić Cię do zrobienia czegoś, co odbywa się twoim kosztem, to zastanów się, czy taka osoba w ogóle jest godna Twojej uwagi.

Praca i finanse:  Nie rozmieniaj się dziś na drobne i w pracy skup na tym, co najważniejsze. Jeśli zaczniesz łapać wszystkie koty za ogon, w końcu niczego nie uda Ci się skończyć, a twoja praca będzie nieefektywna.

Zdrowie: Zaobserwujesz dziś niepokojące objawy dotyczące Twojego wzroku. Błyski i mroczki, które będziesz widział, mogą zwiastować poważniejsze kłopoty. Nie bagatelizuj tych objawów i jak najszybciej skontaktuj się z okulistą.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 13 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli pytasz kogoś o zdanie, nie dziw się, że ta osoba je wypowiada i nie oczekuj, że ono zawsze będzie zgodne z tym, co chciałbyś usłyszeć. Jeśli natomiast nie chcesz go usłyszeć, po prostu nie pytaj.

Praca i finanse: Z powodu niebyt przychylnego wpływu Marsa na Twoim niebie, w Twoich działaniach będzie brakowało dziś logiki i konsekwencji, co zacznie irytować nawet Ciebie samego. Gwiazdy zalecają więcej samodyscypliny.

Zdrowie: Uważaj dziś na słońce i nie wychodź na zewnątrz bez posmarowania się kremem z filtrem i bez nakrycia głowy. Długa ekspozycja na promieniowanie UV przy Twojej wrażliwej skórze może skończyć się poparzeniami, a nawet udarem.

 

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 10 do 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris