Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 14 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
14.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Na co powinny dziś uważać Skorpiony? Czy Wodniki będą miały szczęście w miłości? Co czeka Ryby w miłości? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 14 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się, jaki będzie ten dzień.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś nauczysz się przyznawania do własnych słabości. Nie ma w tym nic złego i wcale nie oznacza, że sobie nie radzisz. Umiejętność przyjmowania pomocy od innych też jest cenna.

Praca i finanse:  To doskonały dzień na podejmowanie odważnych decyzji biznesowych. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że ryzyko Ci się opłaci. Możesz na tym sporo zyskać.

Zdrowie:  Dziś staraj się rozsądnie i racjonalnie podchodzić do swojego stanu zdrowia. Drobne dolegliwości nie muszą wcale oznaczać poważnej choroby. Nie wpadaj w panikę, tylko obserwuj swój organizm.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy zapowiadają Ci spokojny i miły dzień, który upłynie Ci na snuciu dalekosiężnych planów dotyczących Twojego życia prywatnego. To będzie doskonała motywacja, by z uśmiechem na twarzy przetrwać gorsze chwile.

Praca i finanse: Możesz znaleźć się dziś w podbramkowej sytuacji w pracy. Z pomocą przyjdzie Ci ktoś ze współpracowników. Okaż wdzięczność i nie zapomnij docenić tej osoby.

Zdrowie:  Na ból głowy, który może dokuczać Ci wieczorem, pomoże masaż. Możesz go zrobić sam lub poprosić kogoś o pomoc. Zacznij od masowania skroni, a następnie przejdź w kierunku czoła i łuków brwiowych, uciskając delikatnie te miejsca.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Optymizm, poczucie humoru i pogoda ducha pozwolą Ci dziś zjednać sobie kogoś, kto do tej pory utrzymywał wobec Ciebie spory dystans. Ta nowa bliższa relacja bardzo Ci się opłaci.

Praca i finanse: Nie zabraknie Ci dziś siły i wiary we własne umiejętności, co sprawi,  że w pracy nie będzie zdania, którego nie będziesz w stanie wykonać. To z kolei zaimponuje nie tylko współpracownikom, lecz także szefowi.

Zdrowie:  Dziś będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. O odpowiednią dawkę pozytywnej energii żadna Jowisz, który jest w bardzo korzystnym układzie na twoim niebie.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś gwiazdy zalecają Ci dużą dawkę wyrozumiałości i cierpliwości wobec bliskich, zwłaszcza starszych. Pamiętaj, że niektórzy potrzebują nieco więcej czasu niż Ty, żeby opanować nowe rzeczy.

Praca i finanse:  Choć natychmiastowe i radykalne rozwiązania uznasz dziś za najlepsze, gwiazdy zalecają Ci ostrożność. Czasem lepiej przeczekać niektóre sytuacje, niż potem żałować decyzji podejmowanych pod wpływem emocji.

Zdrowie: Dziś możesz być w trochę gorszej formie, a to za sprawą Jowisza, który ma niezbyt przychylny dla Ciebie układ. Postaraj się więcej dziś odpoczywać i unikaj stresu.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś niepokorny i nie pozwolisz, by ktokolwiek wydawał Ci polecenia. Jeśli ktokolwiek myślał, że można rozstawia Cię po kątach i oczekiwać, że przyjmiesz to z pokorą, dziś przekona się, jak bardzo się mylił.

Praca i finanse:  Będziesz dziś odważny pomysłowi i zdeterminowany. Wyjdziesz z założenia, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Gwiazdy mówią, że to bardzo dobra strategia na dzisiejszy dzień.

Zdrowie:  Wenus, która rozgościła się w Twoim znaku, sprawi, że poczujesz się niezwykle atrakcyjny i zapragniesz to wykorzystać. Gwiazdy podpowiadają, byś wieczorem zarezerwował czas na zmysłowy masaż, najlepiej we dwoje.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Gwiazdy zapowiadają Ci dziś spokój w relacjach rodzinnych. Uważaj natomiast na rozmowy ze znajomymi – ktoś może źle zinterpretować Twoją wypowiedź, a od tego już tylko krok do sprzeczki.

Praca i finanse:  Możesz dziś być nerwowy i roztargniony. To skutek wpływu Jowisza, która ma dziś niezbyt przychylny układ na Twoim niebie. Gwiazdy zalecają Ci skupienie się na wykonywaniu służbowych obowiązków.

Zdrowie:  Pamiętaj, że uśmiech jest najlepszym lekarstwem na wszystkie zmartwienia i dolegliwości. Dlatego nawet jeśli nie czujesz się najlepiej, to postaraj się zrobić dla siebie coś, co poprawi Ci humor.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Przed twoim czujnym okiem nic dzisiaj się nie ukryje i przypadkiem możesz wpaść na trop, który doprowadzi Cię do rozwikłania rodzinnej tajemnicy. To może nie być miłe odkrycie.

Praca i finanse: Lepiej unikaj dziś rozmów w pracy na prywatne tematy, bo szef, słysząc takie pogaduszki, może je źle zinterpretować. Gwiazdy zalecają Ci skupienie się na pracy i sumienne wykonywanie swoich obowiązków.

Zdrowie: Dziś możesz być nieco nerwowy. Kłopoty rodzinne sprawią, że cały dzień będzie dręczył Cię ból głowy, który spotęguje się na wieczór. Połóż się wcześniej i odpocznij.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: To, że ktoś się z Tobą nie zgadza i ma inne zdanie, nie oznacza wcale, że jest przeciwko Tobie. Musisz wreszcie nauczyć się, że ludzie wcale nie muszą ciągle się ze sobą zgadzać, żeby żyć ze sobą w zgodzie.

Praca i finanse: W pracy mierz dziś siły na zamiary i nie bierz na siebie zbyt wielu zadań. Podejdź do tematu realnie i zadeklaruj tylko to, co na pewno jesteś w stanie zrobić.

Zdrowie:  Pozwól innym zadbać o Twoje zdrowie. Jeśli ktoś namawia Cię do wizyty lekarskiej lub zajęcia się na poważnie jakimiś dolegliwościami, które regularnie Cię męczą, zgódź się. Bliscy się o Ciebie martwią.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś możesz spodziewać się zaskakującej informacji od kogoś z Twoich bliskich. Informacja, którą usłyszysz, sprawi, że będziesz mieć mieszane uczucia i nie będziesz wiedzieć, jak powinieneś zareagować.

Praca i finanse:  Będziesz dziś cieszyć się poparciem szefa, dlatego jeśli masz z nimi coś do omówienia, zrób to teraz. Gwiazdy mówią, że możesz liczyć na aprobatę swoich pomysłów oraz przeforsowanie czegoś, na czym Ci zależy.

Zdrowie: Uważaj dziś na kontuzje. Nawet prosta i nieforsowna aktywność fizyczna może dziś doprowadzić do odnowienia starych kłopotów ze zdrowiem. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś odżyją zadawnione urazy i żale. Pewna sytuacja sprowokuje powrót złych wspomnień z przeszłości, a to z kolei doprowadzi do wyrzutów i kłótni. To nie będzie przyjemny dzień.

Praca i finanse: W pracy będziesz dziś musiał ratować sytuację, którą ktoś zawalił. Uda Ci się to, czym zaskarbisz sobie wdzięczność szefa. Możesz liczyć na nagrodę.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekania na zdrowie. Jowisz w korzystnym dla Ciebie układzie z Księżycem sprawi, że będzie rozpierać Cię dobra energia.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Zauważysz dziś, że ktoś bliski coraz bardziej się przed Tobą zamyka, a Wasza relacja nie jest już taka sama, jak kiedyś. Zastanów się, co może być tego przyczyną. Najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa.

Praca i finanse: Przyłóż się dziś do swojej pracy i nie rób niczego po łebkach. Niedociągnięcia i zaniedbania zemszczą się na Tobie z podwójną siłą. Lepiej więc wszystkiego dopilnuj.

Zdrowie: Stres z całego dnia da o sobie znać wieczorem. Możesz przez to odczuwać ból głowy czy ogólne przemęczenie. Postaraj się znaleźć czas na relaks, połóż się wcześniej spać, i porządnie odpocznij.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 14 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Jak mówi stare chińskie przysłowie „Choć droga niedaleka, nie dojdziesz, jeśli do celu nie zmierzasz”. Zanim więc zaczniesz cokolwiek robić, zastanów się, czego chcesz i dokąd zamierzasz dojść.

Praca i finanse: W pracy uzbrój się dziś w cierpliwość. Szef będzie miał sto pomysłów na minutę, a każdy z nich będzie wydawał mu się tym ostatecznym. Będziesz musiał po prostu za tym nadążyć.

Zdrowie: Problemy ze snem i budzenie się nad ranem mogą być spowodowane emocjami, które buzują w Twoim wnętrzu. Nawet jeśli się do nich nie przyznajesz, mogą mieć ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. 

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 11 do 17 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris