Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 16 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

16.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Na co powinny uważać Raki, czy szczęście w miłości będzie sprzyjać Baranom? Przeczytaj horoskop na czwartek 16 lipca 2020 i sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz potrzebował dziś nieco więcej czułości niż zwykle. Nie czekaj, aż bliska Ci osoba to zauważy, tylko powiedz to wprost. W przeciwnym razie Ty będziesz sfrustrowany, a bliscy nie będą wiedzieli, o co Ci chodzi.

Praca i finanse:  W pracy dzień upłynie spokojnie i przyjemnie. Nikt nie będzie stwarzał sztucznej presji czasu, a deadline’y uda się spokojnie przesunąć na inny termin, dzięki czemu będzie mógł bez nerwów zająć się swoją pracą.

Zdrowie:  Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci dzisiejszych planów, a Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci większych problemów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Rozmowy ze znajomymi i spotkania towarzyskie będą dziś wyjątkowo udane. Możesz liczyć na to, że dzień upłynie Ci w miłej atmosferze, pełnej życzliwości i dobrego humoru. To będzie naprawdę udany dzień.

Praca i finanse: Dziś będziesz potrzebować więcej kawy niż zwykle. Będziesz ospały i rozkojarzony, co może przełożyć się na jakość Twojej pracy, a także ryzyko popełnienia błędów. Gwiazdy zalecają najwyższe skupienie i ostrożność.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Jowisz, pod którego wpływem się znajdujesz, zadba o Twoje dobre samopoczucie i doskonały humor, którego nic dziś nie zepsuje.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejsze niespodziewane wydarzenie sprawi, że wszystkie Twoje sprawy nabiorą tempa i zaczną wreszcie zmierzać w kierunku, w których chcesz. Planetarna aura Ci sprzyja, więc korzystaj z jej dobrego wpływu i realizuj swoje zamierzenia.

Praca i finanse:  W pracy unikaj dziś konfliktów  i nie wtrącają się do rozmów, które Ciebie nie dotyczą. Nawet jeśli twoje intencje będą dobre, możesz niepotrzebnie znaleźć się w samym środku konfliktu i oberwać rykoszetem.

Zdrowie: Saturn, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że będziesz cieszył się dobrym zdrowiem i wyśmienitym samopoczuciem. Nie musisz się martwić, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci ten dzień.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Pod wpływem wydarzeń dzisiejszego dnia zmienisz zdanie o kimś z Twojego otoczenia. Gwiazdy nie mówią jednak, czy będzie to zmiana pozytywna czy negatywna, zalecają jednak ostrożność i czujność.

Praca i finanse:  W pracy bądź dziś zapobiegliwy i wszystko sprawdź dwa razy, zwłaszcza jeśli jesteś za coś odpowiedzialny. Planetarna aura dziś Ci nie sprzyja i łatwo o pomyłki, które mogą Cię wiele kosztować. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Możesz dziś czuć się nieco gorzej niż zwykle i narzekać na ból głowy. Zamiast jednak od razu sięgać po tabletki, wypróbuj naturalne metody radzenia sobie z tą dolegliwością. Masaż skroni czy napary z ziół powinny pomóc Ci poradzić sobie z tą dolegliwością.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz dziś liczyć na romantyczny i zaskakujący wieczór spędzony u boku bliskiej Ci osoby. Gwiazdy mówią, że atmosfera będzie tak gorąca jak gorące są letnie, lipcowe noce. Planetarna aura sprzyja miłości. 

Praca i finanse: Nie przejmuj się zbytnio małymi przeciwnościami losu, które mogą Ci się wydarzyć. Te drobiazgi i tak nie wpłyną na ostateczny wynik Twojej pracy, więc szkoda sobie szargać nerwów i psuć przez nie humoru.

Zdrowie: Dziś poczujesz wreszcie, że w pełni odzyskałeś spokój i harmonię wewnętrzną, których już nic nie będzie w stanie zaburzyć. Stare sprawy zamkniesz raz na zawsze i nie będziesz już do nich więcej wracać. Twój umysł jest otwarty na nowe.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Popołudnie to idealny czas, by zająć się sprawami rodzinnymi. Planetarna aura wyjątkowo Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że uda ci się zamknąć stare sprawy, które już od dłuższego czasu domagają się Twojej uwagi.

Praca i finanse:  Nie przejmuj się dziś każdą plotką, którą usłyszysz, bo Twoi rozmówcy mogą wcale nie być tak dobrze poinformowani jak Ci się wydaje. Zachowaj spokój i nie wpadaj w panikę. Gwiazdy mówią, że wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Planetarna aura Ci sprzyja, możesz więc bez przeszkód realizować wszystkie swoje dzisiejsze plany i zamierzenia. To będzie naprawdę dobry dzień.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Po południu zaległe i niedokończone sprawy, którymi nie zająłeś się wcześniej, mogą pokrzyżować Twoje plany na drugą część dnia i wieczór. Gwiazdy mówią, że to na pewno nie będzie spokojny dzień.

Praca i finanse:  Jeśli nie zabierzesz się solidnie do pracy od samego rana, zawalisz projekt, za który jesteś odpowiedzialny i nie dotrzymasz terminu jego zakończenia. Niestety gwiazdy mówią, że nie wymigasz się od konsekwencji tego zaniedbania.

Zdrowie: Wieczorem będziesz zmęczony i pozbawiony energii i chęci do zrobienia czegokolwiek. Nie oczekuj jednak, że Twoje otoczenie dostosuje się do Ciebie i będzie chciało spędzić wieczór w domu na narzekaniu.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Pamiętaj, że pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia. Przełącz więc myślenie na bardziej optymistyczne i odważnie spójrz w przyszłość. Gwiazdy mówią, że czeka Cię całe mnóstwo szczęśliwych chwil, a preludium do tego będzie już dziś.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie układać się dziś po Twojej myśli. W realizacji Twoich celów nie przeszkodzą Ci żadne niespodziewane wydarzenia, a wszystkie sprawy, za które jesteś odpowiedzialny, będą zmierzać do szczęśliwego finału.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Dobre samopoczucie zapewni Ci Saturn, który ma silny wpływ na Twoim niebie. To dobry znak. Planetarna aura Ci sprzyja i zapewnia wspaniały dzień.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na to, komu zwierzasz się ze swoich sekretów. Może okazać się bowiem, że osoba, której ufasz, wcale nie jest godna Twojego zaufania i wszystko, co jej mówisz, przekazuje dalej jako najlepsze ploteczki.

Praca i finanse: Twojego szefa trudno będzie dziś zadowolić, a wszystko, co zrobisz, i tak zostanie poddane ostrej krytyce. Staraj się tym jednak nie przejmować i nie brać tego zbytnio do siebie. To nie kwestia Twoich kompetencji, tylko złego humoru przełożonego.

Zdrowie:  Możesz dziś być nieco senny i czuć się przemęczony. To skutek niezbyt korzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Gwiazdy radzą, byś na drugą połowę dnia zaplanował sobie odpoczynek i relaks.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś ktoś bliski sprawi Ci przykrość. Wprawdzie nie będzie to nic wielkiego, ale zaczniesz zastanawiać się, jak długo można znosić ciągłe małe przytyki. Gwiazdy radzą, byś poważnie przemyślał przyszłość tej relacji.

Praca i finanse:  W pracy wszystkie sprawy będą toczyć się spokojnym i zwykłym rytmem. Nikt nie będzie wywierał na Tobie presji i Cię poganiał, dzięki czemu spokojnie zrealizujesz wszystkie swoje obowiązki, a efekty Twojej pracy zaskoczą nawet samego Ciebie.

Zdrowie: Możesz dziś czuć się przygnębiony i wpaść w mocno refleksyjny nastrój. Gwiazdy radzą, byś wyciszył swoje emocje, zrelaksował się, a potem na spokojnie przeanalizował wszystkie wydarzenia dzisiejszego dnia oraz wyciągnął wnioski.

W Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wdawaj się dziś z bliskimi w dyskusje zwłaszcza na tematy polityczne, bo gwiazdy mówią, że to może poważnie was poróżnić i sprawić, że Wasza znajomość zawiśnie na włosku. Nie warto ryzykować.

Praca i finanse:  W pracy uważaj dziś na kogoś, kto nigdy nie był dla Ciebie życzliwy, a dziś szczególnie będzie próbował Ci zaszkodzić. Miej się na baczności i nie pozwól sobie dziś na żadne niedociągnięcia ani nieprofesjonalne zachowanie.

Zdrowie: Uważaj dziś na to, co jesz. Jedzenie w pośpiechu, byle czego i w nieregularnych odstępach czasu może doprowadzić do niestrawności, a nawet poważniejszych kłopotów z żołądkiem. Dbaj dziś szczególnie o siebie.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 16 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś próbował przekonać się do relacji z kimś, kto nie wzbudza w Tobie większych emocji. Gwiazdy mówią, że to nie ma większego sensu. Jeśli nie czujesz chemii, a na czyjś widok nie masz maślanego spojrzenia, to się po prostu nie uda.

Praca i finanse:  Przez obowiązku zawodowe będziesz miał dziś mało czasu na rozmowy z bliską Ci osobą. Postaraj się lepiej zorganizować sobie czas pracy, bo liczba zadań do wykonania jest tylko dobrą wymówką. Wystarczy ułożyć sobie priorytety.

Zdrowie: Najwyższy czas zadbać o swoją dietę. Makarony i pizze, choć pożywne i smaczne, są też bardzo kaloryczne i mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoją sylwetkę. Z kuchni włoskiej wybieraj lepiej potrawy bardziej fit, np. wieloskładnikowe sałatki czy owoce morza.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 13 do 19 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris