Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 17 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

17.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, czy czwartek będzie Twoim szczęśliwym dniem? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 17 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś okaże się, że już od dłuższego czasu pała do Ciebie uczuciem ktoś, kto – jak Ci się wydawało – nigdy nie zwróciłby na Ciebie uwagi. Nie analizuj tego, tylko po prostu ciesz się swoim szczęściem.

Praca i finanse: Nie pozwól, by lenistwo stanęło Ci na drodze do osiągnięcia zawodowego sukcesu. Będzie to wprawdzie wymagało od Ciebie sporo wysiłku, ale gwiazdy mówią, że warto go podjąć. Nie poddawaj się.

Zdrowie:  Wybierz jeden niezdrowy nawyk, z którym chciałbyś zerwać, i zacznij od dziś. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy będą Cię wspierać, ale decyzję musisz podjąć Ty. Jeśli tylko będziesz konsekwentny, uda Ci się.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie bądź dziś zbyt ufny w stosunku do nowo poznanych osób. Zanim wejdziesz z nimi w bardziej zażyłe relacje, lepiej ich poznaj i dowiedz się o nich jak najwięcej. To pomoże Ci uniknąć rozczarowań.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych kieruj się dziś dobrem swoim i swojego zespołu, Pamiętaj, że bez życzliwych i kompetentnych ludzi wokół siebie niewiele zdziałasz, dlatego dbaj o ich interesy, a tym samym – o swój własny.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Nie musisz obawiać się, że Twoje plany pokrzyżują jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o Twoje dobre samopoczucie.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz bardzo empatyczny i wyrozumiały. Uważaj jednak, by nie pomylić tych dwóch cech ze… zwykłą głupotą. Jeśli ktoś po raz kolejny Cię zawiódł i tłumaczy to przeciwnościami losu, wierzenie w każdą kolejną historyjkę nie jest najmądrzejszym posunięciem.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układać się dziś po twojej myśli. Nie musisz obawiać się, że zaskoczą Cię jakieś przykre sytuacje, którym będziesz musiał sprostać. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą spokojny dzień.

Zdrowie:  Zadbaj o zdrowy sen. Kładź się o regularnych porach i przesypiaj przynajmniej 7 godzin. Nie zarywaj nocy i nie wstawaj – jeśli nie musisz – bladym świtem, bo taki rozregulowany rytm dobowy źle wpływa na Twoje samopoczucie i kondycję fizyczną.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś rozdarty wewnętrznie i nie będziesz w stanie nazwać tego, co czujesz ani podjąć żadnej wiążącej decyzji. Pora jednak się ogarnąć, bo ktoś już bardzo długo czeka na ruch z Twojej strony.

Praca i finanse: Nie marnuj dziś czasu na ploteczki przy kawie czy przeglądanie portali społecznościowych w czasie pracy. Będziesz miał sporo zajęć, więc jeśli chcesz ze wszystkim zdążyć, weź się do pracy.

Zdrowie: To jak się czujesz, przekłada się także na to, jak wyglądasz. Jeśli Twoje samopoczucie jest obniżone ciągle się czymś martwisz albo żyjesz w stresie, nie dziw się, że Twoja cera jest szara i wygląda na zmęczoną, a włosy – wypadają.  

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Kiedy ktoś półprawdy i ewidentne kłamstwa mówione w żywe oczy przedstawia Ci jako coś zupełnie normalnego i nie widzi nic złego w oszukiwaniu najbliższych, uciekaj od takiej osoby jak najdalej.

Praca i finanse: Ktoś życzliwy doniesie Ci, że pewna osoba z pracy robi Ci czarny PR. Nie pozwól na to. Weź ją na poważną rozmowę w cztery oczy i wyciągnij wszystkie asy z rękawa – masz ich przecież znacznie więcej niż ona.

Zdrowie: Na wieczór zaplanuj sobie odpoczynek i relaks. Poluzuj sobie cugle i bez wyrzutów sumienia po prostu poleniuchuj. Nie codziennie musisz przecież pracować, ogarniać bieżące sprawy czy trenować.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Jeśli dostrzegasz, że ktoś, na kim Ci zależy, dba tylko własne potrzeby, a o Twoich ciągle zapomina, nie angażuj się bardziej w tę relację. Na razie poobserwuj jego dalsze zachowanie.

Praca i finanse:  Nie zniechęcaj się, jeśli coś od razu Ci nie wychodzi. Nikt nie urodził się ekspertem w swojej dziedzinie i czasem potrzeba czasu, by osiągnąć perfekcję w tym, co się robi. Gwiazdy mówią, że niebawem Ci się to uda.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Czy naprawdę kilka tandetnych komplementów oraz szarmanckich, ale teatralnych gestów wystarczy Ci, by uznać, że ktoś jest wspaniałym materiałem na partnera? Czas chyba zejść na ziemię.

Praca i finanse: Ciągle próbujesz coś zrobić, ale cały czas Ci nie wychodzi? Może po prostu nie nadajesz się do tego i czas pomyśleć o zawodowej zmianie? Nie każdy przecież musi zajmować stanowisko kierownicze.

Zdrowie: Nadmierne wypadanie włosów, które dziś u siebie zauważysz, może być spowodowane wieloma problemami ze zdrowiem, np. chorobami tarczycy, a także stresem lub po prostu – zaawansowanym wiekiem.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach czeka dziś miły i pełen serdecznej atmosfery dzień spędzony u boku partnera. Single zaś mogą liczyć na ekscytujące spotkanie z kimś, kto kompletnie zawróci im w głowie.

Praca i finanse: Będziesz chciał porozmawiać dziś z szefem o podwyżce. Gwiazdy radzą jednak, byś wstrzymał się z tym. To nie jest najlepszy moment na taką rozmowę, która i tak nie przyniesie oczekiwanego efektu.

Zdrowie:  To dobry dzień, by zadbać o swoją dietę i zmodyfikować ją lekko pod zmieniającą się niebawem porę roku. Włącz do swojego menu więcej rozgrzewających przypraw i sycących posiłków takich jak zupy czy kasze.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Robisz wszystko, by dogodzić ukochanej osobie, a ta i tak jest ciągle niezadowolona i robi Ci wyrzuty z powodu błahych spraw? Zastanów się, czy to uczucie nie jest tylko jednostronne.

Praca i finanse: Zastanów się, co możesz zrobić, by rozwijać się zawodowo i poszerzyć swoje kompetencje? Teraz bardzo Ci się to przyda, więc każda wolną chwilę wykorzystaj na samorozwój. Opłaci Ci się to.

Zdrowie: Twoje nadmierna miłość do jedzenia może być dla Ciebie zgubna. Zastanów się, czy jedzenie nie jest dla Ciebie substytutem czegoś, czego brakuje Ci w życiu. Odkryj, co to jest, i uzupełnij swoje życie o brakujący element.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Wykorzystaj swój krytyczny zmysł do tego, by wesprzeć bliską Ci osobę i zmotywować do rozwoju. Nie okazuj tylko wyższości i dobieraj słowa tak, by krytyka była konstruktywna i nie podcięła komuś skrzydeł.

Praca i finanse:  Najlepszą inwestycją dzisiejszego dnia będzie inwestycja w samego siebie. Zapisz się na jakiś kurs, poczytaj branżową literaturę lub blogi i zrób wszystko, by poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a Ty będziesz mógł cieszyć się wspaniałym samopoczuciem i realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie traktuj ludzi instrumentalnie, bo karma wraca i kiedyś ktoś w ten sam sposób potraktuje Ciebie, a tego przecież byś nie chciał, prawda? Postępuj wobec ludzi tak, jak chciałbyś aby oni postępowali wobec Ciebie.

Praca i finanse:  Ktoś będzie niedowierzał Twoim umiejętnościom i wątpił w twoje kompetencje. Zamiast go przekonywać, po prostu pokaż mu, że się myli. Nic nie zrobi na nim takiego wrażenia, niż dowód w postaci czynów.

Zdrowie: Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, da Ci dziś potężny zastrzyk pozytywnej energii i sprawi, że wszelkie nieprzyjemne dolegliwości będą omijać Cię szerokim łukiem. Nie musisz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 17 września 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz dziś przejmującą nudę w swoim życiu i znów zaczniesz szukać nowych przygód. Gwiazdy mówią, że z Twoim talentem oratorskim i bogatą wyobraźnią nie będziesz musiał długo czekać na kolejną osobę, która wypełni Twój wolny czas.  

Praca i finanse: Będziesz czuł się dziś demotywowany i niechęcony do pracy. Będzie towarzyszyło Ci poczucie, że stać Cię na wiele więcej niż to, co teraz robisz, Skoro tak, to może najwyższy czas to pokazać?

Zdrowie: Choć czujesz się dobrze i nie masz powodów, by narzekać na swoje zdrowie, pamiętaj, że nie jesteś już nastolatkiem, a Twój organizm zmienia się i potrzebuje więcej odpoczynku niż dawniej. Zapewnij mu go.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 14 do 20 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris