Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 18 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

18.06.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, co na dziś przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Przeczytaj horoskop na czwartek 18 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował zaprzeczać faktom i mówić Ci, że to, co widzisz, nie jest prawdą. Nie pozwól sobie na to. Dąż do poznania prawdy, nawet jeśli miałaby być bolesna.

Praca i finanse: Nie bądź dziś zbyt krytyczny wobec innych, bo możesz niechcący podciąć komuś skrzydła i sprawić, że dobre pomysły nawet nie będą miały szansy ujrzeć światła dziennego. Gwiazdy radzą, byś wysłuchał w spokoju tego, co inni mają do powiedzenia.

Zdrowie: Nie musisz się martwić dziś swoim zdrowiem. Planetarna aura Ci sprzyja, a wszystko będzie się układać po Twojej myśli. Nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemnych dolegliwości.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie bądź dziś zbyt krytyczny wobec swoich bliskich. Pamiętaj, że nagroda i pozytywna motywacja przynosi lepsze efekty niż karania i ciągłe krytykowanie. Gwiazdy radzą, byś wspierał swoich bliskich, zamiast ich dołować.

Praca i finanse: To dobry dzień na prace wymagającą planowania budżetu i drobiazgowych obliczeń. Planetarna aura sprzyja skrupulatności i dokładności, dlatego możesz być pewien, że nie popełnisz żadnego krytycznego błędu.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś żadnych kłopotów ze zdrowiem. Gwiazdy zapowiadają Ci przyjemny dzień i radzą, byś dobrze go wykorzystał, np. na realizację planów, które odkładasz od jakiegoś czasu na później.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś wspierający i empatyczny wobec bliskiej osoby, która bardzo potrzebuje twojego wsparcia. Nie zostawiaj jej samej z problemami i postaraj się pomóc najlepiej, jak potrafisz. Wsparcie dobrym słowem też się liczy.

Praca i finanse: Twoja pracowitość i dokładność zostanie dziś doceniona. Możesz spodziewać się słów uznania od szefa oraz propozycji nowych wyzwań zawodowych. Przyjmij ją, bo oferta jest opłacalna, również finansowo.

Zdrowie: Uspokój dziś emocje i trzymaj nerwy na wodzy. Nowe wyzwania, którym musisz sprostać, mogą prawić, że będą targały Tobą sprzeczne uczucia, ale spróbuj nad tym zapanować. Twoimi sprzymierzeńcami są spokój i opanowanie.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dylemat, z kim spędzić dzisiejszy dzień. Gwiazdy radzą, byś w tej kwestii kierował się wyłącznie sercem i to jemu zaufał, podejmując decyzję. Nie będziesz tego żałował.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych – przeciwnie niż uczuciowych – kieruj się dziś wyłącznie rozsądkiem. Emocje to bardzo zły doradca, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą poważne interesy i transakcje opiewające na wysokie kwoty.

Zdrowie: Na wieczór zaplanuj relaks. Przyda Ci się po tak intensywnym dniu. Gwiazdy mówią, że najlepszym sposobem na odpoczynek będzie aktywność fizyczna i ruch na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie dziś o Ciebie bardzo zazdrosny. Nic dziwnego, bo dasz mu ku temu powody. Będziesz dziś skłonny do flirtu, a Twoje zniewalające spojrzenie zwróci uwagę płci przeciwnej. Planetarna aura sprzyja szczęściu w sprawach sercowych.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie układało się po twojej myśli. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura Ci sprzyja, a Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by żadne przeszkody nie stanęły dziś na Twojej zawodowej drodze.

Zdrowie: Będziesz dziś w cudownym nastroju. Dzięki przychylnemu układowi planet będziesz mieć mnóstwo sił witalnych i magnetyzmu, który będzie przyciągał do Ciebie ludzi. Zapowiada się naprawdę dobry dzień.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Łatwo będzie Ci dziś zawrócić w głowie. O ile dla singli to doskonała wiadomość i szansa na ciekawą relację, o tyle Raki w związkach mogą ściągnąć na siebie kłopoty. Uważajcie zwłaszcza na uroczego Bliźniaka, któremu nie sposób się oprzeć.

Praca i finanse: Trzymaj dziś cały czas rękę na pulsie, monitoruj przebieg najważniejszych zadań, które Ci powierzono, i reaguj natychmiast, kiedy zauważysz, że coś idzie niezgodnie z planem. Dzięki takim działaniom unikniesz kłopotów.

Zdrowie: Możesz być dziś rozkojarzony, a w Twoim sercu będzie tak wiele emocji, że sam nie będziesz sobie w stanie z nimi poradzić. Aby się wyciszyć i poukładać sobie wszystko w głowie, gwiazdy radzą, byś porozmawiał szczerze z przyjacielem.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Do Lwów w związkach dotrze dziś bolesna prawda o tym, że z partnerem nie łączy Was nic więcej poza sprawami związanymi ze wspólnym prowadzeniem gospodarstwa domowego. Single mogą zaś liczyć na poznanie ciekawej osoby, która zawróci im w głowie.

Praca i finanse:  Nie zazdrość innym talentów i sukcesu, a zamiast knuć intrygi przeciw tym, którym powodzi się lepiej, po prostu weź się do pracy. Sukces nie przychodzi sam, a jest wynikiem wysiłku i pracy, często wieloletniej. Pora zakasać rękawy.

Zdrowie:  Twoje samopoczucie nie będzie dziś najlepsze. Twoją wewnętrzną harmonię zaburzą dziś negatywne uczucia takie jak złość, zazdrość i zawiść. Gwiazdy radzą, byś oczyścił z nich swoje wnętrze, bo zatruwają one twoje serce i umysł.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Pannom w związkach partner przyzna dziś rację w pewnej ważnej dla was sprawie, co rozwiąże narastający między wami konflikt. Single mogą spodziewać się dziś zaskakującej propozycji od kogoś, kogo od dawna macie na oku.

Praca i finanse:  Nie przywiązuj się do starych schematów i nie broń zaciekle przed zmianami. Gwiazdy mówią, że zmiany są dobre, a powiem świeżości w życiu zawodowym dobrze Ci zrobi i pomoże ruszyć do przodu na zawodowej ścieżce.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrym nastroju, a twoje samopoczucie będzie bez zarzutu. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować swoje dzisiejsze plany. Gwiazdy radzą, byś otworzył swój umysł na to, co nowe, i przestał się bać zmian.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne:  W miłości czas na nowe przygody. Zamknij za sobą stare rozdziały i odważnie rusz przed siebie. Planetarna aura sprzyja miłosnym uniesieniom, a gwiazdy mówią, że możesz poznać dziś kogoś interesującego.

Praca i finanse: Planetarna aura sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych i negocjacjom. Paradoksalnie to także dobry moment na poszukiwanie nowych wyzwań zawodowych, zwłaszcza jeśli pracujesz w branży związanej z nowymi technologiami.

Zdrowie:  Irracjonalne lęki, które możesz dziś odczuwać, mogą mieć głębsze przyczyny. Jeśli nie jesteś w stanie sobie z nimi sam poradzić, gwiazdy radzą, byś skonsultował się ze specjalistą i spróbował rozwiązać swój problem.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne:  Uważaj, by podczas towarzyskich rozmów nie mówić cały czas o pracy. Nawet jeśli macie z bliskimi czy znajomymi wspólne tematy zawodowe, czas prywatnych spotkań poświęćcie sprawom związanym z życiem osobistym.

Praca i finanse:  Ktoś starszy zwróci Ci dziś uwagę na jakość Twojej pracy. Nie odbieraj tego jako atak i nie bierz zbytnio do siebie. Jeśli zamiast się obrażać, posłuchasz dobrej rady, poprawisz swoje wyniki w pracy i zyskasz uznanie szefa.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś swoim zdrowiem. Planetarna aura Ci sprzyja, a dzisiejszego dnia nie zakłócą żadne niespodziewane dolegliwości. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś naprawdę rozchwytywany, a propozycje towarzyskie posypią się lawinowo. Korzystaj z nich bez wahania, nie zapomnij jednak o pewnej nieśmiałej osobie, której od dawna obiecujesz spotkanie. Nie rozczaruj jej.

Praca i finanse: Swoje plany zawodowe trzymaj na razie w tajemnicy i nie wyjawiaj ich nikomu, nawet tym, którzy wydają Ci się w pracy twoimi sprzymierzeńcami. Spokojnie doprowadź wszystko do końca i dopiero wtedy pochwal się sukcesem.

Zdrowie: To dobry dzień na ćwiczenie jogi. Nawet jeśli nigdy tego nie robiłeś, gwiazdy radzą, byś spróbował. To doskonały sposób na relaks i wyciszenie swojego wnętrza, a także na utrzymanie atrakcyjnej sylwetki.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 18 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś ze zdziwieniem odkryjesz, że nie możesz tylko brać, nie dając nic w zamian. I choć taki układ jest dla Ciebie bardzo wygodny i przynosi Ci korzyści z wielu powodów, to pamiętaj, że bilans zysków i strat musi się równoważyć obu stronom.

Praca i finanse: Choć nad twoimi sprawami zawodowymi na razie nie widać żadnych czarnych chmur i możesz spać spokojnie, to gwiazdy zalecają rozwagę przy podejmowaniu większych zobowiązań finansowych i długoterminowych inwestycji. 

Zdrowie:  Uważaj dziś na swoje zęby. Gwiazdy radzą, byś nie unikał twardych potraw i uważał na pestki w owocach, bo posiłek może skończyć się bólem oraz potrzebą nagłej i nieplanowanej wizyty u stomatologa.

Przeczytaj także: Horoskop na czerwiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 15 do 21 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris