Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

20.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w czwartek 20 sierpnia? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli coś dla kogoś robisz, to czerp z tego radość, ale nie oczekuj pochwał i podziękowań ani nie wypominaj komuś, jak bardzo się dla niego poświęcasz. Jeśli masz zamiar to robić, lepiej zajmij się sobą.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dziś dobry i spokojny dzień. Szef nie będzie wywierał na Tobie presji czasu, przez co będziesz mógł spokojnie i dokładnie wykonać wszystkie swoje zadania, a nawet nadrobić zaległości.

Zdrowie:  Źródłem frustracji, które odczuwasz i przez które jesteś w słabszej kondycji fizycznej, jesteś Ty sam i Twoja roszczeniowa postawa wobec świata. Zmień to, a poczujesz się lepiej sam ze sobą i znów uśmiechniesz do ludzi.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach prywatnych wszystko będzie toczyć się po Twojej myśli. Możesz liczyć na bardzo sympatyczne popołudnie spędzone w gronie przyjaciół na długich rozmowach i pasjonujących opowieściach.

Praca i finanse: Będziesz musiał dziś rozsądzić poważny konflikt w zespole. Pamiętaj, by być sprawiedliwym i opowiedzieć się po stronie tej osoby, która faktycznie ma rację, a nie kierować prywatnymi sympatiami.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie da Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Nie musisz się o nic martwić – gwizdy zapewniają, że Twoich planów na dziś nie pokrzyżują żadne nieprzyjemne dolegliwości. Możesz bez przeszkód realizować to, co sobie zamierzyłeś.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś poczucie, że bliska Ci osoba kompletnie Cię nie słucha i za nic ma sobie Twoje zdanie i Twoje potrzeby. Czas dać temu wyraźny sprzeciw, bo w przeciwnym razie będziesz ciągle na drugim planie.

Praca i finanse:  Staraj się dziś unikać sytuacji konfliktowych, a jeśli już znajdziesz się w takiej – zachowaj neutralność i nie opowiadaj się po żadnej ze stron, bo możesz oberwać rykoszetem za niewinność.

Zdrowie:  Będziesz dziś czuł się zmęczony i przytłoczony problemami domowymi i zawodowymi, dlatego na drugą część dnia koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek i zrelaksuj się w taki sposób, w jaki lubisz najbardziej.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wracaj do przeszłości i przestań żyć nadzieją, że ona kiedyś wróci, bo mocno się rozczarujesz. Zamknij za sobą ten rozdział i skup się na teraźniejszości i przyszłości – to na nie masz jeszcze jakiś wpływ.

Praca i finanse:  Gwiazdy przestrzegają Cię dziś przed nawiązywaniem zbyt bliskich i zażyłych relacji ze współpracownikami, a zwłaszcza z podwładnymi. Przez to może Ci być trudniej wyegzekwować od nich wykonanie obowiązków.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie, a żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Twoich planów. Możesz bez obaw realizować wszystko, co sobie zamierzyłeś i po prostu cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jedyną osobą, o której powinieneś dziś myśleć, jesteś Ty sam. Gwiazdy zalecają szczyptę zdrowego egoizmu, bo w przeciwnym razie inni wejdą Ci na głowę i przytłoczą swoimi emocjami i problemami.

Praca i finanse: Zapowiada się dziś dobry, choć pracowity dzień. Będziesz mieć mnóstwo rzeczy do zrobienia, więc od rana zakasaj rękawy i weź się ostro do pracy. Dzięki temu uda Ci się zrobić wszystko perfekcyjnie i na czas.

Zdrowie: Odczujesz dziś dramatyczną potrzebę samotności i odcięcia się od wszystkich problemów i emocji innych osób. Nie wahaj się tego zrobić. Spędź popołudnie i wieczór w najlepszym, czyli własnym towarzystwie.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień, by odezwać się do starych znajomych, z którymi od dawna nie miałeś kontaktu. Okaże się, że oni też od dawna nosili się z zamiarem zadzwonienia do Ciebie. Miłe pogaduszki o starych dobrych czasach poprawią Ci humor.

Praca i finanse:  Nie irytuj się, jeśli szef nie wybierze dziś Twoich pomysłów do realizacji, tylko kogoś innego. To nie znaczy, że twoje idee były gorsze. Po prostu z jakichś powodów inne pomysły sprawdza się lepiej w danej sytuacji.

Zdrowie:  Gwiazdy ześlą Ci dziś mnóstwo dobrej energii i pozytywnych wibracji. Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie popsują Ci tego dnia i możesz bez przeszkód realizować swoje wszystkie plany. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz się dziś zachowywać jakby cały świat kręcił się wokół siebie i będziesz wymagać, by każdy robił to, czego Ty chcesz. Nie zdziw się, że przez takie zachowanie ludzie coraz mniej chętnie będą spędzać z Tobą czas.

Praca i finanse: Szef wyznaczy Ci dziś nowe zadania, a Ty nie będziesz wiedział, jak sobie z nimi poradzić. Zamiast udawać, że pozjadałeś wszystkie rozumy, lepiej po prostu poproś o pomoc kogoś bardziej doświadczonego. W przeciwnym razie możesz popełnić poważny błąd.

Zdrowie: Twoje zdrowie da Ci dziś mocno we znaki. Możesz spodziewać się nieprzyjemnej kumulacji nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, przez co będziesz musiał zrewidować swoje plany na popołudnie i wieczór.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Jeśli czegoś nie chcesz robić, powiedz to otwarcie, ale grzecznie i z poszanowaniem uczuć innych osób. Nie strzelaj natomiast fochów i nie każ się innym domyślać, o co Ci chodzi.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i przyjemny dzień. Będziesz miał czas zarówno na porządne i dokładne wykonanie swoich obowiązków, jak i na poplotkowanie przy kawie ze współpracownikami.

Zdrowie:  Musisz zdać sobie sprawę, że chyba nie ma na świecie ludzi, którzy są w stu procentach zdrowi i którym nigdy nic nie dolega. Zamiast więc skupiać się na tym, co Ci jest, ciesz się z tego, co jest w Twoim życiu dobre, bo takich rzeczy jest naprawdę wiele.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zastanów się dziś, co tak naprawdę czujesz do kogoś, kto nie ukrywa, że mu na Tobie zależy. Dla tej osoby to coś więcej niż zwykła znajomość, a dla Ciebie? Czy potrafisz odwzajemnić mu się tym samym?

Praca i finanse: W pracy wykaż się dziś lojalnością wobec szefa i na spotkaniu trzymaj z nim wspólny front. Możesz być pewien, że Ci się to opłaci i że przełożony doceni Twoją postawę. Przygotuj się jednak na to, że ktoś inny może mieć Ci to za złe.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Nie musisz się o nic martwić i możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś odmówi Ci dziś Twojej propozycji spotkania, nie bierz jednak tego do siebie i nie obrażaj się. Ta osoba ma ku temu bardzo ważny powód i zamiast wyrzutów z Twojej strony, chciałaby usłyszeć, że ją rozumiesz.

Praca i finanse:   Nie irytuj się tym, że ktoś przekazuje Ci krytyczne uwagi odnośnie do Twojej pracy, i nie odbieraj tego personalnie. Konstruktywna krytyka może pomóc Ci stać się jeszcze lepszym specjalistą w swojej dziedzinie.

Zdrowie:  To idealny dzień, by pomyśleć o tym, co możesz zrobić, by zmienić swój styl życia na zdrowszy. Zastanów się nad zmianą diety czy wprowadzeniem do swojego harmonogramu dnia regularnych codziennych treningów.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wymuszaj na innych rzeczy, które chcesz, płaczem czy smutna miną, bo to szantaż emocjonalny, który tylko pogarsza stan waszej relacji. Opowiedz otwarcie o swoich potrzebach i zachowuj się dojrzale.

Praca i finanse: Nie zachowuj się, jakbyś był alfą i omegą i spokojnie wysłuchaj tego, co mają do powiedzenia inni. Może się okazać, że mają oni sporo racji, a ich uwagi mogą pomóc Ci poprawić efekty twojej pracy.

Zdrowie: Planetarna aura sprzyja tym, którzy chcą rzucić swoje nałogi. Jeśli dziś podejmiesz decyzję, gwiazdy będą wspierać Cię w Twoim postanowieniu i możesz być pewien, że uda Ci się w nim wytrwać.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 20 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś w melancholijnym nastroju skorym do wspomnień i snucia wizji z przeszłości. Dotrze do Ciebie, że tylko to Ci zostało, bo nie wykorzystałeś dobrze szansy, którą dały Ci gwiazdy.

Praca i finanse: W pracy unikaj dziś sytuacji konfliktowych, zwłaszcza sprzeczek z szefem. Gwiazdy mówią, że nawet jeśli masz inne zdanie, lepiej zachować je dla siebie i dla świętego spokoju wykonać polecenia przełożonego.

Zdrowie: Zamiast zazdrościć innym doskonałej sylwetki, podejmij wyzwanie i sam zacznij działać. Odłóż na bok wymówki, ułóż plan treningowy i sumiennie i konsekwentnie go realizuj. Możesz być pewien, że efekty przerosną Twoje oczekiwania.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris