Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 21 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
21.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku będą mieć dziś szczęście w miłości, pracy, finansach i zdrowiu, a które powinny na siebie uważać? Przeczytaj horoskop na czwartek 21 maja i dowiedz się, jaki będzie ten dzień.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś Twoje sprawy sercowe weźmie pod swą opiekę Wenus, a to dobry znak. Wagi w związkach mogą liczyć na harmonię i dobre porozumienie z partnerem. Single – na udane randki.

Praca i finanse:  Nie zabraknie Ci dziś dobrych pomysłów, które usprawnią codzienną pracę twojego zespołu i sprawią, że będziecie działać wydajniej. Twoi współpracownicy będą Ci za to wdzięczni.

Zdrowie:  Włącz do swojej diety czosnek. To naturalny antybiotyk, który ma działanie przeciwzapalne, pomaga zwalczyć drobnoustroje i wolne rodniki. Dodawaj go często do potraw i zadbaj o swoją odporność.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach mogą dziś narzekać na monotonię i nudę. Single zaś powinny przygotować się na ekscytującą niespodziankę ze strony kogoś, do kogo mocniej bije ich serce.

Praca i finanse: W pracy będziesz dziś efektywny i skuteczny. W osiągnięciu celu pomoże Ci życzliwa osoba spod znaku Strzelca. Skorzystaj z jej pomocy, a pod koniec dnia będziesz mógł świętować sukces.

Zdrowie:  Spędź dziś trochę więcej czasu w kuchni i przygotuj kilka zdrowych dań, które będzie można zamrozić i zostawić na później. Dzięki temu łatwiej będzie Ci dbać o zdrowe odżywienia w kolejnych dniach.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W Twoim życiu uczuciowym zapanuje spokój, harmonia i stabilizacja bez względu na to, czy jesteś w związku, czy nadal szukasz swojej drugiej połówki. Możesz bez obaw cieszyć się tym dniem, bo na horyzoncie nie widać żadnych czarnych chmur.

Praca i finanse: Będziesz dziś potrafił jasno określić cele, do których dążysz, oraz drogę do ich zdobycia i konsekwentnie realizować swój plan. Gwiazdy Ci sprzyjają i gwarantują, że nie zabraknie Ci motywacji do działania.

Zdrowie:  Dbaj o swój kręgosłup. Nie dźwigaj ciężkich rzeczy, bo może się to skończyć bólem, a nawet poważniejszymi problemami z kręgosłupem lędźwiowym.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Byki w długoletnich związkach powinny nastawić się na to, że ich uczucia wybuchną na nowo, ale… do kogoś innego. Będziesz musiał bardzo walczyć ze sobą, żeby nie ulec pokusie. Single mają szansę na przyjemny flirt.

Praca i finanse:  W Twojej głowie zrodzi się dziś cała masa oryginalnych pomysłów. Niestety żaden z nich nie zyska aprobaty szafa i zespołu, przez co możesz poczuć się niedoceniony i zdemotywowany.

Zdrowie:  Bóle głowy, które ostatnio odczuwasz wieczorami, mogą być spowodowane nadmiernym stresem. Wypróbuj techniki relaksacyjne i stosuj je zawsze tedy, kiedy odczuwasz napięcie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Na Twoim niebie dojdzie dziś do kosmicznych przetasowań, co jest jednoznacznie dobrą wiadomością. Możesz spodziewać się nagłych zwrotów akcji i ekscytujących przygód, czyli wszystkiego, co lubisz najbardziej.

Praca i finanse:  W pracy będziesz skuteczny i nie do pokonania. Odważnie będziesz iść do wyznaczonego sobie celu i biada temu, kto spróbuje stanąć dziś na Twojej drodze. Zdecydowanie lepiej tego nie robić.

Zdrowie:  Będziesz dziś w wyjątkowo dobrym nastroju, którego absolutnie nic nie będzie mogło zepsuć. Twoje promienne poczucie humoru udzieli się też innym z Twojego otoczenia.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Możesz dziś liczyć na przychylność Wenus w Twoich sprawach sercowych. Wpływ tej planety doda Ci odwagi do wyznania długo skrywanych uczuć. Nie musisz bać się odrzucenia.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych to doskonały dzień na prezentowanie swoich racji. Jeśli masz pomysł na zmianę w organizacji firmy i od dłuższego czasu wahasz się, czy przedstawić go szefowi, zrób to dziś.

Zdrowie: Zacznij jeść więcej przetworów z pomidorów. To doskonałe źródło potasu oraz likopenu, który jest przeciwutleniaczem i zwalcza wolne rodniki.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Gwiazdy radzą, być zastanowił się dziś nad przyszłością swojego związku oraz tym, czy chcesz go kontynuować w takiej formie jak obecnie. Single mogą liczyć na miłą rozmowę z kimś, kogo dawno nie widziały.

Praca i finanse: Dziś możesz spodziewać się kilku napiętych sytuacji w pracy, do rozwiązania których przyda się talent dyplomatyczny. Niestety nie jest to Twoja najmocniejsza cecha, więc lepiej zostaw to innym.

Zdrowie:  Kłopoty z pamięcią, które ostatnio miewasz, mogą być wynikiem przewlekłego stresu lub tego, że nie ćwiczysz jej odpowiednio. Trenuj swój umysł, czytając książki, rozwiązując krzyżówki lub sudoku.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś na własnej skórze odczujesz, co znaczy przysłowie mówiące, że stara miłość nie rdzewieje. Ktoś, do kogo dawniej Twoje serce biło mocniej, stanie znów na Twojej życiowej ścieżce. Tylko od Ciebie zależy, co z tym zrobisz.

Praca i finanse: W pracy przyjdzie Ci dziś zawalczyć o swoje. Zrób to odważnie i konsekwentnie, a możesz podziewać się, że dostaniesz znacznie więcej niż chciałeś. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Jedz więcej natki pietruszki. To prawdziwa bomba witaminowa, dzięki której będziesz zdrowszy i szybko zgubisz zbędne kilogramy, a Twoja skóra będzie wyglądać pięknie i promiennie.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz dziś bujać w obłokach i łatwo będzie Ci pomylić rzeczywistość z iluzją. Bądź ostrożny, bo pomyłka może Cię wiele kosztować i spowodować rozczarowanie, którego długo nie zapomnisz.

Praca i finanse: Będziesz potrzebować motywacji do działania i tego, by wreszcie ruszyć z miejsca i zrobić duży krok na przód na swojej zawodowej ścieżce. Gwiazdy radzą, byś zainspirował się biografiami znanych ludzi, którzy odnieśli sukces.

Zdrowie:  Nie zapominaj dziś o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Dzień będzie dość intensywny, więc miej przy sobie cały czas butelkę wody, by wieczorem nie musieć zmagać się z nieprzyjemnymi skutkami odwodnienia.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Gwiazdy mówią, że dziś Twoje miłosne ścieżki – dotąd mocno skomplikowane – nareszcie się wyprostują i wszystko zacznie układać się po Twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Praca i finanse:  Pamiętaj, że porażki czasem uczą więcej niż sukcesy. Dlatego nawet trudne lekcje, które dziś otrzymasz, przyjmij z wdzięcznością i wyciągnij z nich wnioski na przyszłość.

Zdrowie: Gwiazdy zalecają Ci zadbać dziś o swój wizerunek. Zmień fryzurę, styl ubierania się czy makijaż. To nie tylko wpłynie pozytywnie na Twój wygląd i odbiór Ciebie przez innych, lecz także na Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na słowa i dobieraj je rozważnie. Nieopatrznie wypowiedziane zdanie, nawet bez złych intencji, może doprowadzić do kłótni z kimś bliskim. Lepiej tego uniknąć.

Praca i finanse: W pracy trzymaj dziś język za zębami i pilnuj się, by nie zdradzić sekretów, które ktoś powierzył Ci w zaufaniu. Jeśli to zrobisz, możesz na tym wiele stracić, nie tylko zawodowo.

Zdrowie: Uważaj dziś na siebie i unikaj ryzykownych sytuacji, które mogą narazić Twoja zdrowie na szwank. Gwiazdy zalecają wstrzymanie się dziś od uprawiania sportu, wykonywania prac na wysokościach i szybkiej jazdy samochodem.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 21 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli w uczuciach trafiłeś w szóstkę w totka, nie rezygnuj z niej i zrób wszystko, by była Twoja. Chyba że jesteś altruistą i wolisz, aby Twoją nagrodę odebrał ktoś inny. Wybór należy do Ciebie.

Praca i finanse:  Musisz nauczyć się odróżniać w pracy sytuacje, w których szczerość jest absolutnie wskazana, od tych, w których lepiej nie mówić za dużo. Przychodzi Ci to z wielkim trudem, a pomyłki mogą być bardzo kosztowne.

Zdrowie:  Poznaj dziś cudowną moc ashwagandhy. Ten niesamowity korzeń doskonale radzi sobie ze zwalczaniem objawów chronicznego zmęczenia, zniechęceniem i sezonowym obniżeniem nastroju. Pomaga również w walce ze stresem.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris