Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 22 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

22.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku będą cieszyć się dziś przychylną planetarną aurą, a które powinny raczej na siebie uważać? Poznaj horoskop na czwartek 22 października 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś bardzo rozemocjonowany. Byle słowo czy bardziej troskliwy gest będą w stanie wzruszyć Cię do łez. Uważaj tylko, by nie przez to nie pomylić zwykłej uprzejmości z prawdziwą miłością.

Praca i finanse: Postaraj się pomóc dziś komuś, kto nie do końca radzi sobie ze swoimi obowiązkami. Gwiazdy mówią, że szef doceni taką koleżeńską i otwartą postawę i wynagrodzi Cię za Twoją życzliwość.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a Ty będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach mogą liczyć dziś na bardzo miły dzień, pełen czułych gestów ze strony partnera. Single zaś docenią to, że… są singlami i na razie zawieszą poszukiwania swojej drugiej połówki.

Praca i finanse: Bądź dziś sprawiedliwy, oceniając swoich współpracowników i doceń tych, na których zawsze możesz liczyć. Zadbaj o to, by odpowiednio ją wynagrodzić i podnieść jej motywację do dalszego działania.

Zdrowie:  Ogranicz spożycie kawy, która niekorzystanie wpływa na Twój układ pokarmowy. Jeśli nie jesteś w stanie funkcjonować bez filiżanki małej czarnej, wypróbuj inne pobudzające napary, np. mocną czarną herbatę lub yerba mate.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz musiał dziś wybrać między dwiema bliskimi Ci osobami. Nie będzie to łatwe, tym bardziej, że one obie bardzo Cie potrzebują. Podejmując decyzję kieruj się sercem, a nie rozumem.

Praca i finanse: Pomyśl o swoim rozwoju i chętnie przyjmij propozycję szefa, który zaoferuje Ci doskonalenie Twoich zawodowych umiejętności. To może sprawić, że uda Ci się awansować, a także podnieść swoją pozycję w pracy.

Zdrowie:  Dbaj o siebie i wzmacniaj swoją odporność, bo teraz nie trudno o jesienne przeziębienia. Warto sięgnąć po tran i przyjmować go codziennie, lub włączyć do swojej diety naturalne antybiotyki, takie jak na przykład czosnek.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Samotne Byki spojrzą dziś bardziej przychylnym okiem na kogoś, kto od dawna zabiegał o Wasze względy. Gwiazdy mówią, że warto dać szansę tej osobie. Byki w związkach będą skupione bardziej na swoich potrzebach niż partnera – to może doprowadzić do konfliktu.

Praca i finanse: Nie wierz w plotki, które możesz dziś usłyszeć o swoim współpracowniku, którego zawsze bardzo ceniłeś. Ktoś powodowany zawiścią próbuje zaszkodzić tej osobie i zepsuć jej dobrą reputację.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że popsują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz, że wreszcie zaczynasz nowy, znacznie lepszy etap w swoim życiu prywatnym i że nikt ani nic nie powstrzyma Cię przed zrealizowaniem swoich marzeń. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse:  Uważaj dziś w pracy na niesłownych ludzi, którzy najpierw coś obiecują, a potem wypierają się swoich słów. Unikaj ustalania ważnych kwestii w rozmowie, zwłaszcza na osobności, i staraj się wszystko mieć na piśmie.

Zdrowie: Dbaj o swój spokój, bo nadmiar stresu, którego ostatnio doświadczasz, może niebawem niekorzystanie odbić się na twoim ogólnym samopoczuciu i zdrowiu. Postaraj się nie przejmować tym, na co nie masz wpływu.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz musiał wyjaśnić pewne spory z bliską Ci osobą. Jeśli jednak zrobisz to odpowiednio delikatnie, uda Ci się rozwiązać tę sytuację bez kłótni i wzajemnych pretensji. Twoją siłą jest spokój.

Praca i finanse:  Wpadniesz dziś na pomysł, jak usprawnić pracę nie tylko swoją, lecz także swoich współpracowników. Ida Ci się wcielić Twój pomysł w życie, a wszyscy będą Ci bardzo wdzięczni. Staniesz się dziś bohaterem.

Zdrowie: Nie bagatelizuj drobnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, które możesz dziś odczuwać. Lepiej skonsultuj się z lekarzem i sprawdź, czy to na pewno zwykła niestrawność, a nie coś poważniejszego.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą cieszyć się niczym nie zachwianą harmonią w relacjach z partnerem i uwierzą w to, że stanowią perfekcyjny zespół. Single mogą spodziewać się zaproszenia na randkę.

Praca i finanse: Będziesz dziś mieć ważne wystąpienie lub konferencję, na której będziesz musiał zaprezentować osiągnięcia swojej firmy. Jeśli nie przygotujesz się porządnie do tego wystąpienia, możesz skompromitować nie tylko siebie, lecz także szefa.

Zdrowie: Możesz odczuwać dziś spadek formy, a to za sprawą niezbyt korzystnego układu Marsa w twoim znaku. Niestety nic nie będzie w stanie poprawić Ci humoru i sprawić, byś poczuł się lepiej. Musisz to po prostu przeczekać.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zastanów się nad swoim stosunkiem do bliskiej Ci osoby. Z jednej strony mówisz, że jest dla Ciebie ważna i chcesz, aby była szczęśliwa, a z drugiej ranisz ją ciągle krytycznymi słowami i nigdy nie wspierasz.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Nikt i nic nie będzie w stanie przeszkodzić Ci dziś w dotarciu do Twojego celu, który sobie wyznaczyłeś jakiś czas temu. Nie musisz się o nic martwić.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Będziesz cieszyć się świetną formą i wspaniałym samopoczuciem. Nie musisz się o nic martwić, bo wszystko będzie układać się po twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie składaj dziś obietnic, których wcale nie masz zamiaru dotrzymać. Ktoś bardzo przywiąże się do twoich słów i może być rozczarowany, gdy okaże się, że tylko on wziął je na poważnie.

Praca i finanse: Dziś docenisz swoją pracę i uznasz, że całkiem ją lubisz. To wszystko za sprawą nowych wyzwań, które szef postawi przed Tobą. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć skrzydła i nauczyć się nowych rzeczy.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i nie musisz martwić się, że jakiekolwiek nieprzyjemne dolegliwości Ci je pokrzyżują.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś dotrze do Ciebie, że osoba, na której Ci zależy, nie czuje do Ciebie tego samego. Nie skreślaj jej jednak – gwiazdy mówią, że ta relacja ma doskonałe zadatki na świetną przyjaźń. Rozważ to.

Praca i finanse:  Nie licz na to, że ktoś będzie motywował Cię do działania i ciągle popychał do przodu. Jesteś dorosły, więc zapał do samorozwoju musisz znaleźć wewnątrz siebie, zamiast czekać na to, aż ktoś Cię do czegoś popchnie.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a Ty nie będziesz musiał się o nic martwić. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą dobre zdrowie.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Strzelce w zawiązkach będą dziś zazdrosne o każdą osobę płci przeciwnej, która chociażby uśmiechnie się do ich partnera. To może wywołać poważny konflikt. Single mogą liczyć na udaną randkę.

Praca i finanse: Nie bagatelizuj poleceń szefa i nie odkładaj ich wykonania na koniec dnia, bo możesz nie zdążyć zrobić wszystkiego, a tym samym bardzo rozczarować swojego przełożonego. Najlepiej od razu zabierz się za ich wykonanie.

Zdrowie: Twoim zdrowiem opiekuje się dziś Jowisz, a to bardzo dobry znak. Nie musisz obawiać się, że Twoje plany zostaną pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 22 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zamiast użalać się nad sobą, że ktoś sprzątnął Ci sprzed nosa chodzący ideał, spójrz prawdzie w oczy i przyznaj sam przed sobą, że to Ty całkowicie zawaliłeś sprawę, przez długi czas bagatelizując wszystkie komunikaty, które ta osoba do Ciebie kierowała.

Praca i finanse: Stworzysz dziś perfekcyjnie działający zespół z pewną osobą, którą od zawsze podziwiałeś i uważałeś za niezwykle zdolną i doskonale wywiązującą się ze wszystkich obowiązków, nawet kiedy ma ich całe mnóstwo. Praca z nią będzie dla Ciebie samą przyjemnością.

Zdrowie: Wieczorem możesz mieć nieco podwyższoną temperaturę. Nie bagatelizuj tego i uważnie obserwuj swój organizm. Jeśli pojawią się jeszcze jakieś objawy lub temperatura będzie gwałtowanie rosła, koniecznie skonsultuj się z lekarzem.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 19 do 25 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris