Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 24 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

24.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku będą miały dziś szczęście, a które muszą przygotować się na pokonanie przeciwności losu? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 24 września 2020 i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie naciskaj kogoś, na kim Ci zależy, bo jeśli będziesz wywierać zbyt dużą presję, ta osoba w końcu się spłoszy i przestanie do Ciebie odzywać. Daj jej czas i pozwól toczyć się sprawom we własnym tempie.

Praca i finanse: Nie pozwól sobie teraz na lenistwo i w każdej sytuacji trzymaj rękę na pulsie. Musisz być teraz uważny, jeśli nie chcesz stracić swojej dobrej pozycji w firmie i przychylnych układów z szefem.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. To dzięki bardzo korzystnemu wpływowi Jowisza w Twoim znaku. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i nie musisz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wszystko będzie układało się po Twojej myśli niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy masz partnera. Planetarna aura sprzyja romantycznym chwilom i szczerym wyznaniom.

Praca i finanse: Szef może powierzyć Ci dziś dodatkowe obowiązki, które przyniosą Ci pieniądze i uznanie. Uważaj tylko na nieżyczliwych ludzi, którzy mogą próbować przeszkodzić Ci w realizacji twoich celów.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i mieć pewność, że one się powiodą i na drodze do celu nie staną Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Poświęć dziś więcej czasu i uwagi bliskiej Ci osobie. Ona bardzo Cię potrzebuje, nawet jeśli tego nie mówi. Okaż trochę więcej empatii i postaraj się wczuć w jej sytuację i wyjść jej naprzeciw.

Praca i finanse:   Sprzyja Ci dziś szczęście w kontaktach z kontrahentami i urzędami, więc jeśli masz jakieś sprawy do załatwienia lub chcesz przeprowadzić negocjacje umów, to to jest idealny dzień. Możesz być pewien, że wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Zdrowie:  Nie bagatelizuj dziś stanu zdrowia… bliskiej Ci osoby. Ona od jakiegoś czasy wysyła milczący komunikat z prośbą o pomoc, a Ty zdajesz się tego nie dostrzegać. Zainteresuj się tym wreszcie, bo Twoje zaniedbania mogą mieć katastrofalne skutki.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli ktoś wyręcza Cię w Twoich obowiązkach i robi wszystko, by Ci dogodzić, nie marudź i nie wytykaj tej osobie, że robi to źle albo inaczej niż Ty. Doceń to, że poświęca dla Ciebie swój czas i pracę.

Praca i finanse:  Możesz mieć dziś poczucie, ze nie wyrabiasz się z pracą i że wszystko jest na Twojej głowie. Jeśli faktycznie jesteś przeciążony obowiązkami, porozmawiaj o tym z szefem i poproś o wsparcie.

Zdrowie:  Zdrowie będzie Ci dziś dopisywać, podobnie jak dobry humor. Nie musisz się o nic martwić i możesz po prostu cieszyć się tym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy czuwają nad Twoim dobrym samopoczuciem.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ludzie, który Cię otaczają w twoim życiu prywatnym powinni powodować, że czujesz się dobrze, bezpiecznie i komfortowo, a nie podnosić Twój poziom stresu. Jeśli jest inaczej, zweryfikuj te znajomości.

Praca i finanse:  Bądź dziś skupiony i skoncentrowany na swoich zadaniach i nie pozwól, by sprawy prywatne zaprzątały Twoją głowę w godzinach pracy. Wtedy nietrudno o pomyłkę, a kłopoty w pracy nie są Ci teraz przecież potrzebne.

Zdrowie:  Dbaj o swój komfort psychiczny i postaraj się znaleźć zdrową równowagę między pomocą innym i dbaniem o ich potrzeby, a swoimi własnymi potrzebami. Nie zapominaj, że one są tak samo ważne.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli ktoś nagle przestał się do Ciebie odzywać, mimo że wcześniej zapewniał o swoich uczuciach, musisz spojrzeć prawdzie w oczy. Jego deklaracje nie były szczere, a Ty dałeś się nabrać na słodkie słówka.

Praca i finanse:  Przekonać innych do swoich racji uda Ci się dziś tylko za pomocą siły argumentów, a nie siły głosu. Bądź więc spokojny i opanowany, mów spokojnie i punkt po punkcie przedstawiaj swoje pomysły.

Zdrowie: Nie musisz dziś martwić się o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a twojego dnia nie zepsują żadne nieprzyjemne dolegliwości, możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i z niego korzystać.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz dziś liczyć na miły wieczór z bliską Ci osobą. Rozpalony kominek, rozgrzewający napój i miłe słowa pozornie stworzą wieczór idealny. Zastanów się, jednak, czy wszystko, co słyszysz jest prawdą.

Praca i finanse: Na spotkaniu biznesowym możesz poznać kogoś, kto… wpadnie Ci w oko. Nie powinieneś jednak wykorzystywać flirtu, by osiągnąć swoje zawodowe cele, bo to mało profesjonalne. Masz chyba inne argumenty, by przekonać kontrahenta do swoich racji?

Zdrowie: Uważaj dziś na swoje zdrowie, bo jedna nierozważana decyzja może sprawić, że będziesz mieć z nim spore problemy. Gwiazdy zalecają Ci szczególną ostrożność, bo planetarna aura nie jest ci zbyt przychylna.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie odtrącaj ludzi, którzy Cię kochają i chcą Ci pomóc. Choć trudno Ci w to uwierzyć, oni bardzo potrzebują Twojej obecności i czułości i bardzo cierpią, kiedy ich odrzucasz. Pomyśl o tym.

Praca i finanse:  Nie okopuj się w starych schematach działania i nie broń zaciekle przed tym, co nowe. Jeśli otworzysz swój umysł, masz szansę się czegoś nauczyć i poszerzyć swoje kompetencje. Korzystaj z tego.

Zdrowie: Dbaj o swój komfort i nie rób niczego wbrew sobie. Jednocześnie – jeśli wiesz, że nie potrafisz sobie z czymś poradzić, poproś i pomoc lub po prostu przyjmij ją, kiedy ktoś Ci ją oferuje. To nie powód do wstydu.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie daj sobie mówić, że robiąc coś dla siebie, jesteś egoistą. O ile nie krzywdzisz przy tym innych, możesz kierować swoim życiem według własnego uznania i realizować swoje wszystkie pragnienia.

Praca i finanse: Poczujesz dziś wiatr w żaglach i będziesz mieć wrażenie, że wreszcie wszystko zaczęło układać się po Twojej myśli. Rzeczywiście, Jowisz, który ma silny wpływ w twoim znaku, będzie wspierał każde Twoje działanie.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie, wszystko będzie w najlepszym porządku, a to dzięki pozytywnemu wpływowi Merkurego w Twoim znaku. Możesz liczyć na przychylną planetarną aurę i dobre samopoczucie.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Wystrzegaj się kłamstwa, bo ono może zniszczyć każdą, nawet najlepszą relację. Pamiętaj, że to, co zataiłeś, prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw, więc lepiej nie kręć, tylko zmierz się z prawdą.

Praca i finanse:  Żarty odłóż dziś na bok, bo ani szef ani współpracownicy nie będą grzeszyli dziś poczuciem humoru. Lepiej skup się na pracy, a dowcipy i anegdotki zostaw sobie na spotkanie ze znajomymi.

Zdrowie: Będziesz dziś prawdziwym okazem zdrowia. Nie będą się Ciebie imać żadne nieprzyjemne dolegliwości, a humor będzie dopisywał. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by twoje samopoczucie było bez zarzutu.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pozwól się nikomu okłamywać. Jeśli czujesz, że ktoś coś kręci, lepiej postaw sprawę jasno, zadaj odpowiednie pytania i domagaj się odpowiedzi. Nie bagatelizuj tego, co podpowiada Ci Twoja intuicja.

Praca i finanse: Poczujesz dziś chęć radykalnych zmian w sferze zawodowej. Zanim jednak kierowany emocjami złożysz wypowiedzenie, zastanów się, czy szansy na rozwój nie możesz dostać w obecnym miejscu. Może wystarczy porozmawiać o tym z szefem.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii, której inni będą Ci mogli tylko pozazdrościć. Wykorzystaj to i zrealizuj wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 24 września 2020

Miłość i życie prywatne: Wszystko zaczęło wreszcie układać się po twojej myśli. Masz więcej czasu dla bliskich Ci osób i nikt już nie będzie Ci go zabierał. Czemu zatem nie jesteś zadowolony, skoro wszystko jest tak, jak sobie tego życzyłeś?

Praca i finanse:  Zaczniesz zastanawiać się nas sensem swojej pracy i dojdziesz do wniosku, że coraz trudniej Ci go dostrzec. Zastanów się, czy nie dopadło Cię wypalenie zawodowe i co możesz zrobić, by znowu poczuć wiatr w żaglach.

Zdrowie: Będziesz dziś w melancholijnym nastroju, skłonnym do wspomnień i patrzenia wstecz. Zaglądanie w przeszłość jednak nie przyniesie Ci ulgi, bo wtedy zdasz sobie sprawę, że po niektórych osobach zostały Ci tylko wspomnienia.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 21 do 27 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris