Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 27 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

27.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, czy wszystkie twoje plany się dziś powiodą? Zanim zaczniesz je realizować, przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 27 sierpnia 2020 zodiaku i sprawdź, czy planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie mierz wszystkich swoją miarą i nie przypisuj innym złych intencji, jeśli tak naprawdę ich nie znasz. Zanim wydasz na temat kogoś jakąś opinię, zwłaszcza krzywdzącą, najpierw postaraj się poznać te osobę.

Praca i finanse: Unikaj dziś konfliktów, zwłaszcza z szefem. Wejście na wojenną ścieżkę nie tylko nie pomoże Ci osiągnąć Twoich celów, lecz także sprawi, że możesz narobić sobie poważnych kłopotów. Bądź ostrożny.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia bez obaw, że popsują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych bądź dziś ostrożny i niezbyt wylewny, bo jeśli otworzysz przed kimś swoje całe serce, możesz zostać boleśnie zraniony. Gwiazdy zalecają ostrożność i powściągliwość.

Praca i finanse: W pracy bądź dziś konsekwentny i sprawiedliwy. Jeśli cos komuś obiecujesz, wywiązuj się z danego słowa i nie szukaj wymówek, by wymigać się od realizacji tego, co zadeklarowałeś. 

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zatroszczą się o to, byś nie musiał martwić się dziś o swoje zdrowie. Możesz bez obaw cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach docenią dziś poświęcenie i zaangażowanie partnera w ich relacje i postanowią zorganizować miły, romantyczny wieczór dla swojej drugiej połówki. Single nadal będą szukać szczęścia w miłości – niestety dziś bez większych rezultatów.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się naprawdę udany dzień. Wszystkie sprawy będą toczyć się po Twojej myśli, a szef będzie wyjątkowo wyrozumiały i skłony do ustępstw w sprawach, które jeszcze niedawno były dla niego nienegocjowane.

Zdrowie:  Nie zapominaj dziś o odpoczynku. Choć będzie Ci się wydawało, że czujesz się wyśmienicie, Twój organizm  będzie dawał Ci dyskretne sygnały mówiące o tym, że jest przemęczony. Nie bagatelizuj tego.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wystrzegaj się dziś poważnych deklaracji w sprawach uczuciowych, bo dla kogoś będą one wiele znaczyły, a Ty nie będziesz do nich przekonany. To może spowodować poważny rozłam w Waszej relacji.

Praca i finanse: Twoje arogancja i buta dziś mogą Cię zgubić. Jeśli zamiast dobrymi efektami swojej pracy będziesz chciał się popisać swoimi umiejętnościami przechwalania się, możesz wiele stracić w oczach szefa.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie i nic i nikt nie będzie w stanie zepsuć Twojego dobrego nastroju. Jowisz zapewni Ci zastrzyk pozytywnej energii i sprawi, że poczujesz się naprawdę szczęśliwy i spokojny.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zanim uwierzysz w deklarację uczuć pewnej bliskiej Ci osoby, zestaw to z jej zachowaniem. To czyny najlepiej świadczą o uczuciach. Jeśli ktoś mówi jedno, a robi coś zupełnie przeciwnego, nie jest wobec Ciebie szczery.

Praca i finanse: To idealny dzień, by skupić się na samorozwoju i pomyśleć, jak zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy. Wyznacz sobie cel, zrób plan i konsekwentnie go realizuj, a już niedługo zobaczysz efekty.

Zdrowie: Będziesz musiał dziś zmierzyć się ze swoimi największymi obawami i lękami, ale przejdź przez to odważnie i potraktuj jak oczyszczające doświadczenie, które Cię umocni i sprawi, że staniesz się jeszcze silniejszą osobą.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nic do kogoś nie czujesz, lepiej powiedz mu to otwarcie. Nie pozwól, by ta osoba coraz bardziej angażowała się w Waszą relację, skoro tak naprawdę nie widzisz dla niej przyszłości. To okrutne.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się bardzo spokojny i miły dzień. Będziesz miał czas, by wykonać wszystkie swoje obowiązki, a nawet nadrobić zaległości. Nie musisz martwić się też o presję czasu, której nikt nie będzie na Tobie wywierał.

Zdrowie:  Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś czuł się dziś dobrze i nie odczuwał żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą dobrą energię.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zastanów się, czy wystarczają Ci pozory szczęścia i życie w iluzorycznym świecie. Choć Twoje życie wygląda jak z pięknego obrazka, to gwiazdy mówią, że to tylko piękna fasada zrujnowanego budynku. Czy na pewno to Cię satysfakcjonuje? 

Praca i finanse: Stare ludowe przysłowie mówi, że taka krowa, co dużo ryczy, mało mleka daje. Zamiast ciągle mówić o tym, jak wiele potrafisz i jak świetnym pracownikiem jesteś, po prostu pokaż to efektami swojej pracy.

Zdrowie: Mars, który ma dziś niezbyt korzystny wpływa w Twoim znaku, sprawi, że od rana będziesz w chimerycznym i niezbyt dobrym nastroju. Będzie Ci trudno dogodzić, przez co staniesz się nieznośny dla otoczenia.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To będzie jeden z najlepszych dni w całym roku. Planetarna aura wyjątkowo Ci sprzyja, a gwiazdy zrobią wszystko, by ten dzień minął Ci przyjemnie i w dobrej atmosferze. Możesz liczyć na miłą niespodziankę ze strony bliskich.

Praca i finanse: W pracy będzie dziś panować doskonała atmosfera, pełna życzliwości i wzajemnej sympatii. Możesz liczyć na miły gest ze strony kolegi z pracy, który pomoże Ci szybko i sprawnie wykonać Twoje dzisiejsze zadania.

Zdrowie:  Będziesz dziś w wyśmienitej formie. Gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i świetnego samopoczucia. Nikt i nic nie będzie w stanie popsuć Ci tego dnia i zmazać promiennego uśmiechu z Twojej twarzy.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie nalegał dziś, abyś złożył poważną deklarację związaną z Twoimi uczuciami. Jeśli nie jesteś ich w stu procentach pewien, nie rób tego, bo możesz skrzywdzić siebie i innych.

Praca i finanse: Pracuj dziś sumiennie i z pełnym zaangażowaniem, bo szef będzie Ci się przyglądał i oceniał Twoją efektywność i wydajność. Jeśli się dobrze spiszesz, możesz liczyć na ciekawą propozycję zawodową.

Zdrowie: W sprawach zdrowotnych bądź dziś ostrożny i nie bagatelizuj drobnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, które możesz dziś odczuwać. Gwiazdy mówią, że to może być coś poważniejszego.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj na to, jakie komplementy prawisz komuś, na kim Ci zależy. Ta osoba jest nietuzinkowa i zamiast sztampowego i oklepanego „ładnie wyglądasz, wolałaby usłyszeć pochlebną opinię na temat swojej inteligencji.

Praca i finanse:  Nie rezygnuj dziś ze swoich celów tylko dlatego, że ktoś powiedział, że nie uda Ci się ich osiągnąć. Nie pozwól się zniechęcić i odważnie idź po to, czego pragniesz. Gwiazdy mówią, że jeśli będziesz konsekwentny, uda Ci się.

Zdrowie:  Będziesz dziś cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem. Nie musisz martwić się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości zakłócą Ci ten dzień. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci swoją moc.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single nie powinny szukać dziś na siłę miłości – gwiazdy mówią, ze ona znajdzie Was sama. Musicie tylko cierpliwie poczekać. Strzelce w związkach będą mogły cieszyć się dziś wyjątkowymi chwilami intymności z partnerem.

Praca i finanse: Nie przejmuj się dziś tym, co przypadkiem o sobie usłyszysz. Te przykre słowa są skutkiem tego, że ktoś bardzo zazdrości Ci sukcesów i nie umie poradzić sobie ze swoją zawodową porażką.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych problemów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem, bez obaw, że jakiekolwiek nieprzyjemne dolegliwości Ci go zakłócą. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 27 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Stare chińskie przysłowie mówi, że nikt nie trwa w układzie, który nie jest dla niego wygodny. Jeśli nie zmieniasz niczego w swoim życiu, oznacza to, że nie czujesz takiej potrzeby, a sytuacja Ci odpowiada. Czas przestać oszukiwać siebie i innych.

Praca i finanse: Poczujesz się dziś przytłoczony swoimi obowiązkami, a niejasne wytyczne, które dostaniesz od szefa sprawią tylko, że praca będzie jeszcze trudniejsza. Musisz uzbroić się w cierpliwość i po prostu przetrwać ten dzień.

Zdrowie: Poczujesz dziś wewnętrzne rozdarcie, które będzie spowodowane dysonansem między tym, czego pragniesz, a tym, co robisz. Gwiazdy mówią, że jedynym sposobem na pozbycie się tego dyskomfortu psychicznego, jest podążenie za głosem serca.