Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 28 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
28.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Czy Barany będą mieć szczęście w miłości? Czy Ryby mogą liczyć na powodzenie w pracy i czego powinny nauczyć się Koziorożce? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 28 maja 2020 i sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nikt nie zmusi Cię dziś do zrobienia czegoś, na co nie masz ochoty, choć wielu będzie próbowało. To może wywołać drobne sprzeczki z partnerem lub znajomymi. Nie przejmuj się tym jednak. Najważniejsze to być w zgodzie ze sobą.

Praca i finanse: Będziesz dziś upierać się twardo przy swoich pomysłach. Nawet jeśli są one dobre i mają szansę na powodzenie, nie walcz na siłę z szefem. Gwiazdy mówią, że Ci się to nie opłaci, a możesz narobić sobie kłopotów.

Zdrowie:  Gwiazdy zalecają Ci dziś odpoczynek i relaks. Nie bierz na siebie zbyt wiele obowiązków, zwłaszcza takich które bez przeszkód możesz wykonać jutro. Dziś skup się na sobie.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Zapragniesz rozrywki i nowych przygód. Gwiazdy radzą, byś zaplanował na dziś rzeczy, które od dawna chciałeś zrobić, ale odkładałeś je ciągle na później. To dobry dzień na próbowanie nowości.

Praca i finanse: Dzień sprzyja sumiennej i wytężonej pracy. Jeśli tylko przyłożysz się do swoich zadań, możesz mieć pewność, że wszystko uda Ci się zrealizować tak, jak sobie zamierzyłeś, a nawet lepiej.

Zdrowie:  Zwolnij dziś nieco tempo życia i odpocznij. Zastanów się, które rzeczy są ważne i pilne, a które tylko pilne i zajmij się wyłącznie tym, co należy do pierwszej kategorii. Zaoszczędzony czas poświęć na relaks.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień sprzyja słuchaniu rodzinnych opowieści. Na ich podstawie wyciągniesz wnioski dotyczące swojej teraźniejszości oraz podejmiesz decyzje dotyczące przyszłości.

Praca i finanse: Dziś uda Ci się uporać ze służbowymi obowiązkami szybko i sprawnie. Dzięki temu będziesz mógł skończyć pracę nieco wcześniej i popołudnie poświęcić na załatwienie spraw prywatnych.

Zdrowie:  Dziś nie będziesz miał powodu, by narzekać na swoje zdrowie. Dzięki korzystnemu wpływowi Wenus w Twoim znaku możesz liczyć na przychylność gwiazd i mnóstwo dobrej energii.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz nagłą potrzebę zmian w swoim życiu prywatnym i zapragniesz odwrócić wszystko o 180 stopni. Zanim to jednak zrobisz, dobrze przemyśl swoje decyzje, bo niektórych nie będzie można już cofnąć.

Praca i finanse:  Mały sukces, który odniesiesz dziś w pracy, może być dla kogoś solą w oku i sprawić, ze staniesz się obiektem nieuzasadnionych ataków. Staraj się nie zwracać na to uwagi i być ponad to. Zawiść to bardzo niskie uczucie, któremu nie warto poświęcać uwagi.

Zdrowie:  Dziś podejmiesz poważne postanowienie dotyczące swojego zdrowia. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że uda Ci się w nim wytrać, dzięki czemu Twoja kondycja fizyczna szybko się poprawi.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przejmuj się dziś marudzeniem innych osób, tylko po prostu realizuj to, co sobie zamierzyłeś. Planetarna aura sprzyja zamykaniu pewnych rozdziałów i zaczynaniu nowych. Dobrze to wykorzystaj.

Praca i finanse:  Będziesz dziś odważny i energiczny, dzięki czemu uda Ci się osiągnąć to, co dla wielu było nieosiągalne. Gwiazdy mówią, że zapowiada się kolejny dzień pełen sukcesów. Planetarna aura wyraźnie sprzyja twoim sprawom zawodowym.

Zdrowie:  Twoja pozytywna energia będzie dziś z Ciebie emanować tak bardzo, że inni będą mogli niemalże naładować indukcyjnie swoje własne baterie, przebywając z Tobą. Nic więc dziwnego, że każdy będzie chciał dziś spędzić z Tobą choć kilka minut.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  To dobry dzień na rozmowy z przyjaciółmi. Umów się na ploteczki z przyjacielem. Podczas niewinnej rozmowy o błahych sprawach możesz dowiedzieć się czegoś, co zupełnie odmieni Twoje spojrzenie na pewną osobę.

Praca i finanse: Dziś w pracy nie będziesz się nudzić. Szef zadba o to, by nie zabrakło Ci nowych zadań i angażujących projektów. Dzięki temu czas zleci szybciej i zanim się obejrzysz, będziesz już mógł zając się własnymi sprawami.

Zdrowie: Popołudnie sprzyja dbaniu o urodę. Zrób sobie domowe zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało i poczuj się jak w prawdziwym SPA. Już kilka minut takiej przyjemności sprawi, że będziesz zrelaksowany i odprężony.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Za sprawą nieprzychylnego układu planet w Twoim znaku możesz być dziś roztargniony i nieuważny. Gwiazdy zalecają Ci ostrożność, bo niedopilnowanie ważnych kwestii związanych z prowadzeniem domu, może ściągnąć na Ciebie poważne kłopoty.

Praca i finanse: Czeka Cię dziś senny dzień, w którym trudno będzie Ci się skoncentrować na pracy. Unikaj dziś zadań związanych z budżetem, a zwłaszcza jego wydawaniem, bo pomyłka w rachunkach może Cię słono kosztować.

Zdrowie:  Wieczór to dobry czas, by zająć się swoim hobby. Koniec dnia spędź we własnym towarzystwie, robiąc to, co lubisz najbardziej.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie słuchaj dziś plotek, bo mogą one popsuć Ci humor. Pamiętaj, że ludzie w swoich opowieściach często wszystko wyolbrzymiają i dodają coś od siebie. Do usłyszanych rewelacji podejdź z dużym dystansem.

Praca i finanse: Postaw dziś na pracę zespołową i wspólnie ze współpracownikami graj do jednej bramki. Dzięki temu wszystkie zadania powierzone na dziś uda Wam się wykonać sprawniej i z lepszym efektem.

Zdrowie:  Nie musisz się dziś martwić o swoje zdrowie. Znajdziesz się pod korzystnym wpływem Merkurego, a to oznacza, że Twoje samopoczucie będzie dziś bez zarzutu.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś uda Ci się wyjaśnić dziwne zachowanie bliskiej osoby, które intryguje Cię od jakiegoś czasu. Okaże się, że nie wszystko jest takie, jak Ci się wydaje, i że do tej pory żyłeś złudzeniami.

Praca i finanse: Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z jakimś zawodowym wyzwaniem, poradź się osoby, która ma większe doświadczenie. To żaden wstyd czegoś nie umieć, wstyd to nie chcieć się nauczyć.

Zdrowie:  Poczujesz dziś niespodziewany przypływ energii dzięki wzmacniającemu się wpływowi Jowisza w Twoim znaku. Wykorzystaj ją dobrze i zrób rzeczy, na które do tej pory brakowało Ci sił.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz dziś niespokojny i podejrzliwy, przez co możesz wywołać konflikt z kimś bliskim. Postaraj się nieco wyluzować i jeśli masz jakieś wątpliwości, po prostu wyjaśnij je w szczerej rozmowie.

Praca i finanse:  Zupełnie przypadkiem wpadniesz dziś na trop firmowej afery. Bądź ostrożny i nie dziel się tą informacją z każdym współpracownikiem, bo możesz sobie zaszkodzić. Gwiazdy zalecają dyskrecję i rozwagę.

Zdrowie: Dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie wyczerpujący emocjonalnie, dlatego na wieczór zaplanuj czas na odpoczynek. Najlepiej spędź czas na domowym leniuchowaniu – obejrzyj film, posłuchaj muzyki lub poczytaj książkę.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień sprzyja mądrym decyzjom i myśleniu o przyszłości, nawet jeśli nikt inny tego nie robi. Zrób plany na kilka miesięcy do przodu i postaraj się uwzględnić w nich różne scenariusze.

Praca i finanse: Najważniejsze sprawy zawodowe załatw przed południem, bo w drugiej części dnia wzmocni się wpływ Merkurego w Twoim znaku, a to może spowodować, że poczujesz się rozleniwiony. Po południu nie będziesz w nastroju do pracy.

Zdrowie: Wieczorem możesz być ospały i zmęczony. Nie sil się więc na robienie czegoś wbrew swoim siłom. Jeśli czujesz spadek energii, nie walcz z tym i po prostu odpocznij.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 28 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy zalecają Ci, byś poćwiczył się w sztuce rozmowy. Nie od każdego pytania da się uciec i nie każde można zbyć, odwracając kota ogonem. Bądź odważny i weź to na klatę.

Praca i finanse:  To dobry dzień, by nauczyć się pracy w zespole. Jeśli ktoś pyta Cię grzecznie o szczegóły projektu, przy którym współpracujecie, wystarczy odpowiedzieć, nawet jeśli komuś już przekazywałeś te informacje. Prosta odpowiedź zajmie Ci mniej czasu niż bezsensowne dyskusje i pretensje.

Zdrowie:  Pamiętaj, że negatywne myślenie przyciąga negatywne zdarzenia. Myśl pozytywnie, a gwiazdy mówią, że wtedy nic złego dziś Cię nie spotka.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 25 do 31 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris