Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 29 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

29.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop na czwartek 29 października 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli zamknąłeś za sobą pewien rozdział, nie wracaj już do niego myślami i nie zastanawiaj się, co by było gdyby. To nie ma najmniejszego sensu i powoduje w Tobie tylko frustrację.

Praca i finanse: Nie trać dziś czasu na kłótnie i sprzeczki z kimś, kto i tak niewiele rozumie z tego, co mówisz. Po prostu rób swoje i komunikuj wprost swoje zamiary. Nie wdawaj się w słowne przepychanki i trwające godzinami debaty.

Zdrowie:  Możesz mieć dziś nieco melancholijny i skłonny do popadania w smutek nastrój. To skutek niezbyt przychylnej planetarnej aury i silnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Postaraj się jak najwięcej czasu spędzić z osobami, które maja pozytywne nastawienie do życia.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś wybawi Cię dziś od pewnego kłopotu, który od jakiegoś czasu spędzał Ci sens z powiek. Nie zapomnij odwdzięczyć się tej osobie i powiedzieć, jak wiele dla Ciebie znaczy jej pomoc.

Praca i finanse: W pracy bądź dziś skrupulatny i drobiazgowy. To uchroni Cię przed popełnieniem błędów, które mogą mieć bardzo niekorzystny wpływa na Twoją pracę oaz wizerunek w firmie. Bądź dziś ostrożny.

Zdrowie: Twoje zdrowie fizyczne będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz martwić, że Twoje plany zostaną pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś spotka Cię bardzo miła niespodzianka ze strony kogoś, po kim nigdy byś się tego nie spodziewał. Okaże się, ze ta osoba bardzo Cię lubi, tylko nie jest mistrzem w wyrażaniu swoich uczuć.

Praca i finanse:  W pracy postaraj się być miły i uprzejmy dla wszystkich, bez względu na swoje sympatie i antypatie. Nie pozwól się wciągnąć w żadne korporacyjne wojenki ani nie słuchaj plotek, skup się na pracy.

Zdrowie: Dziś zauważysz, że nieco zaniedbałeś swoją dietę i odżywiasz się znacznie gorzej niż kiedyś. Koniecznie wróć do dawnych, zdrowych nawyków żywieniowych. Dzięki temu poczujesz się lepiej i odzyskasz energię.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na pewną osobę, która będzie sprawiała wrażenie ciepłej, koleżeńskiej i bardzo otwartej. Niestety ma też swoją drugie, mroczne oblicze i lepiej, byś nie musiał go oglądać.

Praca i finanse: Nie pozwól, by ktoś w pracy przekraczał granice, które powinno zachować się w relacjach zawodowych. Jeśli dochodzi do takich sytuacji, od razu reaguj i nie licz na to, że problem sam się rozwiąże.

Zdrowie: Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady zrzucić nadmiarowych kilogramów czy osiągnąć wymarzonej sylwetki. Wszystko to kwestia motywacji i ciężkiej pracy. I choć może nie być łatwo, to nie jest to niemożliwe.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie trać czasu na ludzi, którym zależy wyłącznie na tym, żeby z ich twarzy  nie spadła wypracowywana latami maska, pod którą skrywają swoje prawdziwe oblicze. Takiej osobie nigdy nie mógłbyś zaufać.

Praca i finanse: Podobno nie ma ludzi niezastąpionych, ale dziś okaże się, że to  nieprawda i ze taką sobą jesteś właśnie Ty. Bez Ciebie nikt nie wie, co robić i jak rozwiązać bieżące problemy. Możesz być z siebie dumny. 

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie i doskonałym humorze. Nikt i nic nie będzie w stanie zepsuć Ci dobrego humory, który ześle Ci Jowisz. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy są po twojej stronie. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Okaże się, że bliska Ci osoba ma nadal do Ciebie żal z powodu pewnej sytuacji z przeszłości. To dobry moment, by szczerze porozmawiać i raz na zawsze wszystko sobie wyjaśnić.

Praca i finanse:  Bądź dziś dyskretny i nie zdradzaj nikomu sekretów, które ktoś powierzył Ci w zaufaniu. Jeśli to zrobisz, wyjdziesz na osobę nielojalną, której nie można ufać. Trzymaj więc język za zębami.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Nie musisz się o nic martwić, bo Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zastanów się, czy na pewno potrzebujesz relacji z kimś, dla kogo nie jesteś najważniejszą osobą, choć wszelkie pozory na to wskazują. Ładne obrazki wyglądają dobrze w social mediach, ale na co dzień już nie cieszą tak bardzo.

Praca i finanse:  Praca to nie miejsce na prywatne porachunki, więc wystrzegaj się okazywania swoich prywatnych antypatii podczas służbowych spotkań. Nic Ci to nie da, a Ty wyjdziesz tylko na nieprofesjonalną i zawistną osobę.

Zdrowie: Nie będziesz dziś w najlepszym nastroju, a to z powodu niekorzystnego układu Marsa na Twoim niebie. Musisz uzbroić się w cierpliwość i jakoś przetrwać ten dzień, choć nie będzie on należał do najprzyjemniejszych.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Powiesz dziś komuś kilka gorzkich słów i choć będziesz ich bardzo żałować, wrodzona duma nie pozwoli Ci przyznać się do błędu. Gwiazdy radzą, byś choć raz schował ją w kieszeń i po prostu przeprosił.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i zadania. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy są po Twojej stronie.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem bez obaw, że Twoje plany pokrzyżują Ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Jowisz ma Cię w swojej opiece.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie potrafisz komuś wybaczyć pewnych urazów z przeszłości, powiedz o tym wprost i nie udawaj, że wszystko jest w porządku. Napięcie między wami i tak daje się wyczuć, a stwarzanie pozorów nikomu nie służy.

Praca i finanse: W pracy nie skracaj dziś z nikim dystansu i nie nawiązuj zbyt serdecznych relacji ze współpracownikami, a zwłaszcza z podwładnymi, bo może się to obrócić przeciwko Tobie i będzie Ci trudno wyegzekwować do nich wykonanie obowiązków.

Zdrowie: Postaraj się odnaleźć dziś wewnętrzny spokój, bo będziesz go bardzo potrzebował. Nie przejmuj się drobiazgami i nie rozpamiętuj w nieskończoność przykrych wydarzeń z przeszłości, bo to negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz musiał nauczyć się akceptowania rzeczy, które nie są po Twojej myśli. Niestety w uczuciach nie zawsze wszystko układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Trzeba po prostu to znieść z godnością.

Praca i finanse:  Zbyt luźne podejście do Twoich zawodowych obowiązków może się dziś na Tobie zemścić. Jeśli zbagatelizujesz zadania, które dziś wyznaczy Ci szef, możesz narazić się na poważne nieprzyjemności.

Zdrowie: Wieczorem możesz poczuć się zmęczony i pozbawiony energii. Postaraj się znaleźć czas na odpoczynek i wyciszenie swojego umysłu. Dobrym pomysłem na relaks będzie wieczór spędzony z dobrą książką.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Szczęście sprzyja dziś tym, którzy nie boją się wyrażać swoich uczuć i mówią wprost o swoich potrzebach. Jeśli będziesz postępował w ten sposób, możesz być pewien, że zjednasz sobie ludzi.

Praca i finanse:  Dziś możesz znaleźć się w konfliktowej sytuacji z kimś ze swojego zespołu. Nie dolewaj jednak oliwy do ognia i postaraj się wyciszyć emocje. Kiedy się uspokoisz, stwierdzisz, że tak naprawdę nie ma o co kruszyć kopii.

Zdrowie: Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Nie będą dokuczać Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać. Wieczorem koniecznie znajdź czas na relaks.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 29 października 2020

Miłość i życie prywatne: Skoro kiedyś tak długo i cierpliwie powtarzałeś komuś, że nie zawsze można mieć to, czego się chce, dlaczego jesteś teraz zdziwiony, że ta osoba wreszcie to zrozumiała i… powtarza to samo Tobie? Powinieneś być dumny, że masz tak pojętnego ucznia.

Praca i finanse: Nie oczekuj, że wszyscy będą w pracy naginać się do Ciebie i robić wszystko tak, aby było Ci wygodnie. To, że jesteś przyzwyczajony do takiego funkcjonowania w życiu prywatnym, nie znaczy, że w zawodowym będzie tak samo.

Zdrowie: Poczujesz dziś, że brakuje Ci szczerych i głębokich rozmów, z kimś, kto rozumie Cię bez słów. Z tego powodu możesz odczuwać frustrację, jednak pretensje możesz mieć tylko do siebie – nie doceniałeś tego, co miałeś.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 26 października do 1 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris