Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 30 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

30.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Kto będzie miał dziś szczęście w miłości, a komu dopisze dobra passa w sprawach zawodowych? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 30 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś powie Ci dziś komplement, który bardzo poprawi Ci humor i sprawi, że znów uwierzysz w siebie. Ten drobny gest życzliwości będzie dla Ciebie wiele znaczył i pomoże Ci odzyskać wiarę w siebie.

Praca i finanse:  Dziś wpadniesz na pomysł, jak rozwiązać problem, z którym cały Twój zespół zmaga się od kilku dni. Dzięki temu zyskasz uznanie szefa oraz wdzięczność współpracowników. Zapowiada się naprawdę dobry dzień.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewniają mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do wszystkich problemów. Dobrze to wykorzystaj.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś tendencję do wyolbrzymiania wszystkich problemów. Gwiazdy zalecają więcej luzu i opanowania. Jeśli podejdziesz do wszystkiego ze spokojem, sam przekonasz się, że to, co Cię przeraża wcale nie jest takie straszne.

Praca i finanse: Będziesz dziś szczególnie wrażliwy na krytykę i porażki. Zamiast jednak panikować, gdy coś będzie szło nie po Twojej myśli, lepiej po prostu zastanów się, jak rozwiązać daną sytuację. Gwiazdy mówią, że sobie poradzisz.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do zmartwień. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany. Panuj tylko na emocjami, bo ich nadmiar może zaszkodzić Twoim nerwom.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował Tobą manipulować, a Ty będziesz brał to za dobrą monetę i mylił z miłością i troską. Gwiazdy zalecają więcej ostrożności i dystansu. Nie pozwól, by ktoś owinął sobie Ciebie wokół palca.

Praca i finanse: W pracy znajdziesz sposób, by postawić na swoim i rozwiązać ważną dla Ciebie sprawę po Twojej myśli. Szef będzie Ci sprzyjał, dlatego to dobry dzień na negocjacje w różnych sprawach. Gwiazdy mówią, że możesz wiele osiągnąć.

Zdrowie: Wieczór sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu, więc możesz spokojnie realizować swoje plany i pomyśleć o zasłużonym relaksie, najlepiej w gronie bliskich Ci osób.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości trudno będzie Ci ukryć uczucia, a randka, na którą zostaniesz dziś zaproszony, minie w niezwykle gorącej atmosferze. Planetarna aura sprzyja zakochanym, a także Bykom w związkach, które znów poczują motyle w brzuchu.

Praca i finanse:  Mars, który będzie miał dziś silny wpływ w Twoim znaku, będzie pomagał Ci w sytuacjach, które wymagają podjęcia szybkich i jednoznacznych decyzji. Jeśli będziesz kierował się intuicją – wszystkie Twoje kroki będą właściwe.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Będziesz miał mnóstwo dobrej energii oraz sił witalnych, które pozwolą Ci zrealizować wszystkie swoje plany. Nie musisz się o nic martwić – planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości nadchodzą romantyczne chwile. Wenus, która ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci nowe znajomości, z każda z nich będzie na swój sposób ciekawa i intrygująca. Wybór nie będzie łatwy.

Praca i finanse: Czas zakończyć nieustające narady i przegonić doradców, którzy nic nowego nie wnoszą, a tylko przeszkadzają podejmować decyzje. Działaj szybko i mów otwarcie, co myślisz – dzięki temu zyskasz szacunek otoczenia.

Zdrowie:  Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju, a Twoja energia będzie wprost niespożyta. Wykorzystaj ją dobrze i spożytkuj na realizację swoich planów. Możesz być pewien, że nic Ci ich nie pokrzyżuje.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach uczuciowych słuchaj serca, a nie tego, co mówią znajomi i przyjaciele. Choć ich intencje będą dobre, to Ty sam najlepiej wiesz, czego pragniesz i co jest dla Ciebie najważniejsze.

Praca i finanse:  Zbyt ambitne plany dziś zamiast Cię zmobilizować, tylko zniechęcą do działania. Gwiazdy radzą więc, byś zrobił dziś tylko niezbędne minimum, a wszystko, co możesz, przełożył na inny dzień.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany, bez obawy, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Emocje będą dziś przeważać nad rozsądkiem i popychać Cię do zrobienia czegoś, czego możesz potem żałować. Niestety jesteś pod silnym wpływem Merkurego i nic nie cofnie Cię przed tym, co już postanowiłeś.

Praca i finanse: W pracy ktoś odkryje Twoją wielką tajemnicę i będzie oczekiwał, że w zamian za milczenie, wyświadczysz mu pewną przysługę. Zanim odmówisz, dobrze się zastanów – masz wiele do stracenia.

Zdrowie: Dziś zauważysz, że Twoja waga znów pokazuje kilka kilogramów więcej. To skutek braku ruchu i nieodpowiedniej diety. Jeśli chcesz zmieścić się w swoje dawne ubrania, musisz na poważnie wziąć się za siebie.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Do nowych znajomości podejdziesz z większą niż zwykle rezerwą. Gwiazdy mówią, że to dobra taktyka, bo dzięki temu uda Ci się uniknąć rozczarowań i bolesnych zranień. Lepiej dmuchać na zimne.

Praca i finanse:  W pracy wreszcie nadrobisz wszystkie zaległości, więc będziesz mógł pozwolić sobie na więcej relaksu i spokoju. Nikt nie będzie wywierał na Tobie żadnej presji czasu, a wszystkie zadania będą Ci szły jak po maśle.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz po prostu cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany, których nie pokrzyżują Ci żadne niespodziewane dolegliwości.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś okaże się, że dla kogoś, na kim Ci bardzo zależy, najważniejszą sprawą jest Twój wygląd. Zastanów się, czy na pewno chcesz kontynuować tę znajomość i czy potrzebny Ci ktoś, kto zwraca uwagę tylko na powierzchowność.

Praca i finanse: Odkryjesz dziś, że masz wpływowych znajomych, na których pomoc możesz liczyć. Nie wahaj się z niej skorzystać, bo bardzo Ci się dziś przyda. Dobre słowo szepnięte o Tobie szefowi może bardzo podnieść Twoje notowania w pracy.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Nie musisz martwić się o to, że jakiekolwiek nieprzyjemne dolegliwości staną na drodze do realizacji twoich planów. Możesz bez obaw cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz się dziś spodziewać niezapowiedzianej wizyty, która możesz odmienić nie tylko ten dzień, lecz także całe Twoje życie. Gwiazdy radzą, byś dobrze się do niej przygotował i otworzył na nowe, które nadchodzi.

Praca i finanse: Dzień w pracy będzie mijał spokojnie i bez większych niespodzianek. Szef będzie w dobrym nastroju, więc możesz liczyć na jego wyrozumiałość w każdej sprawie. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie zająć się wykonywaniem swoich zadań.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych kłopotów. Będziesz w świetnej formie i wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

W Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś odkryjesz, jak wielu osobom zależy na Tobie i Twoim szczęściu, co bardzo poprawi Ci humor i podniesie Twoją samoocenę. Nie zapomnij docenić ludzi, których masz wokół siebie, bo to najcenniejszy skarb.

Praca i finanse:  Planetarna aura sprzyja dziś podpisywaniu umówi i rozmowom o dużych pieniądzach. Negocjując ważny kontrakt dla firmy, zastanów się, czy nie dasz rady ugrać też czegoś dla siebie.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnym nastroju i wyśmienitej formie. To idealny dzień, by pomyśleć o swojej kondycji fizycznej i poświęcić więcej czasu na uprawianie sportu. Gwiazdy mówią, że jest nawet szansa na rekordy.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 30 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie masz komuś nic nowego do powiedzenia, to lepiej nie marnuj czasu tej osoby. Mówienie tego samego na trzydzieści różnych sposobów niczego nie zmienia, a w ostatecznym rozrachunku liczą się fakty.

Praca i finanse: W pracy przygotuj się na intensywny dzień, w czasie którego szef zmieni kilka razy zdanie na temat efektów Twojej pracy. Przygotuj się na liczne poprawki, a nawet na to, że będziesz musiał zacząć wszystko od początku.

Zdrowie: Możesz być dziś przytłoczony wielością obowiązków, które na Ciebie spadną, a przez to rozdrażniony i poirytowany. Dobrym sposobem na rozładowanie negatywnych emocji będzie rozmowa z kimś, kto zawsze poprawia Ci humor.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 27 lipca do 2 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris